Hogwarts RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts RPG

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

II. Dönem Kehanet dersi

+4
E. Eleonora Esta
Stanley Plague
Cassie Quatra
Andrea O'Conner
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Andrea O'Conner
Yönetici
Kehanet Profesörü
Hufflepuff Bina Sorumlusu
YöneticiKehanet ProfesörüHufflepuff Bina Sorumlusu
Andrea O'Conner

Kadın Mesaj Sayısı : 109
İş/Hobiler : Kehanet Öğretmeni

Karakter Sayfası
Para:
II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Left_bar_bleue500/1000II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: II. Dönem Kehanet dersi   II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 5:51 pm

Konunun ilk mesajı :

1 hafta açık kalacak.

Sİnirle sınıfa giridm.Öğrencileirm beni böyle görmeye alışkın değillerdi ama umrumda bile değildi.Yeirme oturdum ve çemkirerek *kağıt falı! 238. sayfa!* dedim, hormurdandım.

YazarMesaj
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Kadın Mesaj Sayısı : 131
İş/Hobiler : Her şeyden iğrenmek. Yeterince zevkli.
Lakap : Nora

Karakter Sayfası
Para:
II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Left_bar_bleue1000/1000II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri: Kısaca, bir Slytherinliye göre fazla dengesiz davranabiliyor.
Rp Yaşı: 12
MesajKonu: Geri: II. Dönem Kehanet dersi   II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 10:53 pm

- Terazi. Ara ara dengesiz hareketlerimden de anlayabilirsin heralde. Doğrusu ben bile şaşırıyorum bazen kendime.

Dedim makul derecede kısık bir sesle. Acaba Profesör geçen süre zarfı içinde yatışmış mıdır diye bir göz attım fakat, pek bir değişiklik yok gibiydi.
I. Monique D'or
Hufflepuff 4. Sinif

Hufflepuff 4. Sinif
I. Monique D'or

Kadın Mesaj Sayısı : 46
İş/Hobiler : Cadı! Ayrıca, Hufflepuff Quidditch Takım Kaptanı!
Lakap : Isa & Moni & Mon

Karakter Sayfası
Para:
II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Left_bar_bleue1000/1000II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı: 13
MesajKonu: Geri: II. Dönem Kehanet dersi   II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 11:04 am

- Sağol!

Diye fısıldadım kıza ve sayafları karıştırmaya başladım. 238. Tamamdır. Kitabı önümde açık bırakarak Cassie' ye doğru eğilip tekrar fısıldadım.

- Doğrusu ben de kehaneti seviyorum fakat, papatya çayı falı diye bir şey var, ondan hiç haz almıyorum.

Dedim ve bir an için sınıfça papatya çalı falı baktıklarını düşündü. Muhtemelen ben, içeriye girer girmez hapşırmaya ve ara ara da öksürmeye başlardım, o iğrenç beyaz çiçeklere karşı kötü bir alerjim vardı ki, bazen nefes alamayacak duruma geliyordum. Yüzümde "Lütfen, yapmayalım" tarzı bir ifade belirmişti sanırım, Cassie ilginç ilginç bana bakıyordu.
Cassie Quatra
Gryffindor 2. Sınıf
Gryffindor 2. Sınıf
Cassie Quatra

Kadın Mesaj Sayısı : 42
İş/Hobiler : Saçmalamak
Lakap : Cass, Mika

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Çok saçma ve eğlenceli bir canlı.
Rp Yaşı: 11
MesajKonu: Geri: II. Dönem Kehanet dersi   II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 12:02 pm

"Papatya çayı falı? Çay falı... Hadi kahve falını biliyorum da... Çayın içindeki papatyalara falan mı bakıyorlar ki?"

Ay çay falı. Garip garip... Güzel midir ki?

"Fala inanma falsız kalma bana göre. Gerçi bu okulda neye inanacağımı bilemiyorum, kafam karışıyor falan ama güzeldir fal mal. Gerçi ben kahvenin dibine kadar içerim, öyle olunca hem ziyan olmuyor hem de geleceğin çok temiz çıkıyor."
http://theaphrodi.blogspot.com/
I. Monique D'or
Hufflepuff 4. Sinif

Hufflepuff 4. Sinif
I. Monique D'or

Kadın Mesaj Sayısı : 46
İş/Hobiler : Cadı! Ayrıca, Hufflepuff Quidditch Takım Kaptanı!
Lakap : Isa & Moni & Mon

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı: 13
MesajKonu: Geri: II. Dönem Kehanet dersi   II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 9:49 am

- Sanırım, evet.

Çayın içindeki papatyalar. Düşününce saçma geliyordu. Cassie kahve falı falan demişti ama... Güldüm.

- Kahveyi ben de severim ama annem içmeme pek izin vermiyordu, bu yaşta sağlığıma zararlı geleceğini söylemişti..

Durdum ve düşündüm. Çok saçma değil miydi?

- Ama çok saçma değil mi? Bu yaşta sağlığa zararlı ise, o yaşta da sağlığa zararlı olmalı, kendilerine zarar veriyorlar.
Cassie Quatra
Gryffindor 2. Sınıf
Gryffindor 2. Sınıf
Cassie Quatra

Kadın Mesaj Sayısı : 42
İş/Hobiler : Saçmalamak
Lakap : Cass, Mika

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Çok saçma ve eğlenceli bir canlı.
MesajKonu: Geri: II. Dönem Kehanet dersi   II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 10:41 am

"Kesinlikle saçmalık. Kahve hiç sağlığa zarar verir miymiş? Bir kere kahve çok yararlı, tadı da güzel. Yani ne sorun olabilir ki kahve içince. Alt tarafı uykun kaçar."

Kahve güzeldi ama. Değil mi? Cassie'nin favori içecekleri arasında. Tabi birincisi suydu.

"Kendileri daha zararlı şeyler de içiyorlar, biz onlara karışıyor muyuz? Önce kendilerine baksınlar da küçüklere laf yetiştirsinler."
http://theaphrodi.blogspot.com/
Stanley Plague
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
Stanley Plague

Erkek Mesaj Sayısı : 103
İş/Hobiler : Koleksiyonculuk
Lakap : Stan,BiBi,Zombi

Karakter Sayfası
Para:
II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/1000II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/1000)
Karakter Özellikleri: Karmaşık kafalıdır.Anlaşılamaz biri.
Rp Yaşı:
MesajKonu: Geri: II. Dönem Kehanet dersi   II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 11:44 am

Nora bir terazi,Zamiel ise yengeç...Hımm..Bende balıktım gerçi.Uyum bakımından iyi anlaşabiliriz Zamiel'le.Ama terazi için bişey diyemem.
"Balık burcuyum ve yükselenim ikizler.Gezegen konumlarımsa Güneş-Balık,Merkür-Kova,Venüs-Balık,Mars-Kova,Ay-Yay,Jupiter-Akrep,Satürn-Balık idi.Açılarda ise haç tarzı açılar vardı.Bu gelecekle ilgili kötü bir simgedir.Sizinkilere de bakmak isterdim.Bana doğum yerinizi,doğum yılı ve tarihini verirseniz bakabilirim.Heh bunları küçükken öğrenmek iyi olmuş ha?" dedim.Egom kabarmıştı.
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Kadın Mesaj Sayısı : 131
İş/Hobiler : Her şeyden iğrenmek. Yeterince zevkli.
Lakap : Nora

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Kısaca, bir Slytherinliye göre fazla dengesiz davranabiliyor.
MesajKonu: Geri: II. Dönem Kehanet dersi   II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 12:07 pm

Stan' e ilginç bir bakış attım. Gerçekten çok ilginçti, onunda böyle bir hobisi vardı hah? Ya da, hobi gibi bir şey yani, neyse...

- Palermo, Sicilya, 13 Ekim 1999. Gerçekten ilginç merakların var.

Dedim. Sesimiz biraz yükselmiş gibiydi fakat Profesörden ala ses yoktu. Acaba okumamızı falan mı istemişti? Onun dışında, astrolojiden pek hoşlandığım söylenemezdi ama...
Charlotte Woods
Gryffindor 3. sinif
Gryffindor 3. sinif
Charlotte Woods

Kadın Mesaj Sayısı : 78
İş/Hobiler : Öğrenci, kalpazan, pazarlamacı, esnaf
Lakap : Chuck

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Her an değişen duygularıyla tam bir manik depresiftir. Süper pazarlık yapar.
MesajKonu: Geri: II. Dönem Kehanet dersi   II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 4:20 pm

Derslikten içeri girip söyle bir göz attım sınıfa. Her zamanki kişilerdi. Slytherin grubu ve işte Hufflepuff Gryffindor kızlar. Chuck ise tabi yanlız gidip oturacaktı. Zaten sevmiyordum kehanet dersinde biriyle konuşmayı. Ama tılsım dersinden dolayı şu Slytherin'lere pis pis bakmayı ihmal etmedim ve sadece Zamiel'e selam verip arkaya geçtim. Kehanet kitabını çıkarıp profesörün dediği yeri açtım. Neymiş? Kağıt falı... O zaman masaların üstünde bir yerde tarot kartları falan çıkabilir değil mi?
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Erkek Mesaj Sayısı : 394

Karakter Sayfası
Para:
II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/1000II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/1000)
Karakter Özellikleri: Siyah saçlı.
Rp Yaşı: 14
MesajKonu: Geri: II. Dönem Kehanet dersi   II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 4:33 pm

Sinirli bir şekilde geçmişti Chuck. . Acaba kızı kızdıran şey nedir diye takıldı Zamiel'in kafasına ve arkadaşlarından müsaade isteyip sessizce kızın yanına doğru süründü.

"Selam ufaklık. Ne oldu bir sorun mu var ?"
Charlotte Woods
Gryffindor 3. sinif
Gryffindor 3. sinif
Charlotte Woods

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Her an değişen duygularıyla tam bir manik depresiftir. Süper pazarlık yapar.
MesajKonu: Geri: II. Dönem Kehanet dersi   II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 4:41 pm

Oturduğum yerde kaydım garip bir şekilde... "Slytherinler hep sorundur benim için, pisi. boşveeer ama aynı grupta olucaz dalabilirim sanırım." dedim sırıtarak. Yapar mıydım? Yapmışlığım vardı. Uçan kafalarımla meşurdum ben Hollanda da...
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: II. Dönem Kehanet dersi   II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 4:49 pm

"Dalmak ? Nasıl yani ? İlgimi çekti bak şimdi ama o kadarda merak etme diyor içimden bir his. ."

Anlam veremeyen bakışlarla süzdü kızı ve çaktırmadan yanındaki sıraya çöktü.
Charlotte Woods
Gryffindor 3. sinif
Gryffindor 3. sinif
Charlotte Woods

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: II. Dönem Kehanet dersi   II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 5:07 pm

"O kadar önemli birşey değil ya... Ciddiye alma yani. Ya da al farketmez." Kolumu kaldırıp Zamiel'in çenesini kaşıdım. Bunu neden yaptığımı da bilmiyorum aslında. "Ah bak ne unuttum." Hızla yer attığım çantama dönüp içine girecek kadar eğildim ve karıştırmaya başladım. Çeşitli şaka malzemeleri, tüpler, oyuncaklar derken sonunda sigara paketini bulup çıkardım ve yanımda oturan çocuğa uzattım. "Buyrun sigaranız." duelloda kaybettiğim için bir borcum vardı değil mi ve bir Woods sözünden asla dönmez!
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: II. Dönem Kehanet dersi   II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 5:21 pm

Çenesi kaşınınca gözlerini kapadı Zamiel, kedilerine bunu sürekli yapardı ve onlarla sürekli içli dışlı olmakta bazı kedi huyları edinmişti. . Ah şu kediler. Zevklerini iyi seçiyorlardı, çenenin kaşınması güzel bir histir.

"Ne unuttun ? Ve istersen anlatabilirsin ne olduğunu."

Kızın çantasının içine düşmesini ve kendisine uzattığı paketi sessizce izledi ve eline alıp inceledi. Bu markayı hiç görmemişti acaba başka bir ülkede ünlü bir marka mıydı ? Neyse denemekten zarar gelmez diye düşünüp cebine koydu ve gülümsedi;

"Teşekkür ederim küçük bayan, şahsen sözünüzü tutacağınızı pek düşünmüyordum ama beni yalancı çıkardınız."
Charlotte Woods
Gryffindor 3. sinif
Gryffindor 3. sinif
Charlotte Woods

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: II. Dönem Kehanet dersi   II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 5:40 pm

Ağzımdan garip bir ses çıktı. "Öyle bir izlenim mi veriyorum?" dedim. Dürüstsem dürüsttüm aslında. Sevdiğime de sevmediğime de ne hissettiğimi açık açık anlatıyordum. Yoksa anlatmıyor muydum? Kendime uzaktan bakmam gerekiyor sanırım. "O değil de bence şu profesörler hakkında konuşmalıyız. Petrasovalar hakkında." sesimi alçattım. "Kardeşinden olduğunu sen de düşünüyor musun?"
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: II. Dönem Kehanet dersi   II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 5:46 pm

Yani, huysuz tavırların bazen insanların öyle düşünmesine sebebiyet verebiliyor."

Sonra Zamiel'in beklediği soru kapıya dayandı; "O değil de bence şu profesörler hakkında konuşmalıyız. Petrasovalar hakkında." sesimi alçattım. "Kardeşinden olduğunu sen de düşünüyor musun?"

"Biz o geceye tanık olduğumuzda aklıma bir şeyler gelmedi değil fakat düşünmemeyi tercih ettim. Etik değerlere uygun değil ama sevgi kimyasal bir reaksiyondur, doğru koşullar altında hemcinsine bile aşık olabilirsin diye düşünüyorum. Ama genede Profesör'ün gelmesi, Madam'ın yumuşamaya başlaması, o gece ve ardından bu olanlar. . Pekte birbiriyle bağlantısız görünmüyorlar bana."
Charlotte Woods
Gryffindor 3. sinif
Gryffindor 3. sinif
Charlotte Woods

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: II. Dönem Kehanet dersi   II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 11:45 am

"Kesinlikle!" sesim birden fısıltıdan çıkmıştı. O yüzden etrafıma bakarak mahçup mahçup gülümsedim. Kesinlikle bu olayların hepsi bağlantılıydı ve iksirci ile biçim değiştirmeci ensest ilişki yaşıyorlardı. Bebeği görmeye gitmemiştim çünkü 2 profesörle de yakın değildim. "Ne yani okulda aile mi kuruyor bunlar? Bunu biliyorsun ki etrafta işlenen cinayetlerin üstüne bir bebeğin doğması -hatta bunun e... ensest bi ilişkiden doğması katili onların üstüne çekicek... Ve bence..." gerisini söylemedim. Cidden de katilin sonraki hedefi bebek olabilirdi. Hatta bu gayet olası birşeydi. Profesörler de bunun farkında olmalılardı. Öyleler miydi gerçekten?
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: II. Dönem Kehanet dersi   II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 3:21 pm

Eliyle "sus işareti" yaptı Zamiel;

"Atadamlar kovalıyor gibi bağırmasana, birileri bizim bildiğimizi anlarsa çokta iyi olmaz sanki ?"

Sonra kız tekrar sessizliğe bürünüp devam etti;

"Ne yani okulda aile mi kuruyor bunlar? Bunu biliyorsun ki etrafta işlenen cinayetlerin üstüne bir bebeğin doğması -hatta bunun e... ensest bi ilişkiden doğması katili onların üstüne çekicek... Ve bence..."

Ve sessizce cevap verdi Zamiel;

"Bebeği ziyarete gittim ve gayet sağlıklı görünüyordu. . Zaten azcık mantığını kullanabilen biride o bebeğin nasıl bu kadar sarı olduğunu açıklayabilir sanırım. Ve şu katil işi özellikle benimde canımı sıkıyor. . Geçen gün ormandaki adam olabilir mi ? Bir Centaur'u yaralayabiliyorsa bir bebeğe neler yapar tanrı bilir.
Stanley Plague
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
Stanley Plague

Erkek Mesaj Sayısı : 103
İş/Hobiler : Koleksiyonculuk
Lakap : Stan,BiBi,Zombi

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Karmaşık kafalıdır.Anlaşılamaz biri.
Rp Yaşı:
MesajKonu: Geri: II. Dönem Kehanet dersi   II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 11:13 am

Nora...13 Ekim 1999.Ama ya saat?
"Saati de söyler misin? Tabi hatırlıyorsan." dedim Nora'ya.Eksik söylemişti.
Elisa Graveworm
Ravenclaw 1. sınıf
Ravenclaw 1. sınıf
Elisa Graveworm

Kadın Mesaj Sayısı : 14
İş/Hobiler : Sadizm...Karanlık düşünceler...
Lakap : Lisa

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Karanlık....
MesajKonu: Geri: II. Dönem Kehanet dersi   II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 4:18 pm

Kehanet dersi...Geleceği merak eden bir kız değildim ama yinede burda bu derslere girmek zorundaydım.Aslında kaçıp gitmek isterdim ama bu sefer profesör çok sinirli duruyordu.Sayfaları ağır ağır geçtim.Resimlere bakmak zevkliydi.Aralarından çizebileceklerimi hafızama kaydediyordum.Çeşitli resimler,hepsi de renkliydi.

İstediğim sayfaya varınca duraksadım.Kafamı kaldırıp etrafa bakındım.Tanıdık bikaç sima vardı.Onun dışında herkes yabancıydı.Bakalım dersin sonu ne olacak?
Andrea O'Conner
Yönetici
Kehanet Profesörü
Hufflepuff Bina Sorumlusu
YöneticiKehanet ProfesörüHufflepuff Bina Sorumlusu
Andrea O'Conner

Kadın Mesaj Sayısı : 109
İş/Hobiler : Kehanet Öğretmeni

Karakter Sayfası
Para:
II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Left_bar_bleue500/1000II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
MesajKonu: Geri: II. Dönem Kehanet dersi   II. Dönem Kehanet dersi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 22, 2011 9:33 am

-rp bitmiştir-

*yazma fırsatım olmadı kusuruma bakmayın-

II. Dönem Kehanet dersi
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» II. Dönem Astronomi Dersi
» '23 I. Dönem I. Astronomi Dersi
» I. Dönem Astronomi Dersi
» 1. Donem Iksir Dersi - Yanik Iksiri
» 2023 1. Donem Iksir Dersi - Huzur Sivisi