Hogwarts RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts RPG

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-

+4
E. Eleonora Esta
I. Monique D'or
Amacleto Babieca
Dean Break
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Dean Break
Hogwarts Çalışanı
Hogwarts Çalışanı

Erkek Mesaj Sayısı : 36
İş/Hobiler : Zümrüd-ü Anka Kuşları
Lakap : sakalcı

Karakter Sayfası
Para:
16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Left_bar_bleue1000/100016. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 2:10 pm

Konunun ilk mesajı :

grubu yönlendirmek ne kadar zor :S ama yinede keyifli geçiyordu.ağaçlar banada ürkütücü geliyor nedense bu geceye özel sanırım...öğrencilerin yüzü değişmişti. Smile çok dalgasını yapmışlardı bu konunun ama gelip yaşayınca anladılar.

(şlak) tekboynuzlu at kanına battı ayağım ve irkildim.

-lanet olsun!! halen kaldı mı tekboynuzlu at yiyen lanetliler?
(yasak ormanda bir gölün kenarına gelmiştik)

-evet çocuklar gölden ayrılmamak şartıyla etrafını turlayabilirsinz.bende paçalarımı temizleyim bu arada...

YazarMesaj
Xizan Phoenix
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Xizan Phoenix

Erkek Mesaj Sayısı : 53
Lakap : Xi ! ya da Sapkın Savaşbaltası

Karakter Sayfası
Para:
16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Left_bar_bleue1000/100016. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 10:34 pm

Dostum banada bir dal ver unutmaki zafer tütünü iki kişi içilir Very Happy

Aaah şu jackpot numarasını Zamiyle 10 yaşımızda geliştirmiştik . . . Dostumun mahalikanesinin altında bir dojo olması gerçekten faydalıydı . . . Bu sırada kavga arasında Noranın bize bağırdığını hatırladım . . . Ne kadar eğlensemde bir canlıya zarar vermek istemezdim . . . Elimi noranın omzuna koydum

Eeee Noracığım , ben onunla tamamen tanışma amaçlı yanına yaklaşmıştım bende çok severim örümcekleri , özellikle tüylü olanları amaaa o başlattı . . . Ben ona barışçıl yaklaşmıştım ama gözü döndü . . .Evet benim hatam var tabi , yıllardır birbirlerinden başkasıyla arkadaşlık etmemiş bir koloni üyesine yaklaşmak pek zekice değildi . . . Ama merak etme yaralarını sarıp onu bulduğum yere yakın biyere taşıyabiliriz Zamiyle . . . Zami özür dilerim dostum ne kadar nefret etsende sanırım en azından bunu yapamk zorundayız . . . =/

Bazen beladan başka birşey yaratmıyordum . . . .Dostum Zami . . . Bana nasıl katlanabiliyorsun anlamıyorum ?
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Erkek Mesaj Sayısı : 394

Karakter Sayfası
Para:
16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100016. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/1000)
Karakter Özellikleri: Siyah saçlı.
Rp Yaşı: 14
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 10:39 pm

Elimdeki paketi Xi'ye fırlattım ve gözlerindeki bakışa karşı gülümsedim. . Nasıl mı ? Tabii ki en iyi dostuma katlanacağım. Beni eğlendirmeyi hep beceriyorsun. . Sonra Nora'ya yaklaşmasını izledim. . Sanırım benimde bir kaç bir şey söylemem gerekiyordu

"Yani sanırım en azından bu kadarını borçluyum bu eklembacaklı arkadaşa. Hem ben hep kavga ettiklerimle iyi arkadaş olmuşumdur. . Xi'ye sırıttım ve devam ettim;

"Olay dediği gibiyse şayet suç ikisinde de var biraz. . Yani ben huylanırım örümceklerden ama genede dostuma saldırması affedilemezdi. Üzgünüm küçük hanım sizide üzdük sanırım." Bu kadar üzülmesine şaşırmıştım ama genede bir bayanı üzmek büyük bir kabalıktı. . Kendimi bir an kötü hissettim.
Charlotte Woods
Gryffindor 3. sinif
Gryffindor 3. sinif
Charlotte Woods

Kadın Mesaj Sayısı : 78
İş/Hobiler : Öğrenci, kalpazan, pazarlamacı, esnaf
Lakap : Chuck

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Her an değişen duygularıyla tam bir manik depresiftir. Süper pazarlık yapar.
Rp Yaşı: 12
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 10:45 pm

