Hogwarts RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts RPG

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İkiz profesörler için BD odası~

2 posters
YazarMesaj
Nathaniel Petrasova
M.Yardimcisi
B.D. Profesörü
Gryffindor Bina Sorumlusu
M.YardimcisiB.D. ProfesörüGryffindor Bina Sorumlusu
Nathaniel Petrasova

Erkek Mesaj Sayısı : 164
İş/Hobiler : Biçim değiştirme profesörü
Lakap : Nate

Karakter Sayfası
Para:
İkiz profesörler için BD odası~ Left_bar_bleue600/1000İkiz profesörler için BD odası~ Empty_bar_bleue  (600/1000)
Karakter Özellikleri: Aşırı terbiyelidir. Samimi biri olmasına rağmen soğuk gözükür. Kadınlardan korkar ama ikiz kardeşiyle yatar. Arada bir sinir krizi geçirir.
Rp Yaşı: 28
İkiz profesörler için BD odası~ Empty
MesajKonu: İkiz profesörler için BD odası~   İkiz profesörler için BD odası~ Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 5:12 pm

Yemeğimi getiren cin cüceye teşekkürlerimi sunduktan sonra ortadan kaybolduğunda çıkan buharları seyrettim. Heycanlıydım. Aslında kendimden nefret ediyordum. 6 sene önce kaçıp gitmem korkunçtu ama buna ihtiyacım vardı. Bencilliğimden kaçmıştım resmen peki şimdi ne diye Hestia'nın düzenli hayatına girebiliyordum ki? Düzenlimiydi gerçekten? Hestia'nın hayatı ne zaman düzenli olmuştu ki? Benim düzenli olma kapasitem vardı ama tımarhane olayları başlayınca imkansızlaşmıştı. Yemeğe isteksizce baktım. Lahana sevmediğimi söyleyip duruyordum ama bu cin kan yapar diye getiriyordu hep. Lahananın kan yapmadığını biliyorum ki, bence müdür yemeklerime rahatlatıcı ilaç koyuyor. Çikolataya enjekte etmek yerine ne diye lahanaya koyuyor anlamıyorum ama. Lahanayı çatalımla tutup ağzıma götürdüm. Çiğnersem tadı ağzıma yayılırdı bu yüzden hemen yuttum. Hestia'nın birazdan burda olması gerekiyordu. Eğer değilse... O zaman.... O zaman ne olacağını düşünmemiştim işte...
Hestia Petrasova
Yönetici
İksir Profesörü
Slytherin Bina Sorumlusu
Yöneticiİksir ProfesörüSlytherin Bina Sorumlusu
Hestia Petrasova

Kadın Mesaj Sayısı : 244
İş/Hobiler : Iksir Ogretmeni
Lakap : Iksirci

Karakter Sayfası
Para:
İkiz profesörler için BD odası~ Left_bar_bleue600/1000İkiz profesörler için BD odası~ Empty_bar_bleue  (600/1000)
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
MesajKonu: Geri: İkiz profesörler için BD odası~   İkiz profesörler için BD odası~ Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 5:29 pm

Kosarak BD sinifina girdim, Nate oturmus birseyler yiyordu daha dogrusu yemeye calisiyordu, yalnizo lmasina ragmen sanki yemek zorla yediriliyormus gibi bir hali vardi ama umrumda degildi.
Hic degismemisti, hala ayni tipi -bana gore tipsizligi- uzerindeydi.
Kaslarimi cattim, hirlayarak ona dogru hizli adimlarla ilerledim ve tabaga tokat salladim, tabagin nereye gittigini gorememistim cunku gozlerimi kapatmis bagirmaya baslamistim avazim ciktigi kadar
-NERELERDEYDIN SEN PIC KURUSU! 6 YIL SONRA HIC BIRSEY OLMAMIS GIBI NASIL CIKIP GELEBILIRSIN? NE CURETLE "DEGISEN BIRSEY VARSA KONUSALIM" DERSIN!? NELER DEGISTI BILIYOR MUSUN? BIR OGLUM OLDU, SEN ONU TANIYAMADIN, ASLINDA BEN BILE DOGRU DUZGUN TANIYAMADAN BIR KAZAYA KURBAN GITTI! BENSE HER ALLAHIN GUNU, BIRDEN HAYATIMDAN CIKIP GIDEN IKI ERKEGI DUSUNDUM, OGLUMU VE SENI, IKIZ KARDESIMI!!!
Gozlerimi actim, agladigimin farkinda degildim, bir tokat da Nate in suratina salladim.
http://rptimez.bossforum.org
Nathaniel Petrasova
M.Yardimcisi
B.D. Profesörü
Nathaniel Petrasova

