Hogwarts RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts RPG

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kehanet sınavı

5 posters
YazarMesaj
Andrea O'Conner
Yönetici
Kehanet Profesörü
Hufflepuff Bina Sorumlusu
YöneticiKehanet ProfesörüHufflepuff Bina Sorumlusu
Andrea O'Conner

Kadın Mesaj Sayısı : 109
İş/Hobiler : Kehanet Öğretmeni

Karakter Sayfası
Para:
Kehanet sınavı Left_bar_bleue500/1000Kehanet sınavı Empty_bar_bleue  (500/1000)
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
Kehanet sınavı Empty
MesajKonu: Kehanet sınavı   Kehanet sınavı Icon_minitimeSalı Şub. 22, 2011 9:39 am

***sınava girmeyenler ve başarısız olanlar sınıfı geçemeyecek habeirniz olsun***

Öğrenciler önlerinde boş kağıtlarla bekliyorlardı beni, masamdan kalkmadan mırıldandım

"söyleyeceğim sembollerin manalarınız yazmanızı istiyorum..ya da.."
duraksadım "manasını hatırlayamıyorsanız size anımsattığı şeyler de olur" kehanet böyle birşeydi..bsınavdan bile görü yetenekleirni geliştirerek ayrılabilirlerdi çocuklar..

"kara bir köpek..yıldızlar..kule ve yıldırım.."

"başlayın..başarılar!"
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Erkek Mesaj Sayısı : 394

Karakter Sayfası
Para:
Kehanet sınavı Left_bar_bleue100/1000Kehanet sınavı Empty_bar_bleue  (100/1000)
Karakter Özellikleri: Siyah saçlı.
Rp Yaşı: 14
Kehanet sınavı Empty
MesajKonu: Geri: Kehanet sınavı   Kehanet sınavı Icon_minitimeSalı Şub. 22, 2011 12:51 pm

Son derste pek bir sinirli görünüyordu profesör fakat şimdi biraz daha sakindi, hatta sakinden çok durgun gibiydi. Kısa açıklamasını yaptı ve sınavın başladığını resmen bildirip hepimize başarılar diledi.

Tahtaya kısa bir bakış attım ve gözlerimi kapadım. Görülerin gelmesini bekliyordum. .

Spoiler:

Bir dakika bunlar zaten olmamış mıydı ? diye mırıldandım kendi kendime. . Tahminen görmekten ziyade sadece anımsamıştım.
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Kadın Mesaj Sayısı : 131
İş/Hobiler : Her şeyden iğrenmek. Yeterince zevkli.
Lakap : Nora

Karakter Sayfası
Para:
Kehanet sınavı Left_bar_bleue1000/1000Kehanet sınavı Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri: Kısaca, bir Slytherinliye göre fazla dengesiz davranabiliyor.
Rp Yaşı: 12
Kehanet sınavı Empty
MesajKonu: Geri: Kehanet sınavı   Kehanet sınavı Icon_minitimeSalı Şub. 22, 2011 3:52 pm

Sinirli asalet O'Conner' ın açıkladığı, son sınavımız olan kehanet sınavının yapılacağı yere doğru sinirli sinirli ilerliyordum. Elimde kolunu yanlışlıkla kopardığım büyükçe çantam ve kolumda acele edişim yüzünden yere dökülen ve çantaya tekrar koyamadığım kitaplarım. Üstümbaiım dağılmış bir şekilde, küçük bir öğrenci sürüsü içinde Kehanet sınıfına sürükleniyordum. Kimse de yardım etme zahmetine girmiyordu hani, ben onlara mı kaldım! Yanımda kıkırdıyorlar ve arada beni süzüyorlardı pekte umrumdalardı sanki! Her neyse, ben yanımdaki saygısızları kafama takamama çabası ile, burnum havada bir şekilde kendimi kehanet sınıfına attım, sonunda! Bir kaç öğrenci çoktan yerleşmiş ve bizim sinirli masasında duruyordu. Ayaklarımı yere vura vura kendime arkalardan güzel bir sıra bulup yerleştim, ilk önce çanta ve kitapları atarak ardından üstümü başımı düzelterek. Rahatlamam ve derin bir nefes almam profesörün konuşmaya başlaması bir oldu.

- Kara bir köpek... Yıldızlar, kule ve yıldırım?

Diye mırıldandım. Ne çıakrmamız gerekiyordu bundan? Önümde duran gereksiz küreye ve kağıda baktım. Doğrusu, anlamlarını çıkarmak kolaydı, bunun için ezberimi kullanarak bile bir şeyler yazabilirdim, fakat ne yapacağıma bir süre karar veremedim. Bir kaç saniye sonra gözlerimi kapatıp, aklıma gelen ilk şeyi yazmaya karar verdim. Eh, kehanette... Biraz bununla alakalı değil miydi. İlk önce köpek. Sağ elimle kalemimi kavradım ve gözlerimi kapattım. Kara bir köpek...

"Sinirli bir köpek, ağzından salyalara saçarak etrafta koşuşuturuyor ve havlayarak insanlara saldırmaya çalışıyordu. Fakat nedense, istediği insana bir türlü ulaşamıyor ya da zarar veremiyordu."

Gözlerimin önünde beliren iginç sahneye karşın kağıda bir şeyler çiziktirmeye başladım.

Spoiler:

Diye yazdıktan sonra yazdıklarımı okudum. Bir türlü doğru gelmiyordu. Altına, kendi düşüncelerimi not aldım.

Spoiler:

Yazdıklarımı şöyle bir kontrol ettikten sonra memnuniyetle gülümsedim ve bir sonrakine geçtim. Yıldızlar... Nedense, bu sefer aklıma ilk gelen şey daha güzel ve ilginç olacak gibiydi.

"İki çocuk, el ele tutuşmuş ve yıldızlara bakıyorlardı. Fakat onları bölen bir şey oldu ve biri saklanacak delik aradı. Gelen kişi önemli ve deli biriydi..."

Bir anda kızardım. Neden aklıma bunun geldiği gayet basitti. Kulelerde sarsılalı çok olmamıştı, Hestia bölmüş ve... Neyse, en iyisi sadece yorumumu yazsam fena olmayacaktı.

Spoiler:

Ve bu iyiye alamet değildi. Gördükleriml pek alakası olmasa bile, bir şey yazmadan da geçemezdim. Hafifçe kızarmış yüzümü sağa sola salldıktan sonra sonuncuya geldim. Kule ve yıldırım mı? Gözlerimi bu sefer kapatasım gelmedi. Derin biriç çektim ve aklıma gelenleri çiziktirmeye başladım.

Spoiler:

Diye yazdım ve ikinci bir derin iç çekip elimde kağıtla profesöre doğru seğirttim, kağıdı bırakır bırakmaz kitaplarımı ve çantamı almak için geri döndüm. Onları da aldıktan sonra hızla sınıfı terkettim, içerideki bir şeyler, moralimi bozmuştu...
Oliver Koven
Gryffindor 5. Sınıf
Bina Quiddich Kaptanı
Gryffindor Sınıf Başkanı

Gryffindor 5. SınıfBina Quiddich KaptanıGryffindor Sınıf Başkanı
Oliver Koven

İş/Hobiler : Quiddich oynamaya bayılır, harika bir vurucudur, sınıf başkanı da ohhhmis...
Lakap : Kaptan, Başkan

Karakter Sayfası
Para:
Kehanet sınavı Left_bar_bleue1000/1000Kehanet sınavı Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri: Süper egosu ve kasları ile kavgacı bir kişiliğe sahip
Rp Yaşı: 14

Kehanet sınavı Empty
MesajKonu: Geri: Kehanet sınavı   Kehanet sınavı Icon_minitimeSalı Şub. 22, 2011 9:38 pm

Sınav başlayınca kağıt ve ben birbirimize bakmaya başladık. Harika hikaye uydururdum ama görü yeteneklerimin hoş olduğunu düşünmüyordum. Köpek, kule, yıldırım ve yıldızlar... Hepsinin saçma sapan şeyler anımsattığına emindim bu konuyla ilgili kitaplar okumuştum iç çekip kalemi mürekkebe daldırdım.

Spoiler:

Saçmalamış mıydım? Sanırım... Ama kehanet zaten saçmaydı. Bu yüzden gülümseyip arkama yaslandım.
Hestia Petrasova
Yönetici
İksir Profesörü
Slytherin Bina Sorumlusu
Yöneticiİksir ProfesörüSlytherin Bina Sorumlusu
Hestia Petrasova

Kadın Mesaj Sayısı : 244
İş/Hobiler : Iksir Ogretmeni
Lakap : Iksirci

Karakter Sayfası
Para:
Kehanet sınavı Left_bar_bleue600/1000Kehanet sınavı Empty_bar_bleue  (600/1000)
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
Kehanet sınavı Empty
MesajKonu: Geri: Kehanet sınavı   Kehanet sınavı Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 10:38 am

Buradaki RP Mike isimli öğrencinin Andrea'yı silahla öldürüp istifini bozmadan dışarı çıkmasıyla bitmiştir.
http://rptimez.bossforum.org

Kehanet sınavı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» II. Dönem Kehanet dersi
» '22 Astronomi Sınavı
» 2022 BD Sınavı ~
» 2022- Iksir Sinavi