Bu koku beni öldürecekti resmen. Hırıldayarak "S.ttir git aptal kokarca! Her neredeysen artık." afallamıştım ve yalpalayarak ilerliyordum. Asamdaki ışık da söndü sönecekti. Tam o sırada spot ışıkları ile karşılaştım. Gözlerimi hafifçe kırpıştırmam gerekmişti. Sanki kırmızı halıda yürüyordum ve tüm spot ışıkları üstüme doğru çevrilmişti. Kendimi toplayıp düzgün yürümeye çalıştım. Ne de olsa televizyona çıkıcaktım. Bir adam geldi o da spot ışığıydı psikopat gibi parlıyordu. Aslında spot ışıklarının hepsi bir masada oturuyordu. Ah bu bir partiydi demek! Yanımdaki ampül tutmam için elini uzattı ben de prenses edasıyla tuttum. Beni masanın üstüne zarifçe çıkardı ve oturmamı işaret etti. Bir hanımefendi gibi oturdum. O da yanıma oturdu. Kehribar gözleri garipti ama bana baktığı için gözümü alıyordu. "Şey afedersin ama..." dedim o da "Ah, ne kadar düşüncesizim. Millet konuğumuzun gözleri çok hassas." dedi ve çok gariptir ki ampüller ışığı kıstılar. "Daha iyidir umarım." onaylayarak kafamı salladım. Tüm ampüllere baktım hepsi garip bir sırıtış halindelerdi. "Dur kendimi tanıştırayım. Benim adım Edward." Önümde garip bir hareket yaptı. "Ah Sir Edward! Ben de Chuck. Her türlü malzemeyi bulurum. 1 hafta içinde elinizde olur bu da kartım." cebimden yeni yaptırdığım turuncu kartı çıkarıp Edward'a uzattım. O da yanında duran yapılı spot ışığına uzattı. O hayvan da alıp ağzına attı kartı. Neyse ki portakal suyundan yapmıştım. "Dans edelim!" dedi bir aygır edasıyla ve elimden tutup beni masanın üstünde ayağa kaldırdı. Elini çırpınca Britney Spears'tan Toxic çalmaya başladı. "Ama Sir Edward bu şarkı pek uygun bir dans şarkısı değil ki?" diyecektim ki Edward belime sarılıp garip garip tango hareketleri yapmaya başladı. Öküz gibi güçlü olduğundan sadece onun yönlendirdiği şekilde dans ediyordum. Bi ara coşup beni kafasının üstünde çevirdi. Şu koku hala burnumdaydı o yüzden düzgün düşünemiyordum ama sanırım hep böyle bir dansın hayalini kurmuştum. Beni yere doğru yatırdı ve şarkı bitti. Tabi dansımız da. Spot ışıkları alkışlıyordu! Hatta ayağa kalkmışlardı. Benim adımı söylüyorlardı. Mahçup bir şekilde Edward'ın kollarından çıkıp selam verdim. Bu arada aralarından bi ampul o kadar pis bi küfür savurdu ki söylemeye terbiyem yetmez. "Kim dedi lan onu!" diye çıkışınca masanın diğer ucuna çıktı. Dişi bi ampüldü bu. "Ben dedim! Bella!" Edward da yanımda saçını garip bir hareketle yana attı. "Tamam kızlar bence sexy vampir için dövüşün." dedi. "Bak Edward o kız özür dilesin yoksa sonu kötü olur." Bella daha çok yaklaşıyordu. "Ne yaparsın ha ne yaparsın!!??" Ben de ona doğru gittim ve sonunda kafa kafaya geldik. "İndir lan o elini!"
Xizan Phoenix
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Xizan Phoenix

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 11:04 pm

Uçan tekmeyle sahneye adımımı attım bu arada spot ların birinide bayılttım ve söndüüüü !!!! Chuck o kızın aaağzına sıç Zamiyle ben Edward'ı ve spot ışıklarını hallederiz

Eveeeet işte sıra geldi Sexy Vampirimize !!!!!! Aman tanrım çok heycanlıyım yıllarca bu günü hayal ettim !

Lan ! Top ! Sen ne yakışıklı şeysin öyle ?

Edward bana döndü Aaa , teşekkür ederim de top derken

Top derken şöyle bak elimle top işareti yaptım.

Nasıl yani ?

Ulan şu ölümsüzlerin biri bilemi türkiyeye uğramaz arkadaş . . . .

İpne lan işte bildiğin gay , homo !

Sen kiminle konuştuğunun farkındamısın ? Ben Edwards sexy vampir ve tüm kızlar bana hasta . . . Gerçi anlıyorum seni kıskanman normal herkes kıskanır beni hah . . .ve ben top değilim

Hahaha Zuhahah , olum kan dolaşımın yok lan bi kere işin derinine indirtme beni ikimizde en demek istediğimi biliyoruz Very Happy ben halimden memnunum kusura bakma

O konuya girmemeliydin

Ve bir anda suratıma hızlı bir yumruk attı . . . Hızlıydı !!!
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100016. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/1000)
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 11:26 pm

Yumruğu havada tuttum, tam Xi'nin yüzünün önünde. .

"Bunu bir daha asla deneme disko topu. ." Yumruğunu avucumun içinde sıkıp göğsüne bir yumruk attım ve aynı anda kapıcı tekmesiyle geriye savurdum top evladını. .

"Xi sen şu küçük Disko "Top"larını hallet ! Ve sende benimsin tatlı çocuk. Bu arada iyi şanslar Chuck" Chuck'a ufak bir göz kırptım ve cübbemi çıkarıp yere attım. Gözlerimi kapadım ve her zaman saklı tuttuğum Nodachi'yi elimden aldım. Bu günler içindi kendisi zira. .

Derin bir nefes alıp ileri doğru atıldım, Çapraz bir hamleyle yukarıdan aşağı savurdum kılıcı sonra dönüp yere sapladım.

"Senin gibi bir ezik için kılıcımı kirletmem. ."

"Ayol ne diyorsun sen ?"

"Gazabımdan kork lanetli. Seninle işim bittiğinde Van Hellsing ve Blade birbirlerine sarılıp ağlayacaklar biz neden böyle olamadık diye."

