Hogwarts RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts RPG

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Noel İçin Dans Dersi ~

+4
Marcelline K. Nadine
Oliver Koven
Cassie Quatra
Nathaniel Petrasova
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Nathaniel Petrasova
M.Yardimcisi
B.D. Profesörü
Gryffindor Bina Sorumlusu
M.YardimcisiB.D. ProfesörüGryffindor Bina Sorumlusu
Nathaniel Petrasova

Erkek Mesaj Sayısı : 164
İş/Hobiler : Biçim değiştirme profesörü
Lakap : Nate

Karakter Sayfası
Para:
Noel İçin Dans Dersi ~  - Sayfa 2 Left_bar_bleue600/1000Noel İçin Dans Dersi ~  - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (600/1000)
Karakter Özellikleri: Aşırı terbiyelidir. Samimi biri olmasına rağmen soğuk gözükür. Kadınlardan korkar ama ikiz kardeşiyle yatar. Arada bir sinir krizi geçirir.
Rp Yaşı: 28
Noel İçin Dans Dersi ~  - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Noel İçin Dans Dersi ~    Noel İçin Dans Dersi ~  - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 10:05 pm

Konunun ilk mesajı :

Masaları yana çekmiştik ve tüm binalardan öğrenciler karışık bir şekilde oturuyorlardı. Profesörler bildikleri için gelmemişlerdi ve bazı profesörler de kapının yanında oturup izlemek için burdalardı. Arkamda kocaman bir pikap vardı. Onun yanında duran Dean Break de müzik için bana yardım etmek için gönüllü olmuştu. Aslında benim korkum zaten utangaç olan çocukların şu köşede duran gazeteciden çekinmeleriydi. Elindeki fotograf makinesi ile her an çekim yapacakmış gibi bir hali vardı. Öğrencilerden baya bir kızın ona baktığını görebiliyordum. Bu sefer sihir kullanmadan susmaları için bağırdım ve buna alıştıkları için öğrenciler sessizliğe gömüldüler. Hala aksanımdan kurtulamamıştım ama alışmış olmaları gerekiyordu herhalde. "Buraya toplanma nedenimizi biliyorsunuz. Noel balosunda dans edeceksiniz. Katılırsınız ve ya katılmazsınız umurumda bile değil ama Hogwarts'tan mezun olmuş kişilerin sokak serserisi gibi dans etmelerini istemiyorum." dedikten sonra öğrencilerin önlerinden kapıya doğru yürümeye başladım. "Her genç kızın içinde süzülmeyi bekleyen bir kuğu, her genç erkeğin içinde de saldırıya hazır bir aslan vardır." bu sözüm bir kaç kızın gülmesine sebebiyet vermişti. Gözlerimi kısıp oraya baktığımda suspus oldular. Neyse ki benim binamdanlardı. En sesli güleni seçtim. "Bayan Woods! Bana yardım edeceğinizi umuyorum. Buyrun yanıma gelin." Bu sırada hızlı adımlarla öğretmenler masasının önündeki sahneye çıktım. Kız şaşkın şaşkın etrafına bakındı "Aman diyim profesör ben ne anlarım danstan?" dedi ama kararım kesindi. Sesimi biraz daha yükseltip adını otoriter bir şekilde söyledikten sonra ayaklarını yere süre süre yanıma geldi. "Eliniz yetişmeye bilir ama normalde omzuma koymalısınız ama bu seferlik göğüsüme koyun." kız itaatkar bir şekilde dediğimi yaptı ve ben de belini tuttum. Kızarmasını umursamadan "Diğer eliniz de elime lütfen." dedim. "Ne?" dedi gözlerini kocaman açıp bana bakarak. "Ne değil efendim demelisin Woods. Elini verir misin?" kız daha da kızarmıştı. Bu arada Dean de müziği çalıştırabildi. "Ayaklarımı takip et." dedim ve müziğe uygum bir şekilde Charlotte'u da sürükleyerek dans etmeye başladım. Belli bir yer gelince kızın belini kavrayıp hafifçe havaya kaldırıyordum. Suratından utandığı belli oluyordu ama arkadaşları gayet eğleniyor gibiydi. 2 dakika kadar böyle dans ettikten sonra Charlotte'ı bıraktım. Hemen 2-3 adım öteme kaçtı. "Kendine bir eş seçin ve alıştırma yapın. Baloda saçmalık çıkaranı çok fena yapacağımı da hatırlatmak isterim." diye ikaz ettikten sonra hademenin yanına geçip kol düğmelerimi düzelttim. "Sen ne yapacaksın Break? Baloya katılacağını umuyorum." dedim soğuk soğuk adamın suratına da bakmıyordum.

