Hogwarts RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts RPG

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Seviyeli Düello Kulübü

2 posters
YazarMesaj
I. Monique D'or
Hufflepuff 4. Sinif

Hufflepuff 4. Sinif
I. Monique D'or

Kadın Mesaj Sayısı : 46
İş/Hobiler : Cadı! Ayrıca, Hufflepuff Quidditch Takım Kaptanı!
Lakap : Isa & Moni & Mon

Karakter Sayfası
Para:
Seviyeli Düello Kulübü Left_bar_bleue1000/1000Seviyeli Düello Kulübü Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı: 13
Seviyeli Düello Kulübü Empty
MesajKonu: Seviyeli Düello Kulübü   Seviyeli Düello Kulübü Icon_minitimeÇarş. Mart 16, 2011 10:44 pm

Kulüp: Seviyeli Düello Kulübü
Amaç: Seviyeli Düello yapmak

Kulüp hakkında açıklamalar:

- Öncelikle söylenmesi gerektiğini düşündüğüm şey, kulüp resmi bir kulüptür. KSKS Profesörünün yokluğundan kaynaklanan kulüp, eski seherbaz Estella Adalia Rondinaire' nin gelişi ile tekrar öğrencilere açılmıştır.
- Kulübe katılmak için herhangi bir sınıf kısıtlaması yoktur.
- Kulübün işleyişi aşağıdaki yazıya paralel şekilde ilerleyecektir.

Kulüp işleyişi:

1. Kulüp aktiviteleri, kulüp üyesi öğrencilere aksi söylenmediği sürece vefarklı bir yer belirtilmediği sürece Büyük Salonda olur.
2. Yemek vakitleri kulüp aktiviteleri yapmaya çalışmak yasaktır.
3. Düello sistemi şu sekildedir:

- Düello yapmak isteyen öğrenciler, karşılıklı yapacakları düellolarda, rakibinin en fazla iki üst sınıf seviyesinde en az iki alt sınıf seviyesinde olmalıdır.
- Düellolar yapılırken düelloyu kontrol edecek biri alanda bulunmak zorundadır. Bu kişi düello yapanların sınıfından küçük olmamalıdır.
- Düelloları kontrol eden kişi olabiliyorsa alandaki en büyük kişi olur.
- Düelloları kontrol eden kişi kesinlikle tarafsız olmalıdır. "Slyhterinliden iyi bir vuruş geldi!" gibi yorumlar yapabilir fakat herhangi bir tarafı küçümseyecek davranışta bulunamaz.
- Eğer etrafınızda kontrol edecek biri yoksa birini bulmanız ya da yapmamanız önemle rica olunur.
- Lanetler ve yasaklanmış büyüler, adları üstünde YASAKLARDIR. Yapmaya kalkan herhangi bir kişi, hem Bakanlık hem de okul tarafından ciddi cezalara çarptırılacaktır. Hiç bir itiraz kabul edilemez!

Kimlere Kontrol Ettirebilirsiniz?: En başta kulüp kurucusu ve KSKS profesörü Estelle Adalia Rondinaire olmak üzere.
Herhangi bir profesörden rica edebilirsiniz
Profesör bulamazsanız, kulüp yönetiminden birine haber verebilirsiniz.
Üsttede belirtildiği gibi sizden büyük olan herhangi bir öğrenciye kontrol ettirebilirsiniz.

4. Başvurularınızı Estelle Adalia Rondinaire' ye ya da Kulüp Başkanı I. Monique D'or' a yapabilirsiniz.
5. Kafanıza göre Düello Kulübü alanına girip kesinlikle düello yapamazsınız. Kulüp yönetim kurulu size gelip, kulüpte olmamanıza rağmen, süreyi belirtip düello yapabilirsiniz derse yalnızca o zaman süresince düello yapabilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir izin almadan kontrol edilebilir bir düello yapabilmeniz için düello kulübü üyesi olmanız gerekmektedir.
6. Her ayın ilk haftasının cumartesi günü Profesörün ya da Kurulun belirlediği yerlerde toplantı yapılır. Toplantılara yönetim kurulu dışındakiler gelmek zorunda değillerdir fakat yine de üye sayımı yapılacaktır. Üç toplantıda da arka arkaya gelmeyen üye ise kulüpten atılacaktır.
7. Yönetim Kurulu alımı yapılacaktır. Yönetim Kuruluna başvurularınızı KSKS Profesörüne ya da kulüp başkanı I. Monique D'or' a yapabilirsiniz.

Yönetim Kurulu:
Advisor: Estelle Adalia Rondinaire
Kulüp Başkanı: I. Monique D'or
Kulüp Başkan Yardımcısı:
Kulüp Sekreteri (2 tane alınacaktır):

Üyeler:

Andrey Vladimir Dashmov

Notlar: Kontrol meselesi için minik bir not. Düello yapacak insan bulduğunuz sürece kontrol edecek kişi bulmak zorunda değilsiniz! Kontrol eden biri varmış gibi davranarak gerekli kısımda düello yapabilirsiniz. Fakat Daha sonra kontrol edildiğinde absürd ve saçma herhangi bir davranışa ya da yazıya rastlarsa yetkili kişiler, gerek kulüp açısından gerek site yönetim kurulundan ciddi uyarılar alma ihtimaliniz vardır. Başvurularınızı bu başlık altına yazabilirsiniz. Yönetim kuruluna girmek istiyorsanızda kulübe giriş başvurunuzun altına belirtmeniz yeterlidir. Uygun görmüş isek sizi zaten kurul adı altına yazacağız ^^ Anlaşılmayan bir kısım için, sorularınızı bu başlık altına yazabilirsiniz.

En son I. Monique D'or tarafından Perş. Mart 17, 2011 5:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Andrey Vladimir Dashmov
Gryffindor 1. sınıf
Gryffindor 1. sınıf
Andrey Vladimir Dashmov

Erkek Mesaj Sayısı : 10

Karakter Sayfası
Para:
Seviyeli Düello Kulübü Left_bar_bleue1000/1000Seviyeli Düello Kulübü Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
MesajKonu: Geri: Seviyeli Düello Kulübü   Seviyeli Düello Kulübü Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 5:36 pm

Bende girebilir miyim kulübe?
I. Monique D'or
Hufflepuff 4. Sinif

Hufflepuff 4. Sinif
I. Monique D'or

Kadın Mesaj Sayısı : 46
İş/Hobiler : Cadı! Ayrıca, Hufflepuff Quidditch Takım Kaptanı!
Lakap : Isa & Moni & Mon

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı: 13
MesajKonu: Geri: Seviyeli Düello Kulübü   Seviyeli Düello Kulübü Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 5:47 pm

Andrey Vladimir Dashmov demiş ki:
Bende girebilir miyim kulübe?

Alındınız beyefendi! Yalnız, düello yaparken çapkınlık yapmak yok u.u ;P
Andrey Vladimir Dashmov
Gryffindor 1. sınıf
Gryffindor 1. sınıf
Andrey Vladimir Dashmov

Erkek Mesaj Sayısı : 10

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
MesajKonu: Geri: Seviyeli Düello Kulübü   Seviyeli Düello Kulübü Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 5:50 pm

ahh işte onu isteme benden Very Happy benim bi zararım yok ki göz çapkınıyım ben Very Happy zoey hariç tabi Smile

Seviyeli Düello Kulübü
1 sayfadaki 1 sayfası