Hogwarts RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts RPG

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yasak Orman Dönüşü

2 posters
YazarMesaj
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Kadın Mesaj Sayısı : 131
İş/Hobiler : Her şeyden iğrenmek. Yeterince zevkli.
Lakap : Nora

Karakter Sayfası
Para:
Yasak Orman Dönüşü Left_bar_bleue1000/1000Yasak Orman Dönüşü Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri: Kısaca, bir Slytherinliye göre fazla dengesiz davranabiliyor.
Rp Yaşı: 12
Yasak Orman Dönüşü Empty
MesajKonu: Yasak Orman Dönüşü   Yasak Orman Dönüşü Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 8:39 pm

Tanrım sonunda ormandan çıkmıştık! Bir an için yılalr boyunca orada tıkılı kalacağım gibi gelmişti, umutsuzluğa ve mutsuzluğa gömülüyordum az daha, yanımda Zamiel gibi biri olmasa çıldırıp ormanda ölmeyi bile bekleyebilirdim. Sanırım yeterince yaşlanıp iyice cesaretleninceye kadar asla yasak ormana girmeyeceğim. Bir süre Zamiel' i çekiştirmeye devam ettim, tamamen Hogwarts bahçe sınırları içinde olduğumuzdan emin olana kadar. Ardından gülümseyerek derin bir nefes aldım ve bir süreliğine Zamiel' in elini bıraktım. Yasak ormanın kara sert dikenli çalılarından ve korkunç ağaçlarından sonra, ay ışığı altında parlayan yemyeşil açık alan ve uzunca yumuşak otlar o kadar cezbedici ve güzel görünüyorlardı ki. Bunu yaptığıma sonradan inanamadım ama ikinci bir rahatlama nefesi alıp gülerek kendimi otlara attım, yıldız gibi.

- Bir an hiç çıkamayacağız sanmıştım.

Dedim, yüzümdeki gülümseme mutluluktan daha çok rahatlamaya doğru dönerken. Gözlerimi parlayan aya diktim ve daha önceki astronomi (ya da tılsım mıydı?) dersinde yaptığım gibi elimi aya doğru uzattım ve parmaklarımın arasından tek gözümü kapatarak baktım.

- Neredeyse dolunay... Çok güzel duruyor, değil mi?
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Erkek Mesaj Sayısı : 394

Karakter Sayfası
Para:
Yasak Orman Dönüşü Left_bar_bleue100/1000Yasak Orman Dönüşü Empty_bar_bleue  (100/1000)
Karakter Özellikleri: Siyah saçlı.
Rp Yaşı: 14
Yasak Orman Dönüşü Empty
MesajKonu: Geri: Yasak Orman Dönüşü   Yasak Orman Dönüşü Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 9:27 pm

Bir süre daha istekli bir şekilde çekiştirildikten sonra bahçenin sınırlarına girdik. Ve bir anda o sık ağaçlardan sonra yüzüme vuran ay ışığı karanlık geceyi gündüz gibi görmeme neden olmuştu. Bu rengi seviyordum işte karanlığın içinde herşeyi mavi tonlarla görmek. Çocukluğumdan beri sabahlara kadar oturmamın sebebi buydu çünkü biraz daha saat ilerleyince gece güne karışırken bu renk ortaya çıkardı. Bence sevginin bir rengi varsa o renk bu renktir diye düşündüm istemeden.

Sonra gülümsemem sebep olan bir olaya tanık oldu gözlerim. Nora kaşla göz arasında otlara doğru atlamış hatta inişe geçmişti. Yavaşca otların üstüne düştü, yüzünde rahatlamayla mutluluk arası bir gülümseme vardı. Sessizce yanına yürüdüm, sessizce çantamı ve cübbemi çıkarıp yanına uzandım. Havanın tatlı bir serinliği vardı aslında soğuk olması gerekirken. Genede cübbemi üstümüze örttüm ve bir sigara yaktım. . O sırada o da konuşmuştu;

"Benim için o kadar büyük bir dert değildi çıkıp çıkmamak ama genede güzel bir serüvendi sanki ne dersin ?"