Not - Zamanlaması yoktur. Sadece Noel'den önce bir zamandı işte deyip geçeriz. Her binadan öğrenciler girmekle yükümlüdür. Profesörler isterlerse girebilirler. Hademe de yazmalı bunu da söyliim. İsteyen gazeteciyle konuşmaya kalkabilir cevap yazarım onla da. Yumulun.

YazarMesaj
Oliver Koven
Gryffindor 5. Sınıf
Bina Quiddich Kaptanı
Gryffindor Sınıf Başkanı

Gryffindor 5. SınıfBina Quiddich KaptanıGryffindor Sınıf Başkanı
Oliver Koven

İş/Hobiler : Quiddich oynamaya bayılır, harika bir vurucudur, sınıf başkanı da ohhhmis...
Lakap : Kaptan, Başkan

Karakter Sayfası
Para:
Noel İçin Dans Dersi ~  - Sayfa 2 Left_bar_bleue1000/1000Noel İçin Dans Dersi ~  - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri: Süper egosu ve kasları ile kavgacı bir kişiliğe sahip
Rp Yaşı: 14

MesajKonu: Geri: Noel İçin Dans Dersi ~    Noel İçin Dans Dersi ~  - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 8:25 pm

Gözlerimi kıstım. Zıplamak mı? "Ben zıplamam." dedim sertçe. Tabi yalan. Antremanda gayette zıplıyordum. Kızın omzundan elimi çekip beline koydum tekrar sonra da kucağıma aldım. "Sen kuğu olarak daha iyisin." tabi sonra bizim kasıntı bin bir türlü şey saydı falan. Ben de indirdim kızı yere.
Cassie Quatra
Gryffindor 2. Sınıf
Gryffindor 2. Sınıf
Cassie Quatra

Kadın Mesaj Sayısı : 42
İş/Hobiler : Saçmalamak
Lakap : Cass, Mika

Karakter Sayfası
Para:
Noel İçin Dans Dersi ~  - Sayfa 2 Left_bar_bleue1000/1000Noel İçin Dans Dersi ~  - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri: Çok saçma ve eğlenceli bir canlı.
Rp Yaşı: 11
MesajKonu: Geri: Noel İçin Dans Dersi ~    Noel İçin Dans Dersi ~  - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 8:27 pm

"Ben de kuğu olmayı sevmiyorum. Boyunları da çok uzun onların. Böyle... hayvanlar işte." Bahane bedava ya. Napalım, kuğular da aslan değiller ki. Onlar normal hayvan. Hiç bir özellikleri yok. "Bence öğretmenler lakap takmak konusunda berbatlar. İnsandan kuğu olur muymuş hiç?"
http://theaphrodi.blogspot.com/
Mika
Gelecek Postası Editörü
Gelecek Postası Editörü
Mika

Erkek Mesaj Sayısı : 19
İş/Hobiler : Basın! Dedikodu!
Lakap : Yala bizi Mika derler arada ama Mika bakmaz.

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Burnu havada dolaşır ama o havadaki burnunun her yere girebilme özelliği vardır
Rp Yaşı: 27
MesajKonu: Geri: Noel İçin Dans Dersi ~    Noel İçin Dans Dersi ~  - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 9:59 pm

Bunları zaten bildiklerimi doğrulamak için sormuştum. Tam Dean hakkında soru soracaktım ki kadın aniden kendini arkaya attı. Neyse ki bu hareketi biliyordum yoksa düşebilirdi. Belindeki elime gücümü toplayıp yere yapışmasını engelledim. Eğilebileceği yere kadar ben de eğildim ve yüzümü yüzüne yaklaştırdım. "Peki ya Dean?" Hızla belinden çekip tekrar dans ettiğimiz pozisyona döndüm. Adımlarımı müziğe göre yönlendirirken gülümseyip "Anladığım kadarı ile Dean de ordaymış. Cobain kobra falan demişti ama ayrıntısızdı tatlım." dedim ve müziğin o belirlenmiş bölümüne geldiğimizde belinden tutup havada döndürdüm kadını.
Marcelline K. Nadine
Yönetici
Tılsım Profesörü
Ravenclaw Bina Sorumlusu
YöneticiTılsım ProfesörüRavenclaw Bina Sorumlusu
Marcelline K. Nadine

Kadın Mesaj Sayısı : 127
İş/Hobiler : Tılsım Profesörü

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Teatral
MesajKonu: Geri: Noel İçin Dans Dersi ~    Noel İçin Dans Dersi ~  - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 10:17 pm

İyi, nasıl dans edeceğini biliyor neyseki, hala sağlamım, hatta tarafından döndürülüyorum. Neyse, ne demişti? Kobra evet, Dean' in görmedim, kobra oradaydı. Tam cevap verecektimki beni havaya kaldırdı ve nazik bir şekilde döndürüp yere kondurdu. Derin bir nefes aldım, gülümsememi kesmeden.