Tekrar parlak şeytana koşup sağ yumruğumu savurdum, hızlı bir hareketle kaçtı fakat tam o sırada ikinci bir kapıcı tekmesi tam karnına oturdu. . Geri sendelediğinde koşarak bir DropKick attım ve toparlanıp ayaklarında çektim ve yere düştüğünde üzerine çıkıp suratını yumruklamaya başladım. Hala konuşmaya çalışıyordu;

"Ama ben. ." Sağ yumruk suratına gömüldü,

"Seksi bir. ." Sol dirsek tam suratını ortaladı, lafını tamalayamadan ayağa kalkıp ElbowDrop adlı hareketle dirseğimi tam karnına gömdüm. Ağzından çıkan kanlarla üstüm ıslandı ve gözüm döndü o anda. .

"BERSERKER'İN GÜCÜNÜ HAFİFE ALMA LANET YARATIK !!" diye kükredim. Sonra başını postalımla ezmeye başladım. . Ezdim, ezdim ve daha çok ezdim. İşim bittiğinde kafasından geriye tanınmayacak kadar ezilmiş kanlı bir et yığını kalmıştı. .
Charlotte Woods
Gryffindor 3. sinif
Gryffindor 3. sinif
Charlotte Woods

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Her an değişen duygularıyla tam bir manik depresiftir. Süper pazarlık yapar.
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 12:05 am

Zamiel ve Xizan partiye daldığı için etraf biraz kararmıştı. Sanırım spotlardan bir tanesini kırmışlardı. Hala şu Bella denen kızın gözlerinin içine bakıyordum ki o hayvan da ışığını sonuna kadar yaktı da gözlerim kamaştı. Tısladığı anda dişleri korkunç bir şekilde dışarı çıktı ama yemezleeer! "Lan!" Hemen saçına yapıştım. Tırnaklarını kollarıma soktu. "Ne ana bacı yapıyon! Ben sana bişey dedim mi, ha?" Ah, kız kavgalarında saç olayını sevmiyordum aslında baksana nasıl nakavt oldu baştan. Bıraktım saçlarını. Elimde bi tomar saç kalmıştı. "Yok gel, adam gibi kapışıcaz." Kız zaten kafayı yemişti. Edward da Edward diyordu. Sanki yemiştim Edward'ını. Masanın diğer uçlarına kadar gittik. Ayağımı yere vurup koşmaya hazırlandım o da boğa gibi burnundan duman çıkarıyordu. Biraz bakıştık ve sonunda birbirimize doğru koşmaya başladık. Koştuk koştuk koştuk. Sonunda ben durup cebimden asamı çıkardım. "Sersemlet!" kırmızı ışık kıza gidince zarifçe kaçtı. "Lan! Siz büyücüler anca böylesiniz!" demeye başladı bu seferde. Dibimdeydi artık "Eehhh" diye nida atıp kızın yumruklarını tuttum. Güçlü olduğu için geriye doğru sendelemiştim. Güçlü olmadığımı ben de biliyordum zaten ama dayanıklıyımdır. Bi de kalın kafam vardır. Savunmasız ampül kafasına anlımı yapıştırdım. Burnunu tutup geriye bir kaç adım attı. Hemen elini yakalayıp tırnağını kırdım. O mıy mıy etmeye başladı ben de aşağıya indim masadan bi spot ışığını kalkmaya zorlayıp altındaki demir sandalyeyi aldım. Masanın etrafında toplanmış ışıklar vardı hepsi sandalyeyi görünce "Ooo" lamaya başlamışlardı. Ben de iyice coşup sandalyeyi kafamın üstüne bir yukarı bir aşağıya salladım. Daha çok delirdiler. Vurmam için bana gaz verdiler ben de bir tane geçirdim. Kız masanın üstüne düşünce herkes coşkuyla bağırdı ben de tribünlere oynayıp "Ooooo! Olley!" yaptırdım. Dikkat etmediğimden olacak ki o sırada Bella kalkmıştı ve kafama bir tane geçirdi. Hırıldıyordu. "Tırnağımı kırdın şerefsiz!" diye çığlıklar atıyordu! Delirmişti! Karnıma çalışıyordu! Kafamı koparmaktan bahsediyordu. Tepinmeye başladım. Beni tutup masanın diğer tarafına fırlattı. Seyirci ışıklar bu sefer Bella diye bağırıyorlardı. Dönek pislikler. Bella coşkuyla zıplayıp dans ediyordu. Ben de o sırada kendimi topladım. Karnım çok ağrıyordu ama umursamadım koşup üstüne zıpladım. Yere düştü ben de üstündeydim. Suratına yumruk üstüne yumruk indirdim. "Bu küfürün için!" "Bu iğrenç koku için!" "Bu evimden çok uzakta olduğum için!" "Bu iksir dersini anlamadığım için!" "Bu sigaralarımı satamadığım için!" O sırada spotlar kollarıma girip beni Bella'dan uzaklaştırdılar. "Bırakın beni! BIRAKIN!"
Xizan Phoenix
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Xizan Phoenix

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 12:22 am

Eveeet Zami bu işi halletmişti . . . Olum banada bıraksaydın beee =/ neyse !!! Ama bi yumruk yedim ve bunun acısını birinden çıkarcam ben !!! Sırayla spotları patlatmaya başladım !

Yumruk ! Tekme! Kafa ! Kapıcı Tekmesi ! Daş Yokmu Daş usulü falan filan derken bir yandanda maçı dinliyordum ! Spikerler konuşuyordu !

Aaa eve John kalabalık çıldırmış durumda . . .Chuck Bellanın saçlarını yoldu !
Evet , Mark aynen öyle , bu maç belkide bu sezonun en iyisi olucak ! Ve Chucktan büyü geliyor ama Bella kaçmayı başardı !!
Belladan güzel bir sağ kroşe amaa Chuck tutmayı başarıyor buda ne Chuck sendeledi . . . İyice sinirlenmişe benzir John
Ooow evvvvet Mark şimdi seyircilerden birinin sandalyesini aldı ve seyirciyi galyana getirdi !!!

