Hogwarts RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts RPG

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ortak Yatakhane

5 posters
YazarMesaj
Nathaniel Petrasova
M.Yardimcisi
B.D. Profesörü
Gryffindor Bina Sorumlusu
M.YardimcisiB.D. ProfesörüGryffindor Bina Sorumlusu
Nathaniel Petrasova

Erkek Mesaj Sayısı : 164
İş/Hobiler : Biçim değiştirme profesörü
Lakap : Nate

Karakter Sayfası
Para:
Ortak Yatakhane Left_bar_bleue600/1000Ortak Yatakhane Empty_bar_bleue  (600/1000)
Karakter Özellikleri: Aşırı terbiyelidir. Samimi biri olmasına rağmen soğuk gözükür. Kadınlardan korkar ama ikiz kardeşiyle yatar. Arada bir sinir krizi geçirir.
Rp Yaşı: 28
Ortak Yatakhane Empty
MesajKonu: Ortak Yatakhane   Ortak Yatakhane Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 8:33 pm

Voldemort'un ölümünden sonra yiğitlikleri tavana vuran Gryffindor öğrencileri, zaferden sonraki sene delirip "Kız erkek ayrımcılığına HAYIR! Hepimiz birlikte savaştık!" nidaları ile ortadaki duvarı kırıp atmışlardır. Duvar yaptırmak için para harcamak istemeyen okul müdürü sayesinde de o zamandan beri Gryffindor öğrencileri ortak yatakhanelerde kalırlar.
Bitly
Yaratık
Yaratık
Bitly

Erkek Mesaj Sayısı : 3
İş/Hobiler : Forum Cini

Karakter Sayfası
Para:
Ortak Yatakhane Left_bar_bleue1000/1000Ortak Yatakhane Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
Ortak Yatakhane Empty
MesajKonu: Geri: Ortak Yatakhane   Ortak Yatakhane Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 8:51 pm

Oliverin yataginin basina notlari koyar.

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:
Jack O'Brian
Gryffindor 1. sınıf
Gryffindor 1. sınıf
Jack O'Brian

İş/Hobiler : Harry Potter
Lakap : Jack Hunter

Ortak Yatakhane Empty
MesajKonu: Geri: Ortak Yatakhane   Ortak Yatakhane Icon_minitimeCuma Mart 04, 2011 5:17 pm

Jack Yatağındadır düşünüyordur hogwards büyücülük okulundaki gizemli olayları kim yapmış olabilirdi aklına ilk woldemord geldi ama o olamazdı o ölmüştü ama woldemord'un yardımcıları yapmış olabilirdi belkide woldemord ölmeden önce bir mektup bırakmış olabilirdi yardımcıları o mektubu okuyarak woldemord'un ölmeden önce yapmak isteği şeyleri yapmaya çalışıyorlar hogwards okulunu sonsuza dek yönetmek istiyorlar.
Oliver Koven
Gryffindor 5. Sınıf
Bina Quiddich Kaptanı
Gryffindor Sınıf Başkanı

Gryffindor 5. SınıfBina Quiddich KaptanıGryffindor Sınıf Başkanı
Oliver Koven

İş/Hobiler : Quiddich oynamaya bayılır, harika bir vurucudur, sınıf başkanı da ohhhmis...
Lakap : Kaptan, Başkan

Karakter Sayfası
Para:
Ortak Yatakhane Left_bar_bleue1000/1000Ortak Yatakhane Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri: Süper egosu ve kasları ile kavgacı bir kişiliğe sahip
Rp Yaşı: 14

Ortak Yatakhane Empty
MesajKonu: Geri: Ortak Yatakhane   Ortak Yatakhane Icon_minitimeSalı Mart 08, 2011 9:56 am

-RpOut- Voldemort ve Hogwarts'ı hep "d" ile yazmışsn koçum.

-RpIn-

"Biraz daha iteklerseniz bebe mebe demem ağzınızı kırarım yemin ediyorum! Ne lan bu acele? Yatakhanede grup seks mi var lan?" diye avazım çıktığı kadar bağırarak yatakhanenin girişinde birbirlerini itekleyen çocukların arasından geçtim. Birbirlerini itebilirlerdi ama beni asla. 'Kasıntı' Petrasova da zaten beni bu yüzden sınıf başkanı yaptığını söylemişti. Kimse bana saldıramazdı değil mi? Rozet eve gelince annemler delirmişti resmen. Bir sürü hediye falan almışlardı. Yatağımın altında duran o harika süpürge de onların hediyesiydi. "Açılın ben sınıf başkanıyım!" diyerek en öne geldim ve gözlerimi devirdim. 2 kız saç başa kavga ediyorlardı. Ah, bu Gryffindor ortak salonunda kavga eksik olmuyordu. "Tavuk kavgası, ha?" Kızların ikisinin de yakasından tutup birbirlerinden uzaklaştırdım. "Sorunu Kasın- aman! Profesör Petrasova'nın yanında halledersiniz! Ortak salonda kavgaya müsade yoktur. dedim otoriter bir biçimde. Sonra ikisini de takımdan birilerine verdim Kasıntı'ya gitsinler diye. 3'e vurduğum saçımı şöyle bir karıştırdım ve yatağıma gittim. Yan yatakta oturan çocuk gözüme takıldı ensesine şöyle bir vurdum. "Naber O'Brian? Nasıl gidiyo hayat?"
Andrey Vladimir Dashmov
Gryffindor 1. sınıf
Gryffindor 1. sınıf
Andrey Vladimir Dashmov

Erkek Mesaj Sayısı : 10

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
Ortak Yatakhane Empty
MesajKonu: Geri: Ortak Yatakhane   Ortak Yatakhane Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 6:37 pm

Yatakhanede oturmuş kızlar üzerinde yeni taktiklerimi nasıl geliştirsem diye düşünürken.Büyük sınıflardan iri bir çocuğun benim gibi yeni gelmiş elemanlardan biriyle konuştuğunu gördüm.Aslında iri çocuktan bir iki tavsiye alsam fena olmazdı.Büyüleyici saçlarımı ellerimle karıştırdım ve gevşek gevşek konuşmaya başladım.
-Merhabalar herkese.Ben Andrey siz ?
dedim ve beklemeye koyuldum.Bir yandan da piliçleri düşünüyordum.

Ortak Yatakhane
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ortak Salon