Hogwarts RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts RPG

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma

5 posters
YazarMesaj
Marcelline K. Nadine
Yönetici
Tılsım Profesörü
Ravenclaw Bina Sorumlusu
YöneticiTılsım ProfesörüRavenclaw Bina Sorumlusu
Marcelline K. Nadine

Kadın Mesaj Sayısı : 127
İş/Hobiler : Tılsım Profesörü

Karakter Sayfası
Para:
Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma Left_bar_bleue1000/1000Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri: Teatral
Rp Yaşı: 28
Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma Empty
MesajKonu: Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma   Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 5:11 pm

RP Out: Rp' yi okuduktan sonra gelen öğrenciler, yanıma gelip isim listesinden isimlerini çizdirirlerse sevinirim! Üçüncü sınıflar dışında herhangi bir ikinci ya da birinci sınıfı yanımda götüreceğimden, bana gitmek istediklerine dair özel mesaj atarlarsa kabul edeceğim! İlk atan grupla gider, ona göre! ^^
-RP In-

Sabahın köründe kalkmış, Ninoa' yı beslemiş ve sonraki iki gün boyunca aç kalmasın diye yemek çıkarmış, ardından çok hızlı bir şekilde giyinip bir önceki gece hazırladığım inanılmaz büyük çantayı sırtlandım ve dosdoğru aşağıya, bahçeye inmiştim. Hogwarts Ekpresinin gelip gelmediğini kontrol etmiştim ki çoktan gelmişti, her zamanki gibi beni şaşırtarak. Gülümseyerek trenin yanındaki adama el salladım ve yavaş yavaş Büyük Salon' a doğru yola koyuldum. Büyük Salon' a vardığımda, içerisi tahmin ettiğim gibi bomboştu, bu içimi rahatlatmadı değil doğrusu. Kendime oturacak, giriş kapısının yanında güzel bir yer buldum ve çantamı bir kenara koyup checklistimi çıkardım cebimden.

- Tren, tamam. Ninoa, tamam. Eşyalar tamam. Gelelim öğrencilere.

Dedim ve siyah uzun saçlarımı kulağımın arkasına sıkıştırarak öğrencileri beklemeye başaldım, elimdeki kağıtla.

Baslik ayin 7'sinde kapanacaktir.

En son T. Ekaterina Kurae tarafından Ptsi Şub. 07, 2011 7:01 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Erkek Mesaj Sayısı : 394

Karakter Sayfası
Para:
Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma Left_bar_bleue100/1000Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma Empty_bar_bleue  (100/1000)
Karakter Özellikleri: Siyah saçlı.
Rp Yaşı: 14
MesajKonu: Geri: Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma   Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 10:38 pm

Hogsmeade gezisi için güzel bir gündü sanki. Zamiel erkenden hazırlanmış ve buluşma mekanı olan Büyük Salon'a doğru yola koyulmuştu. . Her zaman ki gibi aşırı derecede doldurduğu çantasını sırtlanmış, Kedilerini içine koymuş, (Büyüyle yapılan dipsiz çantalardan biriydi, malikanedeki kahyası tarafından büyülenmişti.) para kesesini, sigaralarını ve çakmağınıda cebine atmıştı. . Sessiz koridorları ve merdivenleri aşarak erken saatte kimsenin olmadığı salona adımını attığında oradaki tek kişinin Astronomi Profesörü Bayan Ekaterina olduğunu gördü. Yanına kadar gidip başıyla ufak bir selam verdikten sonra gerinerek konuştu;

"Günaydın Profesör Ekaterina. . Ne kadar güzel bir gün ve ne kadar erken bir saat *yawn*"
Marcelline K. Nadine
Yönetici
Tılsım Profesörü
Ravenclaw Bina Sorumlusu
Marcelline K. Nadine

Karakter Sayfası
Para:
Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma Left_bar_bleue1000/1000Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma Empty_bar_bleue  (1000/1000)
MesajKonu: Geri: Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma   Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 11:44 pm

Büyük kapının gıcırtı sesiyle kafamı kaldırıp kapıya baktım. Slytherin' li bir çocuk gelmişti. Bir na için bu çocuğun hiç bir şeyde eksik olmadığını düşündüm ve bu, yüzüme hafif bir tebessümün yayılmasına sebep oldu. Çocuğu izlerken, yanına geldi ve selam verdi. Uykulu ir küçük, çok komik ve sevimli duruyordu.

- Sana da günaydın Nagao.

Bir an için arkasına doğru baktım hafifçe yan yatarak, başka kimse görünmüyordu.

- Eh, erkencisin, bu erkenciliğini neye borçluyuz?