- Ah evet hayatım, kobrada oradaydı. Herkes ürktü mesela, doğrusu, büyükçe bir tane.

Dedim ve onu kendime doğru çektim. Ellerimle omuzunu tutmak yerine kollarımı boynuna doladım ve kulağına doğru eğildim. Her şekilde bu mesafeden boynunda nefesimi hissedebiliyor olmalıydı.

- Dean sonradan geldi. Sürekli kobrasını arıyor zaten, o yılan pek tekin değil doğrusu.

Dedim ve dudaklarım aralık bir şekilde kendimi tekrar geriye doğru çektim. Sol elimi tekrar omuzuna yerleştirdim ve sağ elimi de eline. Sorularının bitip bitmediğinden emin değildim. Biitiyorsa da, sonunda ne diyeceğimi biliyordum en azından
Oliver Koven
Gryffindor 5. Sınıf
Bina Quiddich Kaptanı
Gryffindor Sınıf Başkanı

Gryffindor 5. SınıfBina Quiddich KaptanıGryffindor Sınıf Başkanı
Oliver Koven

İş/Hobiler : Quiddich oynamaya bayılır, harika bir vurucudur, sınıf başkanı da ohhhmis...
Lakap : Kaptan, Başkan

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Süper egosu ve kasları ile kavgacı bir kişiliğe sahip

MesajKonu: Geri: Noel İçin Dans Dersi ~    Noel İçin Dans Dersi ~  - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 10:20 pm

Kız tekrardan kuğular hakkında birşeyler gevelemeye başlayınca kaşlarımı kaldırdım. Takılmış mıydı yoksa? Bir kaç adım geriledim. Kızın omuzlarını tutup şöyle bir sarstım. Tabi kız için baya bi sarsılma olmuştu bu. Kafası yana düşmesin diye de elimle tuttum sonra. Gözlerimi kırpştırıp kızın suratına baktım saf saf "Kuğu krizine mi girdin lan?" dedim sonra etrafıma bakınıp "İstersen revire bi gidelim, ha?" profesörlerin nerde olduğunu gözüme kestirince kıza tekrar dönüp anlına koydum elimi. Ateşi de yoktu aslında...
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Kadın Mesaj Sayısı : 131
İş/Hobiler : Her şeyden iğrenmek. Yeterince zevkli.
Lakap : Nora

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Kısaca, bir Slytherinliye göre fazla dengesiz davranabiliyor.
Rp Yaşı: 12
MesajKonu: Geri: Noel İçin Dans Dersi ~    Noel İçin Dans Dersi ~  - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 8:35 am

Sessizce ayaklandım ve tekrar Zamiel' in arkasına geçtim. Bu sefer söyleyeceklerim kısa olacaktı.

- Sence Petrasova' ya yakalanmadan sıvışabilir miyiz? Yakalarsa bırakmayacağından adım gibi eminim çünkü.

Dedim ve "ne dersin?" şeklindeki bakışlarla mavi gözlerimi çocuğa diktim.
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Erkek Mesaj Sayısı : 394

Karakter Sayfası
Para:
Noel İçin Dans Dersi ~  - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/1000Noel İçin Dans Dersi ~  - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/1000)
Karakter Özellikleri: Siyah saçlı.
MesajKonu: Geri: Noel İçin Dans Dersi ~    Noel İçin Dans Dersi ~  - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 11:24 am

Omuz silkip sırıttım. Dans etmeyi hiç ama hiç beceremezdim zaten dans etmekten pek hoşlandığımda söylenemezdi. .

"Bilmiyorum ama denemeye değer sanırım." Kızın elini tuttuğum gibi yavaşca çekiştirdim ve masalarım arasında eğilip ilerlemeye koyuldum. Bakalım şansımız ne kadar kurtarabilecekti bizi.
Mika
Gelecek Postası Editörü
Gelecek Postası Editörü
Mika

Erkek Mesaj Sayısı : 19
İş/Hobiler : Basın! Dedikodu!
Lakap : Yala bizi Mika derler arada ama Mika bakmaz.