Hmmm Chuck işte bu kız taşı sıkar suyuna ekmek banar !!! Tam benlik !Bu sırada spotları patlatmaya devam ettim . . .Yavaş yavaş sinirim yatışıyordu. . .

Çift tekme , German Suplex , Flying Dutch man . . . . Nerdeyse bildiğim tüm dövüş hareketlerini kullanıyodum

Kapıcı tekmesi i Şöför levyesi , Okul otobüsü , Jimnastik klübü . . .

Aman tanrım John seyirciler oyuna karıştı

Neeee !!! KİMSE CHUCK'IMI DÖVÜŞÜRKEN BUNDAN ALI KOYAMAAAAZ

Bulunduğum yerden zıpladım ve Chuck'ı tutan spotların üstüne kollarımı açark atladım hepsi birden patladı !! Chuckı kaldırdım !!

Devam et güzelim !
Charlotte Woods
Gryffindor 3. sinif
Gryffindor 3. sinif
Charlotte Woods

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 5:13 pm

"BIRAAAAK! Tutmayın lan beni!!" diye bağırırken sonunda sesim kısıldı. "Ehe, bıraksanıza oğlum." dediğimde sesim çatal çatal çıkıyordu ki bu arada havadan birşey gelip spotları yere serdi. Heriflerin boyu uzundu ya o yüzden benim ayaklarım yere basmıyordu. Onlar yere yığılınca ben de popo üstü oturdum yere. Kim yığdı bunları diye kafamı bi kaldırdım, Xizan. Gene sarılmaya kalkıcak diye kendimi koruma çabalarına girdim ama onun yerine beni tutup ayağa kaldırdı. "Devam et güzelim." Vay! Gülümsedim cici kız gibi. Hafifçe eğildim. Bilmiyorum Xizan japon mu değil mi ama benim için tüm doğu ülkeleri eğilir tamam mı? Sonra hızla Bella'ya döndüm. Cici kız suratım, şimdi görürsün sen suratına dönüşmüştü. Üstüne doğru koşmaya başladım. Yüzü gözü dağılmıştı ama hala Edward diyordu dana. Çok yaklaştığımda sinirden daha fazla dayanamayıp üstüne atlayıverdim ve abanmamla masanın üstünden yere yuvarlandık. Bella hemen beni cimcik, ısırık ve tırmık içinde bırakıvermişti. "Edward benim tamam mııı!" diye hırladı. Baş parmaklarımı ağzına sokup iki tarafa çektim. "Bana ne lan! Sanki Edward'ını istiyorum. Ne küfrediyon!" Beni üstünden savuran bir tekme attı. Sonra ikimiz de ayağa kalktık. Tükürük içinde kalan baş parmaklarımı cübbeme sildim. "İstemiyo musun Edward'ı?" dedi şaşkın şaşkın. "Ne isteyim be onu? Hem başkasının sevdiği oğlana bakmak bir Woods'a yakışmaz." Güven veren gülümsememi takındım. Kollarım tırmıktan kanıyordu ama ve sızlatmıştı pislik. Kollarıma bakarken dalgınlığıma geldi ve Bella elini omzuma attı. Hass... Dokunarak konuşan biriydi. Her cümlesinde en az bi kere omzuma vurarak şunu dedi "Ya bak bu sexy vampir ya... Herkes bunun peşinde ben seni onlardan sandım yani darılmak yok yoksa küfretmezdim inan ki. Bi de bizim kurt vardı ama o Edward kadar sexy değildi bi de Edward şiir yazıyo biliyon mu?" ve elini cebine attı. Eyvah. Şiir okuyacaktı. Bir kaç adım gerileyip ellerimi kaldırdım. "Ya Bella, kanka benim acil bi işim çıktı ben gideyim. Çok isterdim Edward'ın şiirini duymayı da yani, ehe." Arkama baktım Xizan orda duruyordu. "Ehe, Xizan beni çağırmışsın. Keh keh." diye çocuğun yanına koştum sonra fısıldayarak "Topukla topukla Bella şiir okuycak yoksa." dedim ve kolunu tutup çekiştirmeye başladım.
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Kadın Mesaj Sayısı : 131
İş/Hobiler : Her şeyden iğrenmek. Yeterince zevkli.
Lakap : Nora

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Kısaca, bir Slytherinliye göre fazla dengesiz davranabiliyor.
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 5:56 pm