Dedim ve saçlarımı arkama atıp yüzüme anaç bir gülümseme yerleştirdim.
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma Left_bar_bleue100/1000Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma Empty_bar_bleue  (100/1000)
MesajKonu: Geri: Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma   Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 11:51 pm

"Hm ? Heheh. . Zaten pek uyumayın seven biri değilimdir profesör ve bir kerede olsa bir yere geç kalmamak nasıl bir duygu hep merak etmişimdir. O yüzden bu gün kendime bir şans verdim. Peki ya siz madam ?" Uyumayı sevmeyen lafında gözlerinin altındaki hafif mor halkaları parmağıyla işaret etti Zamiel. . Ve nedense ilk gördüğü andan itibaren bu bayana ısınmıştı. Ve bir iltifatı fazla görmeyerek;

"Bu gün de gene çok güzelsiniz madam. Saç şeklinizi mi değiştirdiniz yoksa ? Hoş sizi gördüğün zamanların sayısı 2yi geçmez ama o günde güzeldiniz."

En son Zamiel Nagao tarafından Ptsi Şub. 07, 2011 4:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
I. Monique D'or
Hufflepuff 4. Sinif

Hufflepuff 4. Sinif
I. Monique D'or

Kadın Mesaj Sayısı : 46
İş/Hobiler : Cadı! Ayrıca, Hufflepuff Quidditch Takım Kaptanı!
Lakap : Isa & Moni & Mon

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı: 13
MesajKonu: Geri: Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma   Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 11:10 am

Yatakhaneden kalkıp aşağıya kadar inmem hızlı olamasına rağmen Büyük Salon'a girdiğimde büyük hayal kırıklığına uğradım. Nerdeyse kimse gelmemişti! Ağzım yarılacak artık derttirecek bir esnemeyle salona girmiştim zaten, salondaki Astronomiciye ve Slytherinli çocuğa baktım. İlk önce astronomiciye dönerek gülümsemeye çalıştım.

- Günaydın Profesör.

Ardından Slytherinliye tereddüt içinde baktım ve ardından ona da günaydın demeye karar verdim.

- Günaydın.

Hemen ardından elimdeki büyükçe çantayla profesörün yakınlarında bir sandalye buldum ve çantayı sandalyenin yanına fırlatarak kendimi sandalyeye attım. Tanrıııım, mükemmel uykumdan uyandırıldım sabahın köründe ve neredeysek kimse yok! Daha fazla uyumak istiyorum diye düşündüm ve sandalyede uyuklamaya başaldım.
Marcelline K. Nadine
Yönetici
Tılsım Profesörü
Ravenclaw Bina Sorumlusu
Marcelline K. Nadine

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma   Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 4:39 pm

Evet, sıkıldığımda saçımın şeklini ve rengini sık sık değiştiririm Nagao, Bazen burnumu falan da küçültüyorum, pembe saça minik burun güzel oluyor. Gülümsedim.

- Hayır Nagao, Hogwarts' a geldiğimden beri değiştirmedim saç şeklimi fakat, hoş, sıkıldıkça yeni şekiller vermeyi severim..

Dedim ve başımı hafifçe eğip gözlerimi kıstım.

- Teşekkür ederim. Sen de formundan düşmüyor gibisin.

Dememle kapının aralanması bir oldu. D'or gelmişti, dedikodulara göre şu yarı-veela olan kız. İlginç, genelde tatlı bir çocukla görüyordum onu etrafta ama... Eh günaydın dedi ve kendini yanıma yakın sandalyelerden birine attı. Uykulu görünüyordu.

- Sana da günaydın D'or.

Trenin kalkmasına çok zaman kalmamıştı ve sadece 3' ü vardı. Yanımdan ayrılmaması şartıyla bir öğrenci daha götürecektim küçük sınıflardan fakat o da etrafta görünmüyordu. Neyse, zaten şu cinayetler yüzünden anneler ve babalar çocuklarını pek farklı bir yerlere göndermiyorlardı, ki bir süreliğine gelip alanlar bile vardı. Sadece bu üç kişi giderse şaşırmayacaktım doğrusu. İç çektim ve satimi kontrol ettim. Bir süre daha beklememizde zarar yoktu herhalde.
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma   Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 4:57 pm

"Diğer değişimler için gözümü açık tutacağım madam, zira merakıma dokunan bir konudur kişideki fiziksel değişimler ve nedenleri. Ve rica ederim madam bende elimden geleni yapıyorum." Cevabı duymak gülümseyerek cevap vermesine sebep olmuştu Zamiel'in.