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Burnu havada dolaşır ama o havadaki burnunun her yere girebilme özelliği vardır
Rp Yaşı: 27
MesajKonu: Geri: Noel İçin Dans Dersi ~    Noel İçin Dans Dersi ~  - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 11:10 pm

Yeterince yakın bir biçimdeyken yılan hakkında soruma cevap verdi ama ben daha fazlasını istiyordum. Gene de bu kadar yeter miydi acaba? Daha sonra Astronomiciye bir ziyaret düzenleyebilirdim sanırım. Fazla üzerine gitmemek için sadece "Hmm..." diye ses çıkardım. Dalgın dalgın bu konu hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacım olduğunu düşünürken ellerim kadının belindeydi. Derin bir iç çektim "Bunun bana yeterli gelmeyeceğini biliyorsundur, şeker surat. Tekrar konuşmamız gerekecek." dedim içten gülümsemeye de çalışarak. Dean'i bulup onunla yüzyüze konuşsam çok iyi olacaktı sanırım. Panodaki çocuk bana yardım edebilirdi bu konuda. Bir kaç adım geriye atarak profesörden uzaklaştım ve önünde hafifçe eğildim. "Dans için teşekkür ederim."
Marcelline K. Nadine
Yönetici
Tılsım Profesörü
Ravenclaw Bina Sorumlusu
YöneticiTılsım ProfesörüRavenclaw Bina Sorumlusu
Marcelline K. Nadine

Kadın Mesaj Sayısı : 127
İş/Hobiler : Tılsım Profesörü

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Teatral
MesajKonu: Geri: Noel İçin Dans Dersi ~    Noel İçin Dans Dersi ~  - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 11:18 pm

Tahmin ettiğimden kısa sürmüştü soruları ve meraklı halleri bu adamın. Yine de hem sözlerinden hem davranışlarından tekrar görüşeceğimizi anlamıştım. Eh, söylemişti de. Neyse, Önümde hafifçe eğilerek teşekkür etti, ben de kalkamsını bekledim ve kalktığından yüzüme asil bir gülümseme kondurdum.

- Benim için bir şerefti.

Dedim ve biraz uzaklaşmasını bekledikten sonra bir kaç dakika önce öğrencileri izlediğim yere doğru seğirttim. Bakalım öğrenciler ne durumdalardı. Kllarımı kavuşturup tekrar bir masaya dayanadım ve etrafıma bakınırken iki öğrenci çarptı gözüme. Eleonora Esta ve Zamiel Nagao. İsim hafızamı seviyordum ya neyse, iki miniğin hızlı hızlı gittiklerini gördüm ve sadece gülümsedim. Gitsinler bakalım, şans onlarla olsun yok Nate farkederse kaçışları onlar için rahatsız bir dansla sonlanabilirdi. Tekrar gülümsedim ve derin bir iç çektim. Çocuklar, eğlenceli şeyler. Neyse, tekrar ortadaki Koven ve Quatra' yı izlemeye başaldım ki, onlar daha da gülmeme sebep oldu! Boş boş dururken bile eğlendiriyorlardı ya beni! İri yarı oyuncu br an için durmuş ve kızı sarsmıştı, ilginç olduğunu düşündükten sonra, kafamı tekrar çevirdim, bu sefer kendi binamın öğrencilerine...
Nathaniel Petrasova
M.Yardimcisi
B.D. Profesörü
Gryffindor Bina Sorumlusu
M.YardimcisiB.D. ProfesörüGryffindor Bina Sorumlusu
Nathaniel Petrasova

Erkek Mesaj Sayısı : 164
İş/Hobiler : Biçim değiştirme profesörü
Lakap : Nate

Karakter Sayfası
Para:
Noel İçin Dans Dersi ~  - Sayfa 2 Left_bar_bleue600/1000Noel İçin Dans Dersi ~  - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (600/1000)
Karakter Özellikleri: Aşırı terbiyelidir. Samimi biri olmasına rağmen soğuk gözükür. Kadınlardan korkar ama ikiz kardeşiyle yatar. Arada bir sinir krizi geçirir.
MesajKonu: Geri: Noel İçin Dans Dersi ~    Noel İçin Dans Dersi ~  - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 8:35 pm

Bu dersi de kapatıyorum artık. Yakında mesajımı editleyip bina profesörleri de dahil herkesin mesajı başına 5 puan vericem ama bakıcaz yani. (nokta)

Noel İçin Dans Dersi ~
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2