Hogwarts RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts RPG

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sevgililer Gunu O_O!!

4 posters
YazarMesaj
Michael "Mike" Wonder
Slytherin 5. Sinif

Slytherin 5. Sinif
Michael

Erkek Mesaj Sayısı : 3

Karakter Sayfası
Para:
Sevgililer Gunu O_O!! Left_bar_bleue1000/1000Sevgililer Gunu O_O!! Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
Sevgililer Gunu O_O!! Empty
MesajKonu: Sevgililer Gunu O_O!!   Sevgililer Gunu O_O!! Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 12:28 pm

Sevgililer gununde evcinlerinin copcatanlik yaptigini ve sevgililer arasinda kart alisverisini sagladiklarini biliyor muydunuz?! Sevgililer Gunu O_O!! 184635

Buraya simdiden birakalim veee... ehehehe, merak etmeyin asagidaki bos afisi sadece ev cinleri ve yazan kisi okuyabilir, yani kimse gormeden notunuz ulasacak :3

Aciklama: Buraya RP esiniz icin not birakabilirsiniz. Sevgililer gunu sabahi pek degerli forumcinimiz Bitly notlarinizi ilgili kisilerin yastik altina koyacak :3
Ha bu arada kimse gormeden ulasacak diye bisi yok, kimse gormuyomus gibi davranin siz, spoiler icinde yazin ne bileyim XD
Nathaniel Petrasova
M.Yardimcisi
B.D. Profesörü
Gryffindor Bina Sorumlusu
M.YardimcisiB.D. ProfesörüGryffindor Bina Sorumlusu
Nathaniel Petrasova

Erkek Mesaj Sayısı : 164
İş/Hobiler : Biçim değiştirme profesörü
Lakap : Nate

Karakter Sayfası
Para:
Sevgililer Gunu O_O!! Left_bar_bleue600/1000Sevgililer Gunu O_O!! Empty_bar_bleue  (600/1000)
Karakter Özellikleri: Aşırı terbiyelidir. Samimi biri olmasına rağmen soğuk gözükür. Kadınlardan korkar ama ikiz kardeşiyle yatar. Arada bir sinir krizi geçirir.
Rp Yaşı: 28
MesajKonu: Geri: Sevgililer Gunu O_O!!   Sevgililer Gunu O_O!! Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 11:43 pm

Yemeğimi getiren ev cini bana bu olaydan bahsetmişti. Zaten eskiden de hep 14 Şubatta yapılan birşeydi. Gülümsedim ve sanırım Hestia'ya küçük birşey yazabilirdim. Bir kaç saat sonra gelmesini isteyip cini yolladım ve kağıdıma şu özel sihirli mürekkeple birşeyler karalamaya başladım. Bir kaç kağıdı buruşturup sonunda yazdım ve baya bir sonra gelen cinin eline tutuşturdum. Açıp bakması pek önemli değildi mürekkep sadece bana ve Hestia'ya gözükecekti. Sonra arkama yaslanıp eskiden insan önüne çıkamayan kendimi düşündüm geçmişimdeki ve hatta şuanki mahrumiyet halimden dolayı kendimden nefret ediyordum resmen. İç çektim ve Hestia'yı düşündüm. Ardından da kızımızı...

Spoiler:
Charlotte Woods
Gryffindor 3. sinif
Gryffindor 3. sinif
Charlotte Woods

Kadın Mesaj Sayısı : 78
İş/Hobiler : Öğrenci, kalpazan, pazarlamacı, esnaf
Lakap : Chuck

Karakter Sayfası
Para:
Sevgililer Gunu O_O!! Left_bar_bleue1000/1000Sevgililer Gunu O_O!! Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri: Her an değişen duygularıyla tam bir manik depresiftir. Süper pazarlık yapar.
Rp Yaşı: 12
MesajKonu: Geri: Sevgililer Gunu O_O!!   Sevgililer Gunu O_O!! Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 2:13 pm

Panonun yanına gidip durdum suratımda sapıkça bir sırıtış ve yanımda da 4 tane Gryffindor kız vardı. Aşk mesajı şeylerini görünce hepimiz çığlık attık ve pembe mürekkeple birşeyler karalamaya başladık.

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

(oha kendime şaştım lan yazarken)
Hestia Petrasova
Yönetici
İksir Profesörü
Slytherin Bina Sorumlusu
Yöneticiİksir ProfesörüSlytherin Bina Sorumlusu
Hestia Petrasova

Kadın Mesaj Sayısı : 244
İş/Hobiler : Iksir Ogretmeni
Lakap : Iksirci

Karakter Sayfası
Para:
Sevgililer Gunu O_O!! Left_bar_bleue600/1000Sevgililer Gunu O_O!! Empty_bar_bleue  (600/1000)
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
MesajKonu: Geri: Sevgililer Gunu O_O!!   Sevgililer Gunu O_O!! Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 8:01 pm

Kucagimda cocukla oylesine sinifa yetismeye calisiyordum, panonun onune gelince hizimi kaybetmeden soyle bi goz ucuyla baktim ve bi suru sikimsonik kalppti cicek bocekti resmi gorunce durdum. Gene su sevgililer gunu zimbirtisi gelmisti anlasilan. Tek kolumla cocugu sarkar sekilde tutarak *Ylwa bu pozisyonda cidden cok salak gorunuyordu, annesinin kolundan sarkmis dili disarda tombul sarisin bi bebek dusunun*, tuy kalemi cikartip ozel murekkeple yazmaya basladim.

Spoiler:
http://rptimez.bossforum.org

Sevgililer Gunu O_O!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» pazar günü bok var