Tam o sırada çocuğun gözleri kapıya döndü, içeri Hufflepuff'lı bir kız girmişti, makul bir güzelliği ve farklı bir havası vardı. Çantasını atıp tereddütle karışık bir selam verdi ve kendini profesörün yakınına bıraktı. O sırada Zamiel hala ayakta olduğunu farketti ve profesörün diğer tarafına doğru sessizce oturup kıza başıyla bir selam verdi.

"İyi günler bayan."
Cassie Quatra
Gryffindor 2. Sınıf
Gryffindor 2. Sınıf
Cassie Quatra

Kadın Mesaj Sayısı : 42
İş/Hobiler : Saçmalamak
Lakap : Cass, Mika

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Çok saçma ve eğlenceli bir canlı.
Rp Yaşı: 11
MesajKonu: Geri: Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma   Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 5:46 pm

Koşarak büyük salona girdim. Geç kalmadığımı umuyordum, bir yandan da profesörün bana yaptığı kibarlığa ve beni geziye götürme inceliğinde bulunmasına uygun davranmak istiyordum. Geç kalırsam büyük bir kabalık olacağını biliyordum. Salona girdikten sonra oldukça az kişinin olduğunu görüp adımlarımı yavaşlatıp profesörün yanına gittim.

"Günaydın Profesör Tia. Umarım fazla gecikmemişimdir. Hazırlanmam biraz sürdü de."
http://theaphrodi.blogspot.com/
Marcelline K. Nadine
Yönetici
Tılsım Profesörü
Ravenclaw Bina Sorumlusu
Marcelline K. Nadine

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma   Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 7:00 pm

Tam ortama sıkıcı bir sessizliğin hakim olamaya başlayacağını düşünmeye başlamıştım ki, devasa kapı tekrar gıcırdadı ve içeriye şirin ve küçük bir kız girdi. Beklediğim öğrencilerden biri daha doğrusu. Kız gelip benimle konuştuktan sonra yüzüme günün ikinci anaç gülümsemesini yerleştirdim.

- Günaydın! Merak etme, geç kalmadın Quatra.

Dedim ve elimi Monique ile aramızda duran boş sandalyaye vurdum bir kaç kere.

- Oturmaz mısın? Sanırım gelme ihtimali düşük olanları biraz daha bekleyeceğiz.

Dedim ve önüme gelmekte ısrar eden bir tutam uzun siyah saçı arkama doğru attım tekrardan. Derin bir nefes aldım ve bakışlarımı başta ellerime daha sonra da sırayla öğrencilerin yüzlerinde gezdirerek ortamın sessizleşme ihtimalini kaldırdım ortadan.

- Eee, daha önce gitmiş miydiniz Hogmeade' ye, heyecanlı mısınız?
Cassie Quatra
Gryffindor 2. Sınıf
Gryffindor 2. Sınıf
Cassie Quatra

Kadın Mesaj Sayısı : 42
İş/Hobiler : Saçmalamak
Lakap : Cass, Mika

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Çok saçma ve eğlenceli bir canlı.
Rp Yaşı: 11
MesajKonu: Geri: Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma   Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 7:09 pm

Geç kalmamak güzeldi. Gerçi başkalarının geç kalması o kadar da güzel değildi ama her neyse.

"Kesinlikle heyecanlıyım. Buraya geldiğimden beri hiç dışarı çıkmadım, Hogmeade' ye de hiç gitmemiştim. Öyle olunca heyecanıma pek hakim olamıyorum gibi."
http://theaphrodi.blogspot.com/
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma   Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 10:36 pm

"Hayır profesör şanssız olduğum için daha önce gidemedim fakat bir kaç şey okumuş ve duymuşluğum var. ."

Aslında gerçekten merak ediyordu Zamiel Hogmeade'i, bütün o yerleri fakat şansına samimi olduğu kimse daha ortaya çıkmamıştı.
Hestia Petrasova
Yönetici
İksir Profesörü
Slytherin Bina Sorumlusu
Yöneticiİksir ProfesörüSlytherin Bina Sorumlusu
Hestia Petrasova

Kadın Mesaj Sayısı : 244
İş/Hobiler : Iksir Ogretmeni
Lakap : Iksirci

Karakter Sayfası
Para:
Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma Left_bar_bleue600/1000Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma Empty_bar_bleue  (600/1000)
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
MesajKonu: Geri: Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma   Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 8:29 am

gezi katilanlarin az olmasi sebebiyle iptal~ haftaya sansinizi deneyin :3
http://rptimez.bossforum.org

Hogsmeade Gezisi - Gidiş öncesi toplanma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 4 ocak - yasak orman gezisi
» Hogsmeade - 30 ocak
» Hogsmeade Tren İstasyonu