Hogwarts RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts RPG

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

S.S.S. Servisi

YazarMesaj
Marcelline K. Nadine
Yönetici
Tılsım Profesörü
Ravenclaw Bina Sorumlusu
YöneticiTılsım ProfesörüRavenclaw Bina Sorumlusu
Marcelline K. Nadine

Kadın Mesaj Sayısı : 127
İş/Hobiler : Tılsım Profesörü

Karakter Sayfası
Para:
S.S.S. Servisi Left_bar_bleue1000/1000S.S.S. Servisi Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri: Teatral
Rp Yaşı: 28
S.S.S. Servisi Empty
MesajKonu: S.S.S. Servisi   S.S.S. Servisi Icon_minitimeSalı Şub. 25, 2014 8:03 pm

~Bu konu, sizin sorularınız ile git gide gelişecektir, sormaktan çekinmeyin!

- Bir okul dönemi ne kadar sürer?
+ Takvim kısmında zamanla ilgili ayrıntıları bulabilirsiniz: Link!

- Öğrenci olmak istiyorum, nereye başvuracağım?
+ Öğrenci olmak için herhangi bir başvuruya ihtiyacınız yok. Gidin ve karakter kağıdınızı yaratın, öğrenci olduğunuzu belirtin, Hogwarts kapıları size açılsın!

- Öğrenci olarak karakterimi yarattım, alındım, ama istediğim binada değilim!
+ Üç farklı kişi, karakter kağıdınızı inceleyerek hangi binada olduğunuza karar veriyoruz. Unutmayın, kişilik binanızı belirleyen en önemli farktördür. Buram buram Slytherin olan bir kişiyi tabii ki Gryffindora koyacak değiliz. Eğer itirazınız varsa, bize ulaşın. Mantığa açık insanlarızdır.

- Hogwartsayım ama binamı göremiyorum!
+ Ya henüz bina seçiminiz olmadı ya da çok yeni olduğundan size daha orayı açmadık. En kısa zamanda açacağız.

- En başarılı/süper/manyak bina hangisi?
+ Öyle bir şey yok. Harry Potter döneminin üstünden yıllar, on yıllar geçti hatta, o dönem kapandı ve yenisi burada. Her binanın kendine özgü kişiliği ve güzelliği vardır. Eğer Hufflepuff olup, binaya arka arkaya 2 kupa kazandırırsanız, en başarılı bina o olur! (Süpersonikte diyebiliriz)

Devamı gelecek...

S.S.S. Servisi
1 sayfadaki 1 sayfası