Hogwarts RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts RPG

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yatak 1~~~~

5 posters
YazarMesaj
Hestia Petrasova
Yönetici
İksir Profesörü
Slytherin Bina Sorumlusu
Yöneticiİksir ProfesörüSlytherin Bina Sorumlusu
Hestia Petrasova

Kadın Mesaj Sayısı : 244
İş/Hobiler : Iksir Ogretmeni
Lakap : Iksirci

Karakter Sayfası
Para:
Yatak 1~~~~ Left_bar_bleue600/1000Yatak 1~~~~ Empty_bar_bleue  (600/1000)
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
Yatak 1~~~~ Empty
MesajKonu: Yatak 1~~~~   Yatak 1~~~~ Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 6:52 pm

Gozlerimi revirde actim, basim zonkluyordu, basimda Nate ve Sifaci duruyordu. Uyandigimi goren sifaci konusmaya basladi
-Annecik uyanmis mi?
Garip sesler cikarinca sacmaladiginin farkina vardi sanirim
-Sey tabi, saldiriya ugradiktan sonra soylenmicek bisi idi bu biliyorum. Ama..
Susturdum ve zaten bildigimi soyledim. Kucuk bir sessizlik oldu, zaten sonra sifaci gitti, kadin biraz salakti sanirim. Yanimda Nate hala duruyordu, mektubu okudugundan emindim, ve ben de dedigim dediktim, sinir bozucu sessizlige ragmen konusmayacaktim. Belki o birseyler soylerse konusabilirdim. Sessizlik surerken kendimi olanlari hatirlamaya zorladim, ama sanirim hala soktaydim ki aklima gelen ilk goruntulerle kendimi zorlamaktan vazgectim. Sonra bana malolan hasari hesaplamaya basladim.
Dudagim sifaciyi susturdugumdan beri aciyordu, sanirim patlamisti, kasim da agriyordu, ve basim sargidaydi, saldiran her kimdiyse kafaya calismis olmaliydi, vucudumda genel olarak varolan dayanilmaz agriyi saymazsak tabi.
Her zaman yaptigim gibi tavani izlemeye koyuldum, ah, hogwarts'daki tavanlari benden iyi bilen yoktur sanirim. Basimda Nate, ikimiz de susuyoruz, normalde olsa sikintidan patlamam gerekirdi, ama sanirim Nate su an yanimda sus pus oturuyor olmasaydi korkudan cildirirdim...
http://rptimez.bossforum.org
Nathaniel Petrasova
M.Yardimcisi
B.D. Profesörü
Gryffindor Bina Sorumlusu
M.YardimcisiB.D. ProfesörüGryffindor Bina Sorumlusu
Nathaniel Petrasova

Erkek Mesaj Sayısı : 164
İş/Hobiler : Biçim değiştirme profesörü
Lakap : Nate

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Aşırı terbiyelidir. Samimi biri olmasına rağmen soğuk gözükür. Kadınlardan korkar ama ikiz kardeşiyle yatar. Arada bir sinir krizi geçirir.
Rp Yaşı: 28
Yatak 1~~~~ Empty
MesajKonu: Geri: Yatak 1~~~~   Yatak 1~~~~ Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 7:02 pm

İçeri bir hırşımla girip okul şifacısını aradım gözlerimle. Kadın bana bakıp kollarımda baygın Hestia'yı görünce büyük bir soğuk kanlılık örneği gösterdi. Hemen bana yataklardan birini gösterince Hestia'yı oraya yatırdım. Eski bir şifacı olduğum için böyle olaylarda soğuk kanlı olunması gerektiğini biliyordum Ukrayna'da büyü hasarı bölümünde çalışmıştım. Kadın bana kenarda durmamı söyledi ve neredeyse 1 saate yakın bir süre oturup kadını izledim. Hestia'yı kurtarma çabasına. Arada gerginliği dağıtmak için birşeyler söylüyordu ki bunun için ona minnettardım. Sessiz kalsaydık ağlamaya başlayabilirdim. İşi bittiğinde Hestia'nın yatağının yanında dikildik zaten biraz sonra gözlerini araladı. Kadın gene birşeyler söyledi ama ikizlerden biri diğerine benzemiyordu. Hestia onu tersledi. Aslında onun için üzüldüm. Konuşması ona acı vermiş gibiydi ve o mektup aklıma geldikçe içim sızlıyordu. İnatçı ikizimi tekrar süzdüm. Sadece kısaca "Paravanın arkasında olacağım." dedim soğuk soğuk sonra da arkamı dönüp ona ne çok uzak ne de çok yakın olabileceğim yere gidip oturdum. Belki şifacıyla sohbet edersem içimdeki sızı geçerdi.
Hestia Petrasova
Yönetici
İksir Profesörü
Slytherin Bina Sorumlusu
Hestia Petrasova