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Aşırı terbiyelidir. Samimi biri olmasına rağmen soğuk gözükür. Kadınlardan korkar ama ikiz kardeşiyle yatar. Arada bir sinir krizi geçirir.
MesajKonu: Geri: İkiz profesörler için BD odası~   İkiz profesörler için BD odası~ Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 5:55 pm

Kapı açılınca heyecanım daha da arttı. Çok yakından tanıdığınız birisini, neler yapacağını tahmin edebildiğiniz birisi ile karşılaşmak için bu kadar korkmak... Çok ilginç gelmişti. Ne yapacağım zaten belliydi. Konuşmayacaktım. O sinirini üstümden çıkarana kadar bekleyecektim. Çünkü haklıydı, düşüncesizlik etmiştim. O yanıma gelip tabağıma yumruk attı. Ben ise öylece baktım. Bağırmaya başladı gözlerinden yaşlar geliyordu her lafında haklıydı ama beni benden alan cümleyi duyunca gözlerim faltaşı gibi açıldı ve tüylerim diken diken oldu. Hestia'nın, hayatımdaki tek kadının çocuğunun olması. Dayı olmam gibi kavramları kafamdan geçirememiştim. Zaten o sırada da suratıma tokatı yediğimde sandalyeden düşüyordum az kalsın ama alışkındım ki. Hatta bunu bekliyordum. Başından beri dediğim gibi haklıydı. Elimle kızarmış yanağımı tuttum acısıyla ilgilenmiyordum. Zaten artık fiziksel acılar psikolojik acılardan çok daha az canımı yakıyor. N-Nasıl? Oğlun mu? Ben... şu an kekelemekten başka birşey gelmiyordu elimden. Tamam birşeylerin olmasını bekliyordum ama bu gerçekten şoktu.
Hestia Petrasova
Yönetici
İksir Profesörü
Slytherin Bina Sorumlusu
Hestia Petrasova

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
MesajKonu: Geri: İkiz profesörler için BD odası~   İkiz profesörler için BD odası~ Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 6:17 pm

---rp out---
yaseminin penceresi?
---rp out---

Kendimi zar zor sakinlestirmistim, bir iskemle cektim, masayi ittirdim, iskemle ters duracak sekilde nate'e bakar bicimde nate in karsisina oturdum.
-Birak oglumu simdi, anlat dedim nerelerdeydin?
Suratimdaki yaslari sinirle sildim, etrafa sacilmis yemek artiklarina tiksinerek baktim, aslinda Nate le goz temasi kurmaktan kaciniyordum.
Birden Nate in ortaya cikmasi ve uzun aradan sonra "oglum" dan bahsetmek kafami allak bullak etmisti. Aslinda sadece ogluma yogunlasmistim diyebilirdim. Binbir turlu rahatsiz edici anilar gozumun onunde fink atmaya baslamisti.

*Hamile oldugumu bile bile babasini terkettigim oglumu karli bir gecede, evimde sifaci bir arkadasimin yardimiyla dogurmustum. Ona Jason diyordum, ismini koymustum demiyorum cunku annelik nedir bilmiyordum, garip hissediyordum, hatta yeni bir evcil hayvan edinmisim gibi hissediyordum bile diyebilirdim. Ama butun bu duygulardan oglum 1 yasina basmadan kurtulmustum.
Ve tekrar karli bir gecede onu yataginda olu olarak bulmustum... Henuz uc yasindaydi.
Oglumu kaybettikten sonraki bir yil boyunca delirmemek icin elimden geleni yaptim. Hogwartsdan gelen profesorluk teklifi biraz olsun umutlandirmisti beni, ve sadece benim icin anlamli olan esyalarimi alip Hogwarts'a tasinmis, evime bir daha ugramamistim.*

Uzaklara dalmaya basladigimi biliyordum, tekrar olanlari hatirlamak beni gercekten rahatsiz etmisti ve anilari basimdan savmak icin sinirle kafami salladim, Tekrar Nate'e dondum.
Nathaniel Petrasova
M.Yardimcisi
B.D. Profesörü
Nathaniel Petrasova

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: İkiz profesörler için BD odası~   İkiz profesörler için BD odası~ Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 6:33 pm