Daha sonra gözlerini aya dikti, tek gözünü kapatıp kocaman neredeyse yuvarlak ayı avuçlarının içine aldı. Usulca sokuldum yanına ve gözümü kapatıp onun dünyasında aya baktım. Küçük bir kıza göre büyük bir başarıydı ayı tek hamlede yakalamak benim için. Yavaşca gülümsedim ve derin bir iç çektim;

"Sanırım şu anda herşey olduğu gibi yeterince güzel
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Karakter Sayfası
Para:
Yasak Orman Dönüşü Left_bar_bleue1000/1000Yasak Orman Dönüşü Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri: Kısaca, bir Slytherinliye göre fazla dengesiz davranabiliyor.
Yasak Orman Dönüşü Empty
MesajKonu: Geri: Yasak Orman Dönüşü   Yasak Orman Dönüşü Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 10:07 pm

Bana yaklaşan çocuğa karşın elimi çok az bir miktar ona doğru kaydırdım ve diğer elimi de yükselttim ve ikisinin arasından aya bakarken, öyle bir esnedim ki, gerçekten, bir kaç saniye daha sürseydi ya çenem yarılacaktı ya da çeneme kramp girecekti. Gözlerimin yaşardığını bile hissettim ve yarılmak üzere olan ağzımı kapattıktan sonra halime güldüm. Yukarıdan bakan biri üşümüş bir yavru hayvana benzetebilirdi beni sanırım. Sonra bunu düşündüğüme de güldüm, eyvah sanırım öyle uykum gelmişti ki, sarhoş etkisi yaratıryordu, gülüp duruyordum. Neyse, bir süre derin derin nefes alıp sakinleştim ve bir kere daha esneyip (bu seferki biraz daha normaldi) gözlerimi ovdum, iki elimle de. Ardından Zamiel' e döndüm.

- Sence burada uyuyakalsak, sabah kızarlar mı? Ya da onlar bizi bulmadan uyanabilir miyiz?
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
Yasak Orman Dönüşü Left_bar_bleue100/1000Yasak Orman Dönüşü Empty_bar_bleue  (100/1000)
Yasak Orman Dönüşü Empty
MesajKonu: Geri: Yasak Orman Dönüşü   Yasak Orman Dönüşü Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 10:27 pm

Elini biraz bana doğru kaydırdı rahat görebileyim diye sonra masif bir esneme geldi, boyutuna göre gayet büyük bir esnemeydi. Sonra kendi haline güldü dayanamayıp bende güldüm ve tam o sırada bende esnedim. Sevimli geliyordu nedense tüm hareketleri. Aslında bir sebebi vardı ve kabullenemiyordum sanırım. Yani kabullenmekten ziyade itiraf edemedim desem daha doğru olurdu. Sanırım ben, yanımda uzanan bu kıza karşı bir şeyler hissediyordum. Hatta sanmıyordum emindim. O kadar geçirilen zamandan sonra sanırım bu kaçınılmazdı. .

Tahminen bu yüzden o kadar rahattım yanında, davranışları, konuşmaları hatta gülüşü bile beni mutlu ediyordu. Yanında mutlu oluyordum sanırım. Daha önce böyle hissetmemiştim, hem gergin hissediyordum hemde ilginç bir duyguydu, bir anda heyecandan elim titredi yavaşca. Acaba söylese miydim ? Yoksa kendime mi saklasaydım ? Ne yapacağımı bilemez haldeyken genelde önem sırasına göre seçerdim elimdekileri ve şu anda hissettiklerim daha önemliydi sanki. O yüzden söylemeyi tercih ettim. Tam ağzımı açmıştım ki hafif uykulu gözlerle bana döndü;

- Sence burada uyuyakalsak, sabah kızarlar mı? Ya da onlar bizi bulmadan uyanabilir miyiz?"
dedi. düşüncelerim biraz dağıldı ama gülümsedimde güzel bir fikirdi zira benim için. .