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
Yatak 1~~~~ Empty
MesajKonu: Geri: Yatak 1~~~~   Yatak 1~~~~ Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 7:18 pm

"paravanin arkasinda olucakmis, peh!"
kafami sinirle baska tarafa cevirip kaslarimi cattim ama dayanilmaz bir ani sanciyla bagirmak zorunda kaldim. aciyan dudagima ragmen aciya kufrediyordum. aciya nasil kufredilebilirdi? sanirim ismi cismi olan seylere kufretmek artik beni kesmiyordu.
Gozlerimi kapatip icimden sayarak kendimi sakinlestirdim. Sonra "misafir"imi hatirladim. Aslinda sifaci gevrek gevrek annecik dediginde de hatirlamistim ama olsun, simdi onunla basbasaydik. Elimi karnima goturdum ve camdan yildizlari izlemeye koyuldum.
Yildizlar... Bugun basima gelenlerin sebebi de yildizlardi aslinda. Bahceye cikiyorum demistim, ama Nate'e mektup atip Astronomi kulesine cikmistim. Kucuk bir teleskop araklayip gece yildizlari seyredecektim.
Ne kadar ironik, bahcede degil hasta yatagindaydim, ama en azindan "seyredebiliyordum". Bir katilin dolastigi okulda saldiridan yarali ciktigim dusunulurse buna sukretmeliydim.
Dean Break
Hogwarts Çalışanı
Hogwarts Çalışanı

Erkek Mesaj Sayısı : 36
İş/Hobiler : Zümrüd-ü Anka Kuşları
Lakap : sakalcı

Karakter Sayfası
Para:
Yatak 1~~~~ Left_bar_bleue1000/1000Yatak 1~~~~ Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
Yatak 1~~~~ Empty
MesajKonu: Geri: Yatak 1~~~~   Yatak 1~~~~ Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 7:48 pm

koridorda çocuklardan duymuştum! zaten bayan petrasova yı arıyordum.hızla içeri girdim.

-Bayan Petrasova!! oh.. şükür buldum sizi.geçmiş olsun.size çok ilginç birşeyden bahsetmeliyim.fakat görüyorum ki sanırım geç kalmışım...şu şişeye bir göz atın.içindeki iksir kalıntısını erkekler tuvaletinde buldum.kazanın içinden örnek olarak aldım.bi bakın.

iksir şişesini uzattım..şaşkın ve acı çeker bir şekilde bana döndü
Hestia Petrasova
Yönetici
İksir Profesörü
Slytherin Bina Sorumlusu
Hestia Petrasova

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
Yatak 1~~~~ Empty
MesajKonu: Geri: Yatak 1~~~~   Yatak 1~~~~ Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 8:01 pm

Okulun garip gorunuslu hademesinin beni ilk ziyaret eden olmasina sasirdim. Ama zaten ziyaret etmek amaciyla geldigi de soylenemezdi, soyledigine gore tuvaletlerden birinde iksir bulmus. Uzattigi siseyi aldim, icinde fazla bir ornek olmamasina ragmen Helga Hufflepuff'in icat ettigi bu iksiri heryerde tanirdim.
-Dean, bu cok ozlu iksir, biraz acemice hazirlanmis, rengi tam olmasi gereken gibi degil, ogrencilerden biri hazirlamis olmali, kazani orda birakip gittigine gore kendi kendine iksir calismalari yapan bir ogrenci olmali. Peh, sen 21 gun iksirin olmasini bekle, sonra kazani orda birak git. Sise bende kalsin, iksire merakli olan bu ogrenciyi iyilestigimde bulmak isterim.
Dean Break
Hogwarts Çalışanı
Hogwarts Çalışanı

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
Yatak 1~~~~ Empty
MesajKonu: Geri: Yatak 1~~~~   Yatak 1~~~~ Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 8:07 pm

bayan petrasova yı memnun etmiştim.şimdi bu yardımların bir karşılığı olmalıydı...önce tereddüt ettim fakat sonra kendime hakim olamadan söyledim.eh bana boşuna sakalcı demiyorlardı değil mi?