Zonklayan yanağımı bir elimle tutarken her zaman kardeşler arasında atak olan taraf Hestia'ya baktım. Ağlamasına rağmen hala gözümde sertti. Ben ise ağlamamama rağmen güçsüz ve zayıftım. Kendimi çok kötü hiseediyordum. Hestia'yı terkedip 6 sene onu yanlız bırakmış... Şimdi de tekrar dönüp, sindirdiği anılarını tekrar su yüzüne çıkartıyordum. Kısaca anlatıp sonra Hestia'ya dönmeye karar verdim. "Artık çıldıracaktım. Zaten delirmiştim, hem senin beni öyle görmenin üzüntüsü de delirtiyordu. Artık sana yük olmamam gerektiğini düşündüm. Bilirsin işte uzaklaşıp kendime gelmek için. 6 senemi aldı falan ama sanırım bu 6 seneden sonra önemli olan ben değilim. Bu gün herşeyi anlatacaksın ve bi daha bu konuyu açmıycam. Anlaştık mı?" elimi yanağımdan çekip masanın üstüne koydum. Kendi dilimde konuşabilmek iyi gelmişti ama sadece geçirdiğim şok yüzünden boğazımda oturan bir düğüm vardı. Hala inanamıyordum ve bir şaka olmasını umuyordum.
Hestia Petrasova
Yönetici
İksir Profesörü
Slytherin Bina Sorumlusu
Hestia Petrasova

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
MesajKonu: Geri: İkiz profesörler için BD odası~   İkiz profesörler için BD odası~ Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 6:48 pm

6 yil aradan sonra Nate bana hem yabanci hem de cok yakin geliyordu, ama sesindeki kararlilik ve bu yakinlik duygusu yuzunden kendimi olanlari anlatmaya ikna ettim.
Anlatimim bastan savmaydi ve yarisinda tekrar aglamaya baslamistim. Daha fazla anlatmak istemedigimi belirten bir ses tonuyla anlatimimi bitirdim.
Tekrar suratimdaki yaslari sildim.
-Hayir mudurun salak oldugunu zaten biliyordum da, deliren bir herifi de profesor yapacak kadar salak oldugunu bilmiyordum.
Kikirdeyerek elimi masanin uzerindeki Nate'in elinin uzerine koydum.
-Senin odan falan yok mu? Niye bu soguk yerde zikkimlaniyosun?
Ve ani bir hareketle yerimden kalktim Nate'i cekistirmeye basladim.
-Yuru yuru! Odama gidiyoruz! Su hale bak buz gibisin!
Kapiya dogru ilerlerken Nate'i gelmesi icin zorluyordum.
Nathaniel Petrasova
M.Yardimcisi
B.D. Profesörü
Nathaniel Petrasova

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: İkiz profesörler için BD odası~   İkiz profesörler için BD odası~ Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 7:11 pm

Anlatımını sakince dinledim. Fazla soru sormadım. Anlatmak istemediği zaten her halinden belliydi. Zorlamaya da niyetim yoktu. Sadece bu zor anlarında yanında olamadığım için kendimi çok kötü hissetmiştim. Bitirdiğinde de gülümsedim. Aslında pek gülümsenecek bir hikaye değildi. "Ona emin mi diye binlerce kez sordum. Kararı kesindi. Deli profesör rolünde boşluk varmış." dedim. Hafif delice bir kahkaha atınca da boğazımı temizleyip duraksadım. Kurtulamadığım başka bir alışkanlığımdı bu. Hestia beni tutup çekiştirmeye başladığında da kendimi ona bıraktım her zamanki gibi beni düşünüyordu. Bu yüzden kendimi kötü hissediyordum ya. Ona hep yük olduğumu düşünmüştüm. Sonra da kaçıp gitmiştim ama kaçıp gidince zor anlarında yanında olmadığım için mutsuzdum şimdi de. Beni kaldırıp kapıya sürüklerken Hestia'yı özlediğimi farkettim. Sanırım gençlikte benim, yaşlandığımızda da Hestia'nın acı çekmesi gerekiyormuş. "Buraya geldiğimden beri bir sürü yüksek güç gerektiren şifa büyüsü yaptım. Resmen her yaralıya kendi canımdan veriyorum bu aralar." diyerek gülümsedim. Beni kapıdan ittirdiğinde de elbisemin ceplerini yoklayıp asamı alıp, almadığımı kontrol ettim. Neyse ki içeride birşey unutmamıştım. Geceleri öğrenciler boş dersliklere girip ilişkilerini ilerletiyorlardı. 3 gündür burda olmama rağmen buna şahit olmuştum bile.
Hestia Petrasova
Yönetici
İksir Profesörü
Slytherin Bina Sorumlusu
Hestia Petrasova

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
MesajKonu: Geri: İkiz profesörler için BD odası~   İkiz profesörler için BD odası~ Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 7:17 pm

---rp bitti---

İkiz profesörler için BD odası~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mudur Odasi
» Yatak Odası
» Marcelline K. Nadine' nin Odası
» Üst Sınıflar için Bitkibilim, Ders 1
» Noel İçin Dans Dersi ~