"Bence kızmazlar sonuçta okul sınırları içindeyiz ve her ne kadar hiç bir profesör bilmesede şu anda bizden Dean sorumlu. En kötü ihtimal yakalanırsak ufak bir yırtma şansımız var ama genede bence şu anda sahip olabileceğim fikirlerin en güzeliyle karşı karşıyayım." Sanırım biraz daha kendime saklayacaktım. Ama çook çok az biraz zaman daha. Çünkü bu aralar tam zamanıydı bu tarz şeyler için.

En son Zamiel Nagao tarafından Paz Şub. 13, 2011 12:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Karakter Sayfası
Para:
Yasak Orman Dönüşü Empty
MesajKonu: Geri: Yasak Orman Dönüşü   Yasak Orman Dönüşü Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 9:40 am

Kıkırdadım. Hala gülmeen duramıyordum. Tekrar derin derin nefes aldıktan sonra -ki bunu çok fazla yapmayabaşlamıştım, artık beni korkutuyorlardı- Bir an için buün gün boyunca geçirdiğimiz zamanı düşündüm ve gülümsedim. Sırtüstü konumumdan döndüm, rahatsız yan yatma konumuma ve Zamiel' e doğru. Kafamı göğsüne dayadım ve yine kıkırdamama sebep olan sesleri duydum. Kalbi o kadar hızlı çarpıyordu ki! Elimi çenemin altına bir yere yerleştirdikten sonra aklıma gelen en mantıklı ve oturaklı şeyleri söylemeye çalışırken başta ağzımdan sadece tek bir kelime çıktı.

- Zamiel...

Duraksadım ve kalp atışlarını biraz daha dinledim, hehe artmışlar mıydı? Tanrım kıkırdamadan duramıyordum. Neyse, kıkırdama kesildiğinde gülümseyerek gözlerimi kapattım.

- İyi uykular şövalyem...
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
Yasak Orman Dönüşü Empty
MesajKonu: Geri: Yasak Orman Dönüşü   Yasak Orman Dönüşü Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 12:39 pm

Ben kendi kendimle savaş verirken Nora'da bana dönmüş hatta başını göğsüme dahi yaslamıştı. Bir an göğsümde bir baskı oldu sanırım çok zorlamıştım kendimi fakat daha sonradan bakışlarımı aşağı çevirince farkettim ki ani durum değişimi Nora'nın başın yüzündendi. Bu içimi rahatlattı hatta ısıttı bile denebilir ama aynı zamanda heyecanlanmama da sebep oldu. Kalp atışlarım zaten hızlıyken daha da hızlandı ve nefesimi tutup bir süre onu dinledim. O sırada kız kıkırdamaya başlamıştı tekrardan.

Elim istemsiz başına gitti o sırada, yavaşca sever gibi oldum bir anlığına. Sonra durdum, Nora'da adımı söylemişti. Bu nedense dahada heyecanlanmama ve kızın artık iyice artmış olan kalp atışlarımı tekrar dinlemesine sebep oldu. Sonra tekrar kıkırdamaya başladı. Acaba düştüğüm durum komik mi gelmişti ? Hoş bence gayet komikti. Konuşmaktan hiç çekinmeyen Zamiel şu anda ne haldeydi baksanıza. Heyecanlı ve suskun. . Bir konuşabilse neler söyleyecek ama ağzını her açtığında kalbi çıkacakmış gibi oluyor.

Biraz daha sakinleşmiştim ki hemen hemen aynı saniye içinde Nora'da kıkırdamayı bırakmıştı.

- İyi uykular şövalyem... dedi sustuğunda. Ve tekrar başını göğsüme yasladım. Saçlarını sessizce okşarken sonunda konuşacak gücü kendimde buldum;

"İyi uykular küçük hanım. Ve seni seviyorum." Ağzımdan belli belirsiz çıkmıştı belki son cümle ama o kadarı gelmişti elimden şimdilik. Fakat genede söyleyebildiğim için memnundum.
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Karakter Sayfası
Para:
Yasak Orman Dönüşü Empty
MesajKonu: Geri: Yasak Orman Dönüşü   Yasak Orman Dönüşü Icon_minitimeSalı Şub. 15, 2011 6:52 pm

Sabaha karşı kafama vuran sıcak olmayan fakat rahatsız edici güneş ışığı yüzünden gözlerimi kısarak kafamı çevirdim rahatsız bir şekilde. Kafamı çevirmemle soğuk burnumun sıcacık bir şeye çarpması bir oldu. Kısık ve bulanık gören gözlerimi açtım ve burnumun çarptığı şeye baktım. Zamiel' in yanağı. Bir süre kıpırdamadan çocuğun siyah saçlarına ve yanağına baktım, hala uyuyordu. Bir an için neden bahçede hafif nemliotların üstünde birlikte uzanmış ve uyumuş olduğumuzu hatırlamam gerkti, neyseki çok zor olmadı. Sanırım yedi-sekiz dakika çocuğu izledim yüzümde hafif bir tebessümle. Sol kolumun hafif uyuşmuş bir şekilde çocuğun üstünde ve sol bacağımında neredeyse çocuğun bacaklarının altında olduğunu, anca doğrulmaya çalışınca farkettimki, bu benim için gerçekten şaşırtıcı olmuştu. Yaklaşık 4 saniyeliğine. Sonradan bunların evdeki alışkanlıklarımdan biri yüzünden olduğunu düşünerek -her gece dev 8 kollu bir peluş örümcekle uyumaktan, bacaklarımı bacaklarını arasına falan sıkıştırır, mutlaka da srılırdım- kafama takamamaya çalıştım ve uyuşmuş kolla bacağı kendime doğru çektim. Doğrulurken üstümdeki cübbeyi Zamiel' e doğru kaydırdım. Tam o anda soğuk sabah havası tenimi yaladı, hiçte güzel bir şekilde değildi hemde, bir an için üşümüş Nora olup kendimi tekrar cübbenin altına atıyordum ki kendimi durdurdum. Doğrusu, bizi burada bulmalarını pek istemiyordum. Kalkıp Güneşe döndüm ve bacaklarımı birleştirip süper bir şekilde gerindim, tanrım, her yerim tutulmuştu sanki. Arkamdan bir kaç hışırtı ve homurtu gelene kadar da güneşe dönüktüm. Hışırtıları duyduğumda arkamı döndüm ve uyanıyor gibi görünen Zamiel' e bakıp gülümsedim. Çocuğa ilginç bri günaydın vermek amacıyla kafasının arkasına geçtim ve çömeldim. Kafamı çocuğa doğru eğdim.

- Günaydın!
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
Yasak Orman Dönüşü Empty
MesajKonu: Geri: Yasak Orman Dönüşü   Yasak Orman Dönüşü Icon_minitimeSalı Şub. 15, 2011 7:06 pm

Esen soğuk bir rüzgar bütün uykumun içine etti. . Hiçte sevmezdim istenmediğim şekillerde uyandırılmayı. . Sonra gözlerimi açmamla göz bebeklerimin korkuyla büyümesi bir oldu. Tepemde biri vardı ve yeni uyandığım için bulanık görüyordum. . Refleks olarak tepemdekini fırlatmak için ellerimi hızla uzattım. .

- Günaydın!

Ve ellerim hızla ilerlerken bana saldırmak isteyen birinin günaydın demeyeceğine kanaat getirip yakasına yapışmadan kendimi durdurdum. Zaten o sırada gözlerimin bulanıklığı geçmiş ve panik halinden çıkıp tatlı bir süprizle karşılaşmıştım. . Nora başıma dikilmiş ve ilginç bir gün ayma deneyimi yaşatmak istemiş olsa gerek ki hiç beklemediğim bir anda saldırmıştı. . Gülümseyerek yanağını okşadım ve doğrulup başını kıstırıp omzuma dayayarak saçlarını karıştırdım.

"Günaydın küçük hanım !" dedim neşeyle. Nede olsa her ne kadar o beni duymasada dün hislerimi açıklamıştım ve artık yakın davranmamda benim için bir sakınca yoktu değil mi ?
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Karakter Sayfası
Para:
Yasak Orman Dönüşü Empty
MesajKonu: Geri: Yasak Orman Dönüşü   Yasak Orman Dönüşü Icon_minitimeSalı Şub. 15, 2011 7:36 pm

Yaptığı hareket kıkırdamama ve biraz daha uyanmama sebep olmuştu sanırım, başta kafama doğru gelen iki elden sonra tabi. Saçlarımın karıştırılması normalde hoşuma gitmezdi, fakat nedense bu sefer bunu takmadan -hatta biraz hoşuma bile gitmişti- gülümseyerek kolunu gevşetmesini bekledim ve gevşettiği anda omuzlarımı kolunun altından geçirip yanına oturdum. Ne kadar uyanmış olsam da, istemsiz olarak esnedim. Sol kolunun altında kollarımı arkama dayanmmış otururken bunu garipsemediğimi farkettim. Hatta hoşuma bile gidiyordu. Her neyse, bir süre öyle oturduktan sonra gülümseyip gözlerimi kıstım ve ikinci bir kez esnedikten sonra konuşmaya başladım.

- Rahat uyudun mu diye sormayacağım ama...

Demiştim ki aklıma uyuşmuş kollarım ve bacaklarım geldi. Tek kaşımı kaldırıp hatırlamamasını umarak döndüm.

- Ya da... Rahat uyudun mu?

Diyebildim sadece. Yani, umarım rahat uyumuştur, bir şeylerle boğuşarak uyduğumu düşünürsem aslında rahat uyumuş olmalı, bir daha böyle bir şey yaşarsak şanslı olmayabilir. Buna düşündüğüme inanamayarak kafamı indirdim ve kıkırdadım. Bir süre öyle durduktan sonra derin birnefes alarak saçlarımı geriye attım ve kafamı kaldırdım.

- Pardon. Şey, gece biraz boğucu yatmış olabilirimde, çimenlik olması beni durdurmaz sonuçta...
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
Yasak Orman Dönüşü Empty
MesajKonu: Geri: Yasak Orman Dönüşü   Yasak Orman Dönüşü Icon_minitimeSalı Şub. 15, 2011 8:32 pm

Tutuşumu biraz gevşettiğim anda kıvrak bir hareketle yanıma oturdu. Eheh harika bir gündü sanki bu ?! Evet evet harika bir gündü bu. Hislerimi açıklamış, duymamış olduğunu varsaydığım için tepelenmekten kurtulmuş ve aynı kişi tarafından mucizevi bir şekilde yakın davranışlar alıyordum. Acaba duydu mu diye düşünüyordum yoksa aramızdaki mesafe neden bu kadar azalsın ki ? Her neyse şu anda hiç bir şey keyfimi kaçıramazdı. Bahçede olduğumuzdan dönmemizede gerek yoktu zira bahçede zaman geçirdiğimizi söyleyecebilecek kadar saat ilerlemişti. .

Yerdeki cübbemi alıp kızın bacaklarını ve üstünü örtüp kolumu önünden geçirip kolunu kavradım. Sonra biraz kendimi çekip çenemi başının üstüne dayadım sorusuna cevap verirken.

Kötü bir uyku çekmem için bir sebep yok küçük hanım. Hatta gayet güzel uyudum. Peki ya sen ?" diye sorarken başını eğip kıkırdadı ve derin bir nefes alıp saçlarını geriye atıp konuşmaya devam etti;

- Pardon. Şey, gece biraz boğucu yatmış olabilirimde, çimenlik olması beni durdurmaz sonuçta... Eheh sanırım sorumun cevabını almıştım. Dediğim gibi güzel bir gündü ve böyle kalmasını yeğlerdim.

En son Zamiel Nagao tarafından Salı Şub. 15, 2011 9:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Karakter Sayfası
Para:
Yasak Orman Dönüşü Empty
MesajKonu: Geri: Yasak Orman Dönüşü   Yasak Orman Dönüşü Icon_minitimeSalı Şub. 15, 2011 9:22 pm

Öyle süper uyumuştumki, neredeyse evdeki halim gibi, örümceğime sarılarak.

- Gayet güzel uyumuşum ilginç bir şekilde, sanırım çok uykuluydum, yoksa kolay kolay uykuya dalamam.

Dedim ve bir anlığına titredim. Özellikle böyle soğuk bir havada olması doğal olan bir türden. Neyseki sırtıma vuran güneş sırtımı yeterince ısıtıyordu. Daha kolay ısınabileyim diye saçımı omzumdan önüme aldım ve bir süre öyle beklemesine karar verdim. Kafamı Zamiel' e doğru çevirdiğimde ise gözüme nedense üçüncü çarpan şey -birincisi siyah saçları ikicinsi gümüş gözleri- henüz batmamış olan ay olmuştu. Bellibelirsiz gülümsedim ve aya baktım.

- Yarın dolunay mı?

Dedikten sonra kollarımı havaya kaldırdım ve gözlerimi kısarak Zamiel' e baktım.

- Belki yarın gece de bahçede olursak, bir kaç kurtadam görebiliriz.

Dedikten sonra esnedim ve arkasından kıkırdamam geldi. Hala sarhoş gibiydim. Bir süre kurtadam meselesi beynimi kemirdikten sonra çocuğadaha bir heyecanla bakmaya başladım. Nedense geceleri korkuyor olsam bile, yanımda o olunca, iş kafama yatmıştı.

- Hoş, sanırım yarın bu saatlerde yatağa gömülmüş oluruz. Yine de başka bir dolunayda çıkabiliriz tekrar ha?
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
Yasak Orman Dönüşü Empty
MesajKonu: Geri: Yasak Orman Dönüşü   Yasak Orman Dönüşü Icon_minitimeSalı Şub. 15, 2011 9:34 pm

Bana bakarken gözleri bir anda başka yöne kaydı ve nereye baktığını anlamak için kafamı kaldırıp yukarı neredeyse tamamlanmış olan dolunaya baktım. Dolunayı çok severdim. Hatta geceleri gündüzlere tercih ettiğimi rahatca söyleyebilirim. . Kafasını kaşıyarak cevap verdim;

"Şahsen her zaman kurtadamları merak etmiş biri olarak görmeyi çok isterim. Hem güzel bir gece olacak gibi dolunay sayesinde, yani seni bilmem ama ben daha çok gece gezinmeyi sevenlerdenim."

Sonra gözlerinde bir heyecanla tekrar bana döndü, bakışlarında maceracı bir ruhun ateşi yanıyordu. Bu çok hoşuma gitmişti, zira macera beraberinde merakı getirir ve böyle bir teklifi eden Macera olduğuna göre bendeniz Merak peşinden gitmekten başka bir seçenek göremiyordum. Sonra gözlerindeki heyecan biraz söner gibi oldu cümlesine başladığında;

- Hoş, sanırım yarın bu saatlerde yatağa gömülmüş oluruz. Yine de başka bir dolunayda çıkabiliriz tekrar ha?

Ve ben bu heyecanı geri getirmeliydim.

"Sizi bilmem küçük hanım ama ben öyle pek uyuyan bir insan değilimdir. Eğer gerçekten istiyorsanız zevkle eşlik ederim size.
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Karakter Sayfası
Para:
Yasak Orman Dönüşü Empty
MesajKonu: Geri: Yasak Orman Dönüşü   Yasak Orman Dönüşü Icon_minitimeÇarş. Şub. 16, 2011 2:57 pm

Gitmek istiyor gibi bir hali vardı, doğrusu, kurtadam görmek macera dolu ve zevkli bir deneyim olabilirdi gerçekten. Bir süre gözlerimi havaya dikip düşündüm ardından Zamiel' e dönüp iki elimin işaret parmaklarıyla aynı anda gözlerimi gösterdim. Muhtemelen altları biraz morarmıştı, çünkü az uykuda her şekilde hafif morarmış ve bir miktar şişmiş gözlerle uyanıyordum.

- Eğer böyle gözlerim olursa yarında, o zaman uyumam daha iyi olur.

Dedikten sonra ellerimi çektim ve arkama yere dayadım, bastırarak ayağa kalktım ve etrafımda döndüm.

- Çünlü bu gözleri tekrar böyle görürsen yarın, bundan daha mor olma ihtimalleri var ve bu uyukusuz kaldığıma dair bir işaret olduğu gibi...

Dedikten sonra duraksadım. Ağzımı yamultup çocuğa döndüm, kimbilir kaçıncı kez.

- Yani, aslında uykusuz kalmamda bir sorun yok ama... Tercih ettiğim bir şey değil doğrusu.

Dememle karnımın guruldaması bir oldu. Bir süre uzun süren guruldamayı kocaman havaya dikilmiş gözlerle dinledikten sonra kıkırdadım, dizlerimi hafifçe kırıp elimi çocuğa doğru uzattım.

- Neyse sanırım bunu zamanı gelince karar veririz... Şimdi kahvaltıyı kaçırmadan pek dolu olmadığını düşündüğüm mideni ve midemi doldurmaya ne dersin?
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
Yasak Orman Dönüşü Empty
MesajKonu: Geri: Yasak Orman Dönüşü   Yasak Orman Dönüşü Icon_minitimeÇarş. Şub. 16, 2011 3:12 pm

- Eğer böyle gözlerim olursa yarında, o zaman uyumam daha iyi olur. dedi. Yani benimde gözlerim öyleydi ve bir sakıncası yoktu hatta severdim ben hafif halkalı gözleri. Eh tabi ben kendi kendime istediğimi yapıyordum ve o da kendine istediği gibi bakmakta serbestti. Sonra ağzını yamultup ki çok yapardı bunu, uykusuz kalmakta sorun olmadığını ama bunu tercih etmeyeceğini söyledi.

Hum. . Eh tabi madem istemiyorsanız küçük hanım başka zamanda yapabiliriz." diyerek kafamı yavaşca omzuna bıraktım. Tam gözlerimi kapamış hafifce uyukluyordum ki bir gurultu doldurdu sessizliği. Benimki guruldamıştı ona eminim ama bayağı şiddetli olmuştu, acaba Nora bunu duymuş muydu ? Tam bunu düşünüp sırıtırken Nora bir anda ayaklandı ve bu başımı omzuna dayamış olan beni hareketsizce yana düşmeme sebep oldu. Daha sonra elini uzatıp bunları daha sonra konuşabileceğimizi ama yemeğin önce geldiğini söyledi ki bu kıza karşı büyük bir sevgi duymama sebep oldu. Mantığı beni büyülemişti, yemek önce gelir.

"Şimdi benim dilimi konuştunuz işte küçük hanım !" Düştüğüm yerde hızla doğrulup ayağa dikildim ve kızın elini sıkıca tutup yemeğe doğru yol aldım ve ve ilk defa sürüklenen ben değil o olmuştu bu sefer.

Yasak Orman Dönüşü
1 sayfadaki 1 sayfası