-efendim..biliyorum burada sırası değil fakat...biliyorsunuz iksir şişeleri hiçte ucuz değil bu yüzyılda....

dedim ve hafifçe gülümsedim.ilk yaptığım iş değil..bunu tüm hogwarts biliyor.yaptığımda doğru değil fakat başka nasıl bir anka kuşu alabilirdim ki...bu rüşvetler sayesinde iyi bir para birikimi olacak bu sene - bunları içimden geçirdikten sonra hafifce gülümsedim.
Hestia Petrasova
Yönetici
İksir Profesörü
Slytherin Bina Sorumlusu
Hestia Petrasova

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
Yatak 1~~~~ Empty
MesajKonu: Geri: Yatak 1~~~~   Yatak 1~~~~ Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 8:12 pm

-Ha?!
Hasta yatagimdaydim ve hizmetli benden rusvet istiyordu! Sinirle siseyi adama firlattim, ama yaptigim ani hareket yuzunden canim yanmisti. Mektup falan umrumda degildi, Nate'le aramda olan sessizligi bozdum.
-NATE!! CIKAR SU HERIFI SURDAN!!
Dean Break
Hogwarts Çalışanı
Hogwarts Çalışanı

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
Yatak 1~~~~ Empty
MesajKonu: Geri: Yatak 1~~~~   Yatak 1~~~~ Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 8:22 pm

kafamı kolladım.evet yanlış zamanlamaydı.çılgın iksirci zaten sinirliydi tam fıttırdı.nate nin hamle yapmasına izin vermeden hemen koştum dışarı..

-pardon profesör.pardon..pardon..

çığlıkları devam ediyordu hemen kaçtım.
Xizan Phoenix
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Xizan Phoenix

Erkek Mesaj Sayısı : 53
Lakap : Xi ! ya da Sapkın Savaşbaltası

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
Yatak 1~~~~ Empty
MesajKonu: Geri: Yatak 1~~~~   Yatak 1~~~~ Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 9:15 pm

Söylentilere göre Profesör uyanmıştı ve gerçektende merak etmekteydim . . . Eh düşünceli bir insandım gerçekten ve bazen gerçekten bu bölüme nasıl alındığımı bilmiyordum ama içerde biyerlerde birşey olduğunu biliyordum . . .

Revire doğru giderken kendi kendime söylenmeye başladım "Slytherin . . . Bu bölümü seviyorum ama gerçekten benim gibi biri nasıl girmiş olabilirki . . .İçerde bir yerlerde vahşet ve hırs var. . . Evet hissedebiliyorum o duygu miğdemden göğüsüme kadar kaplıyo beni bazen ben bile kendimden korkabi . . lafımı bitiremedim çünkü bir anda revirden Dean fırladı suratında biraz tırsmış bir ifade vardı Very Happy ama görmeye değer bir sahneydi . İçeri girdim . Profesör H. Petrasova sinirden kıpkırmızı gözüküüyordu ve bir yandanda ağrıları varmış gibi bir ifade vardı suratında . Profesör N. Petrasova ise bir yandan üzgün ve bir yandanda sinirlenmişti . . . Sanırım bu çift taraflı sinirin sebebi Dean idi ve ne yapmış olduğunu az çok tahmin edebiliyordum . . .

Profesöre yaklaştım gülümseyerek "Merhaba profesör , ziyaretçi kabul edip etmediğinizi bilmiyorum ama nasıl olduğunuzu merak ettim . İyimisiniz ? Çok kötü gözükmüyorsunuz ^^ Profesör N lütfen sakin olun bir hademeden ne bekleyebilirsinizki Olayın ne olduğunu bile bilmiyordum ama dediklerimin mantık çerçevesinde doğru olduğunu görebiliyordum.
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Erkek Mesaj Sayısı : 394

