Hogwarts RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts RPG

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sizi ünlü edicem!!

4 posters
YazarMesaj
Mika
Gelecek Postası Editörü
Gelecek Postası Editörü
Mika

Erkek Mesaj Sayısı : 19
İş/Hobiler : Basın! Dedikodu!
Lakap : Yala bizi Mika derler arada ama Mika bakmaz.

Karakter Sayfası
Para:
Sizi ünlü edicem!! Left_bar_bleue1000/1000Sizi ünlü edicem!! Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri: Burnu havada dolaşır ama o havadaki burnunun her yere girebilme özelliği vardır
Rp Yaşı: 27
Sizi ünlü edicem!! Empty
MesajKonu: Sizi ünlü edicem!!   Sizi ünlü edicem!! Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 1:40 pm

Hogwarts'a uğramışken tabi ki bu olayların peşini bırakmayacaktı Mika... Hemen Kalem ve kağıdını çıkarıp not etmeleri için konuşmaya başladı. Bir- iki yardımcıya ihtiyacı vardı. Eğer bu işi iyi bir şekilde tamamlarsa belki de Bakanlıktan ödül alabilirdi. Suratında sinsi bir gülüş oluşmuştu.

Sevgili Hogwarts öğrencileri,

Bildiğiniz gibi okulda işlenen suçlara Bakanlık elini sürmüyor. Basın olarak olayları yakından takip etmek bizim görevimiz. Maaş karşılığında bu olay hakkında bana yardım edecek öğrenciler alıyorum. Bir nevi dedektiflik gibi olacak ve gazetede yaptığımız haberin altında adınız yazacaktır. Uzun bir süre Hogwarts'ta kalacağım. Panonun altına verdiğiniz cevapları takip edebilirim.

Gelecek Postası Editörü
    Mika

Notu panoya iğneledi. Arada gelip kontrol edebilirdi artık.
Xizan Phoenix
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Xizan Phoenix

Erkek Mesaj Sayısı : 53
Lakap : Xi ! ya da Sapkın Savaşbaltası

Karakter Sayfası
Para:
Sizi ünlü edicem!! Left_bar_bleue1000/1000Sizi ünlü edicem!! Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
Sizi ünlü edicem!! Empty
MesajKonu: Geri: Sizi ünlü edicem!!   Sizi ünlü edicem!! Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 8:08 am

Evet , evet tam benlik bir iş . Bu çok ama çok eğlenceli olucak . . . Zaten merakım beni öldürücekti eğer kimse yapmazsa ben yaparım bu yetkiyi elime aldığım an işleri çözmeye başlıyabilirim . . . .

Kalemi elime aldım

SEVE SEVE !!!! Öncelikle şunu bilki ünde gözüm yok ama olsamda problem olmaz Very Happy bunun dışında . Bana her konuda güvenebilirsin okulun en kuytu bilinmedik dikkat çekmeyen köşelerini avucumun içi gibi bilirim yardımcı olabilirim , ayrıca araştırma ve gözlem konusunda iyiyimdir ve hepsinden de önemlisi !!!! MERAKTAN ÖLÜCEM !!!
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Erkek Mesaj Sayısı : 394

Karakter Sayfası
Para:
Sizi ünlü edicem!! Left_bar_bleue100/1000Sizi ünlü edicem!! Empty_bar_bleue  (100/1000)
Karakter Özellikleri: Siyah saçlı.
Rp Yaşı: 14
Sizi ünlü edicem!! Empty
MesajKonu: Geri: Sizi ünlü edicem!!   Sizi ünlü edicem!! Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 3:50 pm

Panoya baktı Zamiel ve bir ilan dikkatini çekti, altında dostunun yazısını gördü okudu ve sırıtarak düzeltti.

SEVE SEVE !!!! Öncelikle şunu bilki ünde gözüm yok ama olsamda problem olmaz Very Happy bunun dışında . Bana her konuda güvenebilirsin okulun en kuytu bilinmedik dikkat çekmeyen köşelerini avucumun içi gibi bilirim yardımcı olabilirim , ayrıca araştırma ve gözlem konusunda iyiyimdir ve hepsinden de önemlisi !!!! MERAKTAN ÖLÜCEM !!!

Dostumun demeye çalıştığı şey bu konu hakkında kendini yeterli gördüğüdür.

-Saygılarımla Zamiel Nagao
Mika
Gelecek Postası Editörü
Gelecek Postası Editörü
Mika

Erkek Mesaj Sayısı : 19
İş/Hobiler : Basın! Dedikodu!
Lakap : Yala bizi Mika derler arada ama Mika bakmaz.

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Burnu havada dolaşır ama o havadaki burnunun her yere girebilme özelliği vardır
Rp Yaşı: 27
Sizi ünlü edicem!! Empty
MesajKonu: Geri: Sizi ünlü edicem!!   Sizi ünlü edicem!! Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 11:19 pm

"Zamiel dostun adını yazmamış... Her kim ise artık. Beni bulsun. "
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Erkek Mesaj Sayısı : 394

Karakter Sayfası
Para:
Sizi ünlü edicem!! Left_bar_bleue100/1000Sizi ünlü edicem!! Empty_bar_bleue  (100/1000)
Karakter Özellikleri: Siyah saçlı.
Rp Yaşı: 14
Sizi ünlü edicem!! Empty
MesajKonu: Geri: Sizi ünlü edicem!!   Sizi ünlü edicem!! Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 11:41 pm

Canlı yakaladığım anda iletirim

-Saygılarımla Zamiel Nagao."
Stanley Plague
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
Stanley Plague

Erkek Mesaj Sayısı : 103
İş/Hobiler : Koleksiyonculuk
Lakap : Stan,BiBi,Zombi

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Karmaşık kafalıdır.Anlaşılamaz biri.
Rp Yaşı:
Sizi ünlü edicem!! Empty
MesajKonu: Geri: Sizi ünlü edicem!!   Sizi ünlü edicem!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 7:04 pm

Bir iş? Hmm...Cezbedici!

"Her daim bu işi istemişimdir. -Stanley Plague"

Sizi ünlü edicem!!
1 sayfadaki 1 sayfası