Hogwarts RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts RPG

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ipucu Tartisma Basligi

3 posters
YazarMesaj
Amacleto Babieca
Şifacı
Şifacı
Amacleto Babieca

Erkek Mesaj Sayısı : 20
İş/Hobiler : Şifahanede Takılmak
Lakap : Babi

Karakter Sayfası
Para:
Ipucu Tartisma Basligi Left_bar_bleue1000/1000Ipucu Tartisma Basligi Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı: 11
Ipucu Tartisma Basligi Empty
MesajKonu: Ipucu Tartisma Basligi   Ipucu Tartisma Basligi Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 7:40 pm

Ipucu Tartisma Basligi Ipuclari

• Tum bu olaylar Astronomi Kulesinde 5. sinif Ravenclaw bir cocugun cesedinin bulunmasiyla basladi.
  • Bundan sonraki saldiri Kira Black'e oldu, cesedi 5. Kat Erkekle Tuvaletinde bulundu, anca oldurulmeden once Kira'nin kuzgununa saldirilmisti.
  • Bir sonraki saldiri hamile profesor Hestia Petrasova'ya oldu ama oldurul(e)medi. "Benden aldiginizi geri verin, o gittigi gun ben bittim" diye bir not birakilmisti.
  • Hestia'nin ikizi Nathaniel okula ilk geldiginden beri Andrea'yla anlasamiyor, buna Nathaniel'in kadin korkusu mu neden oluyor bilinmez.
  • Kadinlardan korkan Nathaniel ikiziyle ensest iliski yasiyor! Hatta Ylwa diye bi kizlari oldu! Ama Hestia, bebegin babasinin oldugunu, babasiz buyumesini onlemek icin de Nathanielle kardes olduklarini saklayip baba olarak tanitacagini soyluyor millete. Yani kimse Nathaniel'in gercekten baba oldugunu bilmiyor.
  • Bir sonraki saldiri Justin Bieber'e oldu. Cesedi zindanlardaki Iksir dolabinda bulundu. Justinin olumunden bir gece once okul hayaleti Kurt Cobain tarafindan kovalanmisti. Justin hayaletten kacarken astronomi profesoru Ekaterina Kurae'ye carpmisti.
  • Saldirilarin artik onune gecemeyecegini anlayan Okul Muduru, konuyu arastirmasi icin bakanliktan iki seherbaz cagirdi.
  • KSKS profesorunun olmamasi nedeniyle Bicim Degistirme ve Gryffindor Yonetici ve ve ayni zamanda Mudur Yardimcisi da olan Nathaniel buyuk salonda toplu KSKS dersleri vermeye basladi.
  • Bu arada Nathaniel deli. Arada bir kendini kaybediyor falan.

Hestia Petrasova
Yönetici
İksir Profesörü
Slytherin Bina Sorumlusu
Yöneticiİksir ProfesörüSlytherin Bina Sorumlusu
Hestia Petrasova

Kadın Mesaj Sayısı : 244
İş/Hobiler : Iksir Ogretmeni
Lakap : Iksirci

Karakter Sayfası
Para:
Ipucu Tartisma Basligi Left_bar_bleue600/1000Ipucu Tartisma Basligi Empty_bar_bleue  (600/1000)
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
MesajKonu: Geri: Ipucu Tartisma Basligi   Ipucu Tartisma Basligi Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 8:03 pm

Guncellendi.
http://rptimez.bossforum.org
Kurt Cobain
Hayalet
Hayalet
Kurt Cobain

Erkek Mesaj Sayısı : 13

Karakter Sayfası
Para:
Ipucu Tartisma Basligi Left_bar_bleue1000/1000Ipucu Tartisma Basligi Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
MesajKonu: Geri: Ipucu Tartisma Basligi   Ipucu Tartisma Basligi Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 9:17 pm

Kurt Cobain' in ağzından Justin Bieber cinayeti.

" Doğrusu, Justin' in kovalamamdan sonra böyle bir olayla karşılaşmak, beni gerçekten çok hüzünlendi. Sayesinde bütün kinim ve nefretim eski haline, hüznüme döndü.

Gece yarısı, sanırım bir sularıydı. Justin' i kovalamaktan bıkmamıştım, o da kaçmaktan yorulmamıştı. Profesör Kurae ile çarpışması, aramızdaki farkı kapatmış olmasına rağmen, Ekaterina' nın garip davranışları sonucu (ve tabi bir anda ortaya çıkan Dean ve hoşlanmadığım kobrasıvardı) Justin, aramızdaki farkı tekrar açmakta fırsat bulmuş gibiydi. Dean ve Ekaterina' dan ayrıldıktan sonra, onu öyle yakalayamayacağımı ya da herhangi bir yerde sıkıştıramayacağımı anladım. Kafamda bir plan oluşana kadar onu takip ettim ve sonunda ellerime düştü. Öyle bir yöne dönmüştü ki, öyle bir koridora, artık onu her şekilde yakalamam kolaydı, çünkü koridor, diğerleri gibi dallanıp budaklanmıyor, sadece farklı merdivenlerle zindana iniyordu. Bunun üstüne onu takip edip merdivenlerden inmektense dümdüz duvalardan geçtim, sonra da zindanların ortasına ineceğimi düşündüğüm bir yerde durdum ve dümdüz aşağıya inmeye başladım, bana hız kazandıracaktı bu. Öyle de yaptım ve öyle de olduğunudüşündüm bir süre, taki zindanlara gelene kadar. Zindanlara geldiğimde, en dipteki zindanlardan birinde olduğumu farkettim, zindanların açıldığı ortak holde değildim. Bunun üstüne nerede olduğumu anlamak için biraz durakladıktan sonra, zindanın hole açılan kapısından geçmemle, Bieber' ın çığlığını duymam bir oldu. Bieber olduğudnan emindim, kimse öyle bir ses çıakramazdı çünkü, hem de gecenin bu saatinde. Hızımı arttırarak gölgerin oynadığı yöne doğru gittim. Tek başına değildi. Muhtemelen minik bir örümcek ya da böcekten korkmamıştı, oradaki insan, onu korkutmuştu. Korkmakta haklı mıydı onu bilemezdim. Bir kaç saniye içinde Bieber zindanlardan birine kaçtı ve karanlık olduğundan siyah uzun paltosundan göremediğim adamda, doğruca arkasından gitti. Bense tereddüt etmeden arkalarına doğru süzüldüm fakat çok hızlı olmadan. Ben kapıya vardığımda adam hızla kendini dışarıya attı ve arkasına bakmadan merdivenlere yollandı. Önümdeki merdivenlere doğru koştuğundan arkasını dönüktü, sadece uzun boylu, uzun saçlı, uzun paltolu bir adam görebildim kısaca. Bunun üstüne ses gelmeyen zindana girdim. Girdiğimde Justin' i göremedim, fakat kesif kan kokusu yüzünden, her şeyi anlamıştım.

O günden beri kendimi suçladığımdan, Profesör Petrasova ders sırasında dolaptaki cesedi bulana kadar sesimi çıkaramadım. Benimle konuşmak isteyen muhabire de hepsini anlatamadım. Bu, benim kalbime gömülü en derin hüzünlerden biri oldu. Onu sevmiyordum fakat kendimi suçlamakta haklı olduğumu düşünüyorum."

Ipucu Tartisma Basligi
1 sayfadaki 1 sayfası