Karakter Sayfası
Para:
Yatak 1~~~~ Left_bar_bleue100/1000Yatak 1~~~~ Empty_bar_bleue  (100/1000)
Karakter Özellikleri: Siyah saçlı.
Rp Yaşı: 14
Yatak 1~~~~ Empty
MesajKonu: Geri: Yatak 1~~~~   Yatak 1~~~~ Icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 3:04 am

Koridorda ilerlerken patlayan bir iksir şişesinin sesi kulaklarımı doldurdu. . Zaten hemen ardından koşarak bir figür yanımdan geçti. Kim olduğuna bakmadım, önemlide değildi zaten. Sessizce revirden içeri girdim ve gözlerimi kapayıp ufak bir tahminde bulundum kendi kafamda. Zira bu kokuyu nerde olsa tanırdım. Benden başka bu kadar sigara içen tek bir kişi olabilirdi, tabii ki o da Xi'ydi. . Kafamı yavaşca kaldırıp tahminimin doğruluğunu gördüm ve hiç şaşırmadım. Düşünceli dostum sanırım madama hızlı ısınmıştı. Sessizce yanlarına doğru yürüdüm ve elimi dostumun omzuna atıp arkasından kafamı uzattım. .

"Profesör, Xi, Madam. . Selamlarımı sunarım size. Olayı duyduğumda geçti ve kule çoktan boşaltılmıştı. . Üzgünüm elimden gelen en hızlı şekilde ulaşmaya çalıştım ama görünen o ki her zaman güçlü olan madam gene beni yanıltmadı. ." Ufak bir tebessümle elimi çantama attım ve biraz karıştırdıktan sonra madamın en çok ihtiyacı olabileceğini düşündüğüm şeyi yavaşca çıkardım. .

"Zaten güçlü bir kişiye biraz daha yardımın zararı olmaz diye düşündüm. En sevdiğinizden madam, fıstıklı." Sessizce büyükcene bir paket uzatıp ekledim. "Bilirsiniz sizi severim madam. Her ne kadar kedilerimi sınıfınızda istemesenizde. Eğer bir şeye ihtiyacınız olursa, herhangi bir şeye. Söylemeniz yeterli."
Hestia Petrasova
Yönetici
İksir Profesörü
Slytherin Bina Sorumlusu
Hestia Petrasova

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
Yatak 1~~~~ Empty
MesajKonu: Geri: Yatak 1~~~~   Yatak 1~~~~ Icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 5:27 pm

-ah, fistikli. nedense fistikli cikolatalari her zaman slytherin uniformalarina benzetmisimdir.
Zamiel ve Xizan disinda ziyaret eden pek ogrencim olmadi, sanirim aksam oldugundandi, ne de olsa yatakhanelerinden cikmalari yasakti bu saatte. Ya da belki de ben oyle dusunmek istiyordum bilmiyorum. Kendimi uyumaya zorladim ve 1-2 saatlik uykudan sonra tekrar yatagimda uyanmis pencereden disariyi seyrediyordum.
Yatagimda dogruldum, biraz zor da olsa kalktim, ilk bir kac adimimda basim fena dondu, vucudumdaki genel agri kismen gecmisti, sadece yurudukce dizlerim zonkluyordu.
Hastane kanadindan ciktim, yavas adimlarla yuruyordum, genelde hizli hareket etmeye alisan ben icin oldukca bunalticiydi bu tempo. Saldiriya ugradigim kulenin onunde durdum, uzun uzun o merdivenlere baktim.
Teleskop yurutmek icin astronomi kulesine cikiyordum, ne olduysa o esnada oldu zaten, garip gorunuslu bir 'adam' bana saldirdi, suratini gormeme firsat vermeden duelloya tutusmustuk.
Bizim okulun ogrencileri mi cidden ise yaramazdi -ki ben duello konusunda kendimi iksire adamam yuzunden ogrencilerden de kotu oldugumu dusunurum- yoksa saldirganin planinin bir parcasi miydi beni canli birakmak bilmiyorum, belki de cinayetleri isleyenle bana saldiran ayni kisiler bile degildir. Oradan uzaklastim ve bahceye ciktim, amacim sabah basladigim isi bitirmek, yildizlari izlemekti ama astronomi kulesine cikmaya urkmustum, ciplak gozle yapsam iyi olacakti bunu.

Yatak 1~~~~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yatak Odası