Bir anda her şey coşmuştu. Tekmeler, yumruklar, ayaklar ve tırnaklar havaada uçuşmuş, küfürler savrulmuş, spot ışıkları yanmış, varlıklar ara ara da birbirlerine yavşamış bazen birbirlerini yanlış anlamışlardı. O sırada ben, bunları duymamazlıktan gelip ayağa kalktım ve az önce arkamı yasladığım ağaçın ulaşabildiğim en yüksek dalından büyük bir yaprak kopardım. Yaprağa baka baka dev örümceğe doğru yaklaştım elim titriyordu. Üçüncü adımımdan sonra ensemde bir hava dalgası hissettim ve sağıma doğru baktım. Biri spot ışıklarından birini benim olduğum tarafa fırlatmıştı. Her neyse, yavaş adımlarıma devam ettim ve dev örümceğin yanına vardım. Hala, mışıl mışıl uyuyor gibi görünüyordu. Çok fazla yamulmuş gibi duran bacaklarından birini zar zor sırtlandım ve düzgün bir konuma getirdim ardından gözlerinin ortasına kopardığım yaprağı koydum yavaşça. Ardından karnına doğru yaklaştım ve kulağımı karnına dayadım. Hala sıcacıktı, ehe. Gülümseyerek kalktım ve ellerimi sert kılları arasında gezdirerek yürümeye başladım tekrardan. En azından yaşıyordu. Umarım, bundan daha da çok büyürdü, kocaman olurdu! Bir an için Zamiel' e ve arkadaşına hak verdim ve onlara da bağırarak biraz haksızlık yaptığımı düşündüm. Onların yaptığı şey bir nevi self-defense' ti,en azından ileri giderek öldürmemişlerdi onu değil mi? Yüzümde müteşekkür dolu bir gülümseme ile yere bakarak olayların koptuğu yere doğru yürümeye başladım. Onlarla biraz konuşmalıydım. Belki bağırdığım için özür bile dileyebilirdim. Yere bakarak yürüdüğümden önümde arkasını dönmüş kocaman bir spot ışığı olduğu farketmedim. Yine de çarpmadan ilginç bir şekilde durdum ve çaprazına doğru giderek yönümü değiştirdim. Üç öğrenci de bir yerde toplanmış duruyorlardı. Yavaş yavaş onlara yürümeye devam ederken, biri bana bir şey fırlattı ve gözlerim kapalı bir şekilde olduğum yerde kaldım. Elimi yüzüme götürdüm ve şöyle bir yüzümde gezdirip sildim, yapış yapış ve iğrençti. Ne olduğunu anlamasam bile, bu beni biraz sinirlendirmişti. Sinirlerime hakim olmaya çalışarak ilerlemeye devam ettim ki arkadan bir spot ışığı bana çarptı ve tökezledim. Düşmedim ama artık alnımdaki damarlardan birinin seğirmeye başladığını hissedebiliyordum. Bardağı taşıran son damla ise, Bella' nın cebinden bir şeyler çıakrıp okumaya başlamış olmasıydı.

- Ve sonra parlayarak seni gördüm.... Elindeki Ipod...

Diye devam ediyordu şiir. Derin bir nefes aldım ve gözlerimi kapttım. Cübbemi omuzlarımdan sıyırarak yere bıraktım ve tek gerinme hareketiyle kollarımı sıyırdım. Ayakakbılarımı da çıkarmak zor olmamıştı ki, olduğum yere bırakıp ten rengi çorabımla nemli zemine bastım.

- Bella, sen hayatımdaki ilk vaj...

- SENI GERIZEKALI SÜRTÜK.

Dememle gözlerimi açıp zıplamam, hemen arkasından da var gücümle tokat atarak kızı yere fırlatmam bir olmuştu. Kızın yere düşmesiyle car gücümle sağ ayağımı kaldırıp kızın karnına geçirdim, ayağımı kaldırmadan çömelip, kıza hayatında görebileceği en pis bakışı attım sanırım. Psikopat bir gülümsemeyle burnunu iki parmağımla kıstırdım ve burnunu çekerek kafasını çevirdim. Bir yandan ayaklarıyla debeleniyordu ama karnına o kadar sert bastırmıştım ki, sadece debeleniyordu. A-o, sanırım az önce kızın burnunu kırmıştım. Kız öyle bir çığlık atmıştı ki! Elime kızın burnundan akan kan bulaşmasına rağmen, pekte umrumda olmadı. Ayağımı karnından çektikten sonra kız soluklanmaya çalışmak için bir süre durdu, işte o anda üstüne var gücümle oturup ellerimle ellerini kilitledim.

- Bir daha şiir okumaya kalkarsan, seni de, Edward' ını da, geri kalan spot ışıklarınızı da bulur, teker teker örümceklere yediririm.

Arkasında ayaklanıp karnına son bir tekme geçirdim. Elimin kanlı olduğunu unutarak yüzümü sildim ve saçlarımı geriye savurdum. Eyh, yüzüm kanlanmıştı. Fakat istifimi bozmadan arkamı döndüm ve yerdeki cübbeme ve ayakakbılarıma doğru yürümeye başladım. Eğer bu konuda herhangi bir spot ışığı tek kelime edecek bile olursa, en ağır tokatlarımdan birini yüzüne geçirmek istiyordum. Gah, şiirlerden nefret ettiğimi niye bana hatırlatıyorsunuz ki??
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 6:33 pm

Çarpışmanın alevlendiği sırada Chuck dövüşme isteğini kaybetti ve enteresan bir kararla kızı bağışlamaya karar verdi. . Açıkcası biraz daha kedi dövüşü görmek için nelerimi vermezdim. Tam o sırada Nora yavaşca alana girdi, ayakkabılarını çıkardı ve cübbesini attı. Ah Lordum ! Bu kızın tavrını sevdim işte. Sonrasında herşey çok hızlı gelişti ilk gördüğüm şey ileri doğru uzun bir atlayıştı sonra bir patlama sesi geldi, o bir tokat mıydı !? Masif bir güç gösteriyordu bu kız. Demek ki içinde bir Berserker vardı. İşte o an, o kıza saygı duydum. Daha sonra beni etkileyen bir gülümseme yerleştirdi yüzüne, benim aksime daha vahşi dövüşüyordu. Tanrı kurbanlarına yardımcı olsun. .

