Hogwarts RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts RPG

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ollivander's~

YazarMesaj
Hestia Petrasova
Yönetici
İksir Profesörü
Slytherin Bina Sorumlusu
Yöneticiİksir ProfesörüSlytherin Bina Sorumlusu
Hestia Petrasova

Kadın Mesaj Sayısı : 244
İş/Hobiler : Iksir Ogretmeni
Lakap : Iksirci

Karakter Sayfası
Para:
Ollivander's~ Left_bar_bleue600/1000Ollivander's~ Empty_bar_bleue  (600/1000)
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
Ollivander's~ Empty
MesajKonu: Ollivander's~   Ollivander's~ Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 9:52 am

"Buyucu asayi degil, asa buyucuyu secer."

Ornek RP:

Ollivander's tan iceri girdim, herseyim tamamlanmisti, geriye sadece asa kalmisti, en onemli kisim, bir asam olmadan ben bir hictim ne de olsa degil mi?
Garip gorunuslu bir adam suratinda cirkin bir gulumsemeyle burnumun dibine girdi ve beni inceledi.
-Ah, bir baska genc buyucu, bayiliyorum yilin bu zamanina!
Bir sihirli mezura beni olcuyordu, sonr adam "yeter!" dedi ve mezura yere dustu. Adam heyecanla elinde bir asayla bana tekrar geldi ve asayi elime tutusturdu
-Hadi, dene!
Ama elimi daha havaya yeni kaldirmistim ki adam homurdanarak elimden asayi kapip gitti. Sonra bir baska asayla geri dondu ve ayni heyecanla tekrar elime tutusturdu.
Zarif bir hareketle asami salladim, asamin ucundan goz alici mavi isiklar cikmisti. Adam gene o garip heyecaniyla elini cirpip bagirmaya basladi.
-Ah, tam tahmin ettigim gibi, gul agacindan yontulma anka telegi, 34 santim ,esnek degil!

Yazilan rp'deki gibi rp yapip kendi asanizi secmenizi istiyorum. Cift telekli, kardes cekirdekli vb. asalarda Hestia Petrasova veya Andrea O'Conner'a mesaj atmanizi ve onay aldiktan sonra rpnizi yapmanizi istiyorum. Bu gibi asalar ikiz kardeslik vb. durumlarda kullanilacaktir.
http://rptimez.bossforum.org

Ollivander's~
1 sayfadaki 1 sayfası