Hogwarts RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts RPG

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

DEAN'IN 16. YASAK ORMAN SEFERI.YOLCU KALMASIN...(baykuşhane)

5 posters
YazarMesaj
Dean Break
Hogwarts Çalışanı
Hogwarts Çalışanı

Erkek Mesaj Sayısı : 36
İş/Hobiler : Zümrüd-ü Anka Kuşları
Lakap : sakalcı

Karakter Sayfası
Para:
DEAN'IN 16. YASAK ORMAN SEFERI.YOLCU KALMASIN...(baykuşhane) Left_bar_bleue1000/1000DEAN'IN 16. YASAK ORMAN SEFERI.YOLCU KALMASIN...(baykuşhane) Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
DEAN'IN 16. YASAK ORMAN SEFERI.YOLCU KALMASIN...(baykuşhane) Empty
MesajKonu: DEAN'IN 16. YASAK ORMAN SEFERI.YOLCU KALMASIN...(baykuşhane)   DEAN'IN 16. YASAK ORMAN SEFERI.YOLCU KALMASIN...(baykuşhane) Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 9:41 pm

Hava güzeldi.Hogwarts bir doğumla çalkalandı durdu.Şimdi gezi sırasıydı.Hogwarts fazla sessizdi.tüm öğrenciler farkındaydı meselenin.İlk ben gelmiştim baykuşhaneye.bekledim biraz.

-TISSSS

kes artık sesini Blood.

bir iki ayak sesini duyar gibiyim...Umarım profesörlerden biri değildir.öğrenciler şurada bir toplansin hemen gideriz.

(baykuş sesleri) GUĞUUK GUĞUUUK.

-hay aksi bunlarda ulumaya başladılar.

Blood'u kapıya gönderdim.öğrenciler onu görüp gelecektir.profesörler gelirsede haber verir zaten bir çaresine bakarız.

-RP OUT-
bir kaç rp den sonra yasak ormana geçiş yapacağız.geliş rp lerinizi yazınız.yarın öğlen yasak ormanda konuyu açacağım.
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Erkek Mesaj Sayısı : 394

Karakter Sayfası
Para:
DEAN'IN 16. YASAK ORMAN SEFERI.YOLCU KALMASIN...(baykuşhane) Left_bar_bleue100/1000DEAN'IN 16. YASAK ORMAN SEFERI.YOLCU KALMASIN...(baykuşhane) Empty_bar_bleue  (100/1000)
Karakter Özellikleri: Siyah saçlı.
Rp Yaşı: 14
MesajKonu: Geri: DEAN'IN 16. YASAK ORMAN SEFERI.YOLCU KALMASIN...(baykuşhane)   DEAN'IN 16. YASAK ORMAN SEFERI.YOLCU KALMASIN...(baykuşhane) Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 2:24 am

Kulaktan kulağa yayılan fısıltılarda duymuştum bu geziyi. Daha önce hiç fırsatım olmamıştı belki ama bu sefer fırsat kaçamayacak kadar büyüktü. Zira 3. sınıf öğrencisi olarak tek başımıza belli bir süre dolaşabilecektim. . İlk geldiğim günden beri merak etmiştim Yasak Ormanı bu kadar "yasak" yapan şeyi. . Zaten bunları düşünürken varmıştım Baykuşhaneye. . Kapıda bir tıslama duydum. Bu Blood adlı kobra olmalıydı. Başımla selam verip kapıyı usulca açtım ve içeri adımımı attım.

"Selamlar Dean efendi. Ormana gitmek için ne güzel bir gün. . Zira böyle düşünen sadece ikimiz varız gibi."
Xizan Phoenix
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Xizan Phoenix

Erkek Mesaj Sayısı : 53
Lakap : Xi ! ya da Sapkın Savaşbaltası

Karakter Sayfası
Para:
DEAN'IN 16. YASAK ORMAN SEFERI.YOLCU KALMASIN...(baykuşhane) Left_bar_bleue1000/1000DEAN'IN 16. YASAK ORMAN SEFERI.YOLCU KALMASIN...(baykuşhane) Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
MesajKonu: Geri: DEAN'IN 16. YASAK ORMAN SEFERI.YOLCU KALMASIN...(baykuşhane)   DEAN'IN 16. YASAK ORMAN SEFERI.YOLCU KALMASIN...(baykuşhane) Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 4:04 am

Demek bir gezi vardı HEMDE YASAK ORMANA . . . . Aaaaah beni , macera aşığı Xizan olmadan böyle bir gezi asla ama asla olmaz centarularla arkadaş olmak Unicornları beslemek örümcekleri kovalamaaak aaaah ne akdarda eğlenceli !

Heeee! Benide unutmayın beyler Very Happy asla ama asla bensiz gidemezsiniz hihihiii
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Kadın Mesaj Sayısı : 131
İş/Hobiler : Her şeyden iğrenmek. Yeterince zevkli.
Lakap : Nora

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Kısaca, bir Slytherinliye göre fazla dengesiz davranabiliyor.
Rp Yaşı: 12
MesajKonu: Geri: DEAN'IN 16. YASAK ORMAN SEFERI.YOLCU KALMASIN...(baykuşhane)   DEAN'IN 16. YASAK ORMAN SEFERI.YOLCU KALMASIN...(baykuşhane) Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 9:03 am

Baykuşhaneye çıkan o uzun yorucu ve iğrenç merdivenleri çıkmaya başlamıştım. Niye bu kadar uğraşıyorum ki o karanlık yere gitmek için? Sadece orman işte, hoş, sadece orman olsa iyi, içinde bir sürü iğrenç yaratık ve tanışmak istediğimi de pek düşünmüyorum. Yine de bir şekilde kendimi oraya çekiliyormuş gibi hissediyordum. Yorgun argın ve nefes nefese kalmış bir şekilde baykuşhanenin son basamağına da bastım, kendimi buradan bıraksam kaç dakika boyunca yuvarlanırdım acaba? Her neyse, bunu başkası üstünde deneyebilirdim daha sonra. Ara sıra tereddütüm üzerinde düşünsemde bu kadar gelmişken dönmemi saçma olacağını düşündüm ve baykuşhanenin kapısını araladım. Güzel, her yer baykuş pisliği içinde gibi göründüğüne göre, burası doğru yerdi. Kapıyı içeriye süzülecek kadar aralamıştım, nitekimde öyle yaptım. İçeride sadece iki çocuk (Ki biri bizim Zamiel' di) ve bizi götürecek olan yaşlı hademe vardı. Derin bir nefes alarak ve kafamı biraz kaldırarak Zamiel' in yanına yürüdüm. İlk önce Zamiel' e sonra da dün iksir dersinde tanıştığım çocuğa dönerek hafif titrek birses tonuyla,

- Merhaba.

Dedim. Hayır, korktuğumun anlaşılmaması gerekiyordu!
Charlotte Woods
Gryffindor 3. sinif
Gryffindor 3. sinif
Charlotte Woods

Kadın Mesaj Sayısı : 78
İş/Hobiler : Öğrenci, kalpazan, pazarlamacı, esnaf
Lakap : Chuck

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Her an değişen duygularıyla tam bir manik depresiftir. Süper pazarlık yapar.
Rp Yaşı: 12
MesajKonu: Geri: DEAN'IN 16. YASAK ORMAN SEFERI.YOLCU KALMASIN...(baykuşhane)   DEAN'IN 16. YASAK ORMAN SEFERI.YOLCU KALMASIN...(baykuşhane) Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 10:08 am

Sanki yuvarlanıyormuş gibi daldım baykuşhaneye ve beklediğim şey oldu. Gözümü devirip 3 Slytherinliye baktım. Bu hademe zaten Slytherin severdi yani aslında benim burda yerim yoktu ama en son para konuşmamızdan sonra Break'le nasıl konuşulur anlamıştım. Sevimli kız olup herkese selam verdim. "Gryffindor kadrosu boştur diye düşünmüştüm de, ehe."
Dean Break
Hogwarts Çalışanı
Hogwarts Çalışanı

Erkek Mesaj Sayısı : 36
İş/Hobiler : Zümrüd-ü Anka Kuşları
Lakap : sakalcı

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
MesajKonu: Geri: DEAN'IN 16. YASAK ORMAN SEFERI.YOLCU KALMASIN...(baykuşhane)   DEAN'IN 16. YASAK ORMAN SEFERI.YOLCU KALMASIN...(baykuşhane) Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 1:59 pm

-hepniz hoşgeldiniz..bayanlar kapıda durmayın ve rahat olun.hadi artık çıkalım.Blood burada kalacak ve ilerleyen saatlerde gelmek isteeyen olursa onları yanımıza kadar getirecek.hadi artık gidelim.

ve oradan ayrıldık.yavaşça en alta doğru ilerledik ve yasak ormanın önüne varmıştıık

-RP BİTMİŞTİR. DEVAMI YASAK ORMANDA-

DEAN'IN 16. YASAK ORMAN SEFERI.YOLCU KALMASIN...(baykuşhane)
1 sayfadaki 1 sayfası