Gülümsemeyi çığlıklar izledi. . Bu iş giderek hoşlaşmaya başlıyordu, farketmeden yüzüme bir tebessüm geldi. Anlayışlı bir tebessümdü bu. Seni anlıyorum küçük hanım diye geçirdim içimden. Bir Berserker'le karşılaşmak gerçekten insanın içini ısıtan bir duyguydu. . Sorma şiddetli bir tekme daha savruldu ama öncesinde birşeyler söylemişti. Duymadım, dinlemedim sadece büyülenmiştim. . Sonra kanlanmış elini yüzüne sürdü ve saçlarını geriye attı, bende elime bulaşmış olan kanlara baktım ve gülümsedim. . İşi bitmişti sanırım. Usulca yanına süzüldüm;

"Phew. . Şiirlerden nefret ederim. İyi yerde katıldınız küçük hanım. Sizi böyle görmek benim için büyük bir şereftir." Eğilip bir reverans yaptım ve gülümsedim. Hiç böyle birşey beklemiyordum ama gerçekten hoş bir deneyim olmuştu. .
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Kısaca, bir Slytherinliye göre fazla dengesiz davranabiliyor.
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 8:55 pm

Tam Zamiel bir şey söylemişti, ona dönüyordum ki soluklanmış Bella ayaklanmış, bana doğru koşarak yumruk atmaya çalışmıştı. Ben yumruğun geldiğini farkettim anda eğildim, yumruğu sırtımın üstünden geçti ve bedeni sırtıma doğru düşerken, kızı bacağından tutup ters tarafa attım, bir yandan da burnunun yere geldiğinden emin olmak için yüzünü tutmuştum diğer taraftan. Kızı soluma doğru savurdum ve yüzü elimle birlikte çok sert bir şekilde yere çarptı, burnu biraz daha parçalanmıştı galiba. Artık bundan sonra gururunu değil, burnunu düşünsün. Fakat elime bulaşan kan miktarı baya bir artmıştı. Elimdeki kanı yere doğru savurdum, yerdeçok komik bir kan izi oluşmuştu. Cübbemin yanına tekrar gidip yerden cübbemi aldım ve ayakkabılarımı giydim tek hamlede. O kadar terlemiştim ki, cübbeyi giyersem boğulacağımı düşünüyordum. Elimde cübbe, yarım yamalak giyilmiş ayakkabılarım ve kanlı bir yüzle Zamiel' in yanına gittim.

- Pardon, şu zekası geri yüzünden duyamadım dediğini.
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 9:18 pm

"Bir dakika geleceğim." Hala mı pes etmedi şu kız ? Parlak çocuk bile daha az direnmişti. . Tekrar ayaklanmaya kalktı. .

"Sen hiç pes etmez misin be kadın ?" Dişilere vurmayı sevmezdim, çok yumuşak olurlardı fakat bu gün iyi günümdeydim ve bir istisna yaratabilirdim. . Tam kalkacağı sırada yakasına yapışıp kendime çektim ve burnunun tam ortasına kafamı nazikçe yerleştirdim. . Lanet kadını artık hiç bir estetiğin düzeltemeyeceğinden emin olduktan kızın yanına döndüm.

Diyordum ki; "Takdirimi kazandınız küçük hanım. Bu hareketler nerden geldi bilmiyorum ama ilgimi çeken bir olaydı az önce gördüğüm şeyler."
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 9:33 pm

Bir an için ellerime baktım. Mhmm, yıkanmam gerekiyordu sanırım fakat, bunu şimdi yapamayacağıma göre sanırım biraz daha kirlenmemde sorun yoktu. Nedense, niye Zamiel' in takdirini kazandığımı anlamamıştım. Elimi kafamın arkasına götürdüm ve gözlerimi kısıp gülümsemekle kıkırdamak arası bir şey yaptım.

- Şey, bilimiyorum, iç güdüsel sanırım.

Hohaha, içgüdüsel demiştim. Neymiş şiir duyunca şiir okuyanı dövmeye başlıyormuşum. Sevdim aslında ama, benim gibi her bokta nefes nefese kalan bir insan, nasıl böyle bir şey başardı bilmiyorum. Gülme ile kıkırdama arası seslere devam ederken bir anda aklıma geldi.

- Ah ben aslında şey için bu tarafa doğru gelmiştim, şey örümcek için özür dilerim aşırı tepki verdim sanırım.

Dedim ve gözlerimi kırpıştırarak ellerimi yanaklarıma götürdüm. Sanırım bir tür çizgi film içinde olsaydık, kafamdan kalpler çıkacaktı.

- Neyse sadece uyuyor gibi görünüyor. Hem de mışıl mışıl!

Dedim ve bu sefer adam gibi şirin bir gülümseme koydum. Ardından tekrar kafam dank etti ve...

- Ah tabi sadece sana değil, Xi' ye de..

Dememle arkamı dönüp Xi' yi kontrol etmem bir oldu. Ehh, şu an pekte rahatsız edilmesi gereken bir konum gibi durmuyordu. Elimi düzleştirip ağzımı kapatıp gibi yaptım ve yüzüme sinsi bir gülümseme yerleştirdim. Gözlerimi kısıp Zamiel' e baktım.

- Artık Dean' i mi bulsak? Yoksa, sana daha ilerde örümceklerle olan maceralarımı mı anlatsam?

Hehe, Sayonara Chuck! Kendinize iyi bakın!
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 10:06 pm

"İçgüdüsel eh ?" Bak bu güzeldi işte. . Acaba daha fazlasını görmek için ne yapabilirim diye geçirdim içimden. Nasıl desem büyüleyiciydi olanlar. Bir kaç dakika içinde ortalık savaş alanına dönmüş ve herkesin usta birer dövüşcü olabilecek yeteneği olduğunu görmüştüm. . Hadi Xi ve ben eğitim almıştık ama kızlar nerden öğrenmişti bunları ? Ardından Nora neden geldiğini açıkladı, açıkcası örümceğe zarar verme niyetimiz zaten yoktu, ama tahmin ettiğimizden biraz daha sert davranmıştık 8 bacaklı dostumuza. .

"Hiç önemli değil küçük hanım arada olur bu tarz şeyler." Gülümseyip elimi omzuna koydum, o gülümsemeyi gördükten sonra istemsiz olmuştu bu hareketim. . O sırada Xi'den bahsetti pek anlayamadım o kısımları, o sırada kızın yüzüne bakıyordum nedense kızarmış gibi gelmişti bir an. Acaba neden ki ? Sonra dönüp o tarafa baktım ve sırıttım.

"Eheh. . Sanırım onları rahat bıraksak iyi olacak, baksana iyi vakit geçiriyorlar gibi."

Ardından teklifler geldi, iki seçim vardı önümde geri dönmek veya biraz daha derinlerde Berserker bir bayanla biraz daha yalnız kalmak. .

Bu gezinin hiç bitmesini istemiyorum sanırım, o yüzden yürümek isterim küçük hanım. Dedim. Sanırım yüzündeki sinsi sırıtış beni ikna eden şey oldu. . Ve kolumu uzatıp girebileceğini gösteren bir hareket yaptım. .
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 10:59 pm

- Hmmhmm, peki o zaman, dosdoğru, ileri!

Derken, ilk önce nazikçe uzattığı koluna girdim, ardından sol elimi önüme uzatıp çocuk gibi gülümseyerek, "ileri!" kısmını söyledim. Doğrusu, hala kaybolmaktan biraz korkuyordum fakat, içim daha rahattı. Gülmeye devam ederek,

- Bu sefer karşımıza ne çıkabilir sence? Gecenin bir yarısı, örümcek, ah benim dev örümceğim, spot ışıkları, bir Bella ve bir Edward görmüş bulunduk.

Dedikten sonra ileriye gösteren sol elimi çektim ve ağzıma götürüp düşünür gibi bir ifade yaptım.

- Daha doğrusu şöyle sorayım, ne görmeyi istersin? Çünkü içimden bir ses, ya görmek istediğimiz şeyi ya da görmemek için yalvaracağımız bir şeyi göreceğimizi söylüyor...
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 11:36 pm

Yüzündeki o çocuksu gülümseme benide güldürmüştü. Ülkemdeki insanlara benziyordu bazen bu kızın hareketleri. . Sırıtamadan edemedim o yüzden.

"Bana her türlü şey uyar aslında. . Ama tüm bunlardan sonra beni rahatlatacak şeyler görmeyi yeğlerim küçük hanım. . Fakat aklımda kesin birşey yok ve beni yalvartacak çok az sayıda şey vardır. Örneğin Kedi kuyruklu bir dişi bunu kolaylıka yapabilir."

Sırıtmadan edemedim çünkü düşüncesi bile hoştu. . Neden olduğunu bilmesemde kedi karakterli dişiler her zaman için dikkatimi çekmiştir. . Aslında şöyle bundan 3-4 yaş daha büyük olsam ormanda sevimli bir bayanla yalnızken görmek ve yapmak isteyeceğim çok şey olabilirdi sanırım ama buna daha vardı ve şu anda o kısmı cevapsız bırakabilirdim. .
Xizan Phoenix
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Xizan Phoenix

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 12:06 am

Şu son 5 dakika içinde olanlara bak bee ! Bella şiir okumaya kalktı Chuck kolumdan çekiştire çekiştire beni uzaklaştırdı o sırada Nora geldi bellanın gelmişinii , geçmişiiniii . . . Ardından Zamii aynı şekilde bellanın gelmişinii geçmişinii Very Happy

O sırada Nora'nın özrünü duydum biraz uzaktaydım Chuck hala beni çekiştirip duruyordu . . . Bende bağırdım

AAA ÖENMLİ DEĞİL NORAA !!! beni duydumu bilmiyordum . . . Ehh bundan sonra biraz rahatlamak gerekir diye düşünüyordum aklımda doğuştan gelme kanatlarımı açıp Chuck'ı da kucağıma alıp uçup dolaşmak falan vardı . . .

Bir yarım 15 dk falan böyle düşüncelere dalmıştım ama sonra farkettimki Chuck hala kolumu tutmuş ormanın karanlık taraflarına doğru götürüyordu beni . . .

Chuck ??

Hmm duymadımı ? Chuuuck ? Hayatım ??

Hala tepki vermiyor . . . Alla alla . . . Hmm suratında sinsi bir gülümsememi var ???

Ehe ! Chuuck nereye gidiyoruz yau ??

The person you have called cannot be reached at the mome . . .

CHUUCK ! O taaflar çok tenha nereye götürüyosun beni ?? o.o

Hmmm istesem de elinden kurtulurum ama . . . Ne gereği var çok merak ediyorum nereye götürdüğünüde . . .

Yaa Chuuuuuck ?? Very Happy nereye götürüyon beni gız ??

dıt dıt dıt dıııııt , dıt dıt dıt dııııııııııııııııt

Hayda biri kaşla göz arasında Imperius laneti falanmı yaptı sana be Very Happy

. . . . . allah allah

Chuck orda çalılıklardan başka bişi yok Chuck naaapıyosun Chuuuck CHUUUUUCK !! Very Happy
Charlotte Woods
Gryffindor 3. sinif
Gryffindor 3. sinif
Charlotte Woods

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 12:41 am

Bella orda dayak yerken Xizan'ı tutmuş çekiştiriyordum. Tavşanlar ne güzel yaratıklardı. Zıplayışları falan bana hep evimi hatırlatırdı. Biz Hollanda'da abimle çok tavşan severdik ama uğursuzluk getirir derlerdi. O sevdiğimiz günlerden sonra hep kafamızı gözümüzü yarardık ve buna çok gülerdik neden bilmiyorum. Ormanda ilerledikçe daha çok hayallere daldım. Ben bir tavşan olmuştum. Gök kuşağından aşağıya kayıyordum. Gök kuşağının sonunda altınlar vardı ve orda iki tavşan daha vardı. ARKADAŞ TAVŞANLAR! Daha çok hızlanmak için ellerimi gök kuşağına vurdum ki sanırım yanlış olmuş olacak ki hızlanmak yerine durdum. Ben de koşmaya karar verdim. Birini çekiştirerek daha çok koştum! Sonunda en sondaki yere ulaşmıştım. Arkadaş tavşanlara baktım. Çok ilginçlerdi. İkisi de erkekti ama sevişiyorlardı. YAOI! Mmm bayılırım. Suratımda sinsi bir gülüş belirdi. Uçarak sevişiyorlardı sanırım. Çok ilginçti. Sonra kötü bir kurt geldi lanet olsun kötü kurt gay tavşanları yemeyi planlıyordu. Çalılıkların arkasında durmuştu. Elimde deminden beri tuttuğum şeyi kurta fırlattım. Tam çalılıkların içinde. Lanet! Meğersem elimde kurtu tutuyor muşum! Kurt çalılıkların içine düşüp bana birşeyler söyledi ama sinirden duyamadım. Gay tavşanlara zarar vermeyi nasıl düşünebilirdi! Üstüne zıplayıp suratını cimciklemeye başladım! Bu arada çığlık çığlığa bağırıyordum. Bellaya yaptığım gibi baş parmaklarımı ağzına sokup iki yana çektim. "Onlar sadece sevgililerdiii! NEDEN ZARAR VERMEK İSTEDİİİN!" diye çığlık attım. Bu arada gözlerimden yaşlar geliyordu. Zavallı gay tavşanlar.
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 11:04 am

Kıkırdadım. Kedi kuyruklu bir dişi? Gerçekten garip zevkleri vardı Zamiel' in. Bir an için kuyruğu, patileri ve kedi kulakları olan bir dişi düşündüm. Mhmm, tatlı olabilirdi evet ama onun yerine 8 bacağı ve arkasında büyük örümcek poposu olan bir dişi ya erkek (kyaa >m<) çok da güzel ve alımlı olabilirdi heralde. Gülmekten bir an için sarsılacağımı düşündüm ama düşüncelerimi yüksek sesle söylemektense başka şekilde devam ettirdim.

- Komik doğrusu, Zamiel' in de böyle garip zevkleri var eh? Belki çok güzel bir kedi çıkar karşımıza, kedi kuyruğu olan bir dişi bilemem, daha önce hiç duymadım ama büyük ve zarif bir kedi çıkarsa şaşırmam tabi. Neyse..

Dedim ve duraksadım. O anda aklıma ilginç bir fikir geldi.

- Belki bir satir görürüz? İlginç olmaz mı?

Dedim ve aklıma yeni bir şey daha geldi. Haha, bu aklına çarçabuk bir şey gelmesi çok zevkli bir şey. Önümüzde duran en yüksek ağacı gözlerimle bir süre arayıp bir tanesini seçtikten sonraişaret ettim.

- Şu ağaca tırmanalım mı? Belki etrafta yaratıklar bizi görüyordur fakat görünmemek için başkayere dönüyorlardır, ağacatırmanırsak daha iyi kamufle olabileceğimizi düşünüyorum.
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 12:39 pm

"Hm ? Bilmem sence garip mi ki ? Yani ben hep böyle birini görmek istemişimdir, nasıl desem aşırı merakımı çeken bir olay bu. Ve büyük kedileri pek sevdiğim söylenemez zira kucağına alıp sevmek zor olsa gerek öylelerini."

Haksız değildim büyük kediler vahşidirler. Sevmediğimden değil ama sevimlili yapıp patisiyle elime vuran kedileri, vahşi bir şekilde pençe atıp kolumu yaracak kedilere tercih ederdim. .

Sonra bir an duraksadı ve satirlerden bahsetti. Satirleri severdim, yani biliyordum satirleri ama kültürden kültüre değişiklik gösterirdi tipleri ve özellikleri. . Hemen ardından bambaşka bir fikir geldi aklıma yatan. . Bir an ağaçları dikkatle süzdü ve gözünün kestiği bir tanesini parmakla işaretledi. Aslında dediği aklıma yattı, yüksek bir mekan ve 360 derecelik bir görüş açısı özellikle iki kişiyseniz gözünüzden pek bir şeyin kaçmasına olanak vermez. . Önce ağaca yaklaştım, tırmanılabilecek yerlerine baktım ve sol ayağımı atıp bir yarım metre kadar tırmandım sonra aşağı sarkıp elimi uzattım ve seslendim;

"Bayanlar önden demek isterdