Hogwarts RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts RPG

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Cisi. . !?

3 posters
YazarMesaj
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Erkek Mesaj Sayısı : 394

Karakter Sayfası
Para:
Cisi. . !? Left_bar_bleue100/1000Cisi. . !? Empty_bar_bleue  (100/1000)
Karakter Özellikleri: Siyah saçlı.
Rp Yaşı: 14
Cisi. . !? Empty
MesajKonu: Cisi. . !?   Cisi. . !? Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 6:37 pm

". .mlenme !?" Lafımı daha tamamlayamamıştım ki yer ayaklarımın altında çekildi ve bütün algılarım birbirine girdi. . Cisimlenme bu olmalıydı demek ? Hep duymuştum ama ilk defa başıma gidiyordu ve merak ettiğime pişman olduğumu hissettim bir an zira pek beğenmemiştim bende uyandırdığı hisleri.

Ve bana saatler gibi gelen ışık hızında bir seyahatten sonra ayaklarım katı zemine değdi ve hala karman çorman durumda olan denge sistemim sağolsun yere bastığım anda tek dizimin üstüne çöktüm. . Ah Lord'um ne lanet bir şeymiş bu ! diye mırıldanırken tekrar ayaklarımın üstüne basıp dizimi yavaşca sirkeledim ve Madam'a bir bakış attım. Pekte etkilenmemiş görünüyordu. Daha sonra etrafa bakmak için kafamı kaldırdığımda ağzımı açık bırakacak bir manzarayla karşılaştım. .

Profesör Ekaterina kapıda sabahlığıyla dikilmiş (detayları kendime sakladığım cins bir elbise diyelim kısaca) bizi izliyordu. Geleceğimizi biliyordu sanırım ama kapıda karşılanmayıda beklemiyordum. . Uzun uzun Profesörü süzdükten sonra bakışlarımı tekrar yere çevirerek sessizce durdum. Nora ne düşünürdü !? Neredeyse 6 aydır beraberdik ve o süre içinde bir kez bile olsun gözüm başkasına dönmemişti. . İhtiyacımda yoktu zaten ama bu sefer cisimlenmenin ve ani karşılaşmanın etkisiyle bir yanlışlık yapılmıştı. Umarım Nora bu yüzden beni affedebilirdi. .
Marcelline K. Nadine
Yönetici
Tılsım Profesörü
Ravenclaw Bina Sorumlusu
YöneticiTılsım ProfesörüRavenclaw Bina Sorumlusu
Marcelline K. Nadine

Kadın Mesaj Sayısı : 127
İş/Hobiler : Tılsım Profesörü

Karakter Sayfası
Para:
Cisi. . !? Left_bar_bleue1000/1000Cisi. . !? Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri: Teatral
Rp Yaşı: 28
Cisi. . !? Empty
MesajKonu: Geri: Cisi. . !?   Cisi. . !? Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 4:49 pm

Çıplak ayakla, havanın sıcaklığına nazaran buz gibi olan beyaz mermerlere basarak koridorda ilerliyordum. İnce parmaklarımdan geçen soğukluk, vücut sıcaklığımı bile dengelemeye yetecek kadardı diyebilirdim. sabahın körü olmasına rağmen ve hava gayet nemli olmasına rağmen sıcak geliyordu, soğuk iklime alışmış bir yapım olduğundan olmalıydı. Bu nedenle üstümde dün gece yatağa girdiğim kısa, bol, mor-siyah bir gecelik ve onunda üstünde sabah kalkar kalkmaz üşümeyeyim diye geçirdiğim ince uzun mor-beyaz sabalığım. Gayet açıktı, hoş, dert ettiğim şeyler değildi bunlar. Dar koridorda yürürken gözüm saate çarptı. Hestia, bugün geleceğini söylemişti yaklaşık bir yada iki hafta önce, sözünü kolayca unutacak bir kadına benzesede, hayatta unutmazdı o. Geleceğini söylediği saate 3 dakika 23 saniye olduğunu anladığım anda, irkilmeme sebep olacak bir ses duydum. Pek irkilme değil aslında biraz şaşırmıştım, böyle bir ses beklemiyordum ya neyse. Nate gelmez diye umuyordum ve sanırım bunu bir kaç saniye içinde öğrenecektim sanırım. Topuklarımın üstünde ince bir dönüş yaptım ve ana kapıya doğru ilerledim. Kapı falan çalınmamıştı ama yine de Hestia' nın geldiği anlaşılıyordu, hoş, anahtar meselesi tamamdı da, cisimlendiğini düşünüyordum ve cisimlendiğinde kolay kolay düşen ya da yanlış eyre giden bir insan değildi kendisi. Merakımı bastırmaya çalışarak ana kapıya gittim sonuçta, bir yandan çok sevdiğim bir şarkıyı mırıldanarak. Kapıyı araladım ve karşımda beklemediğim bir sahneyle karşılaştım.
Hestia, karşımda ayakta dikilmiş, gülümseyerek bana el sallıyordu, etrafta Nate görünmüyordu ve Nate görünmediğine göre Ylwa' da onunla olmalıydı. Fakat pekte beklemediğim bir misafir daha vardı.
Nagao. Şu derste bana çok dikkatle ve ilginç sorular soran 4. sınıf Slytherin' li çocuk. Hestia' nın ona bol bol bağırdığını duymuştum. Her neyse, mırıldanmamı bir yandan kestim ve ikisini de bir süre süzdükten sonra, sabahlığımı tek hamleyle kapattım. Bacaklarım tahmin ettiğimden de açıkta olamlıydı ki, çocuk bakmamak için kafasını yere eğmişti. Gülmemek için kendimi zor tuttum, belki de önümü açıp onu zor durumda bırakmak daha da komik olabilirdi ama, yansıttığım profesör tablosuna tamamen aykırıydı, bu nedenle kendimi tuttum. Önümü bağladıktan sonra gülümseyip çıplak ayaklarımdan birini yerde sürüyerek hafifçe sola doğru döndüm ve içeriyi işaret ettim.

- Hoşgeldin Hestia! Hoşgeldiniz Bay Nagao, içeri gelmek istemez misiniz?

Rp Out: Forum altına yazabileceğiniz başlık açıyorum, tek başlık altından ilerlemeyin ^^ Hestia yazdıktan sonra Zamiel, Salona yazsın ^^
Hestia Petrasova
Yönetici
İksir Profesörü
Slytherin Bina Sorumlusu
Yöneticiİksir ProfesörüSlytherin Bina Sorumlusu
Hestia Petrasova

Kadın Mesaj Sayısı : 244
İş/Hobiler : Iksir Ogretmeni
Lakap : Iksirci

Karakter Sayfası
Para:
Cisi. . !? Left_bar_bleue600/1000Cisi. . !? Empty_bar_bleue  (600/1000)
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
Cisi. . !? Empty
MesajKonu: Geri: Cisi. . !?   Cisi. . !? Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 5:58 pm

-Hoho! Iste bu benim biricik dostum! Hey o sabahlik guzelmis, nerden aldin?. Bak Tia, bu ogrenciyi taniyorsundur, Zamiel Nagao. Biliyosun ki ben ve Nate hala adam akilli bir ev tutmadik o yuzden bir mansiyona yerlestik, sansa bak ki alt katimizdaki odalarin birinde Xizan Ohoenix ve bu ogrenci kaliyordu. Seni ziyaret etmek istiyormus, basimin etini yedi durdu ben de getirdim.

Ellerimi belime koyup eve soyle bir ic cekerek baktim ve yanimda duran cocuga dirsek attim.

-Bak Zamiel, bu evde cok hatiralarim var benim, gerci cogu fazla icip etrafa kustugumuz anilar ama, hehe, guzel gunlerdi onlar degil mi Tia? Hadi iceri girelim, sen de git adam akilli birsey gir, ergenlige yeni girmis bir erkek var yanimizda.
http://rptimez.bossforum.org

Cisi. . !?
1 sayfadaki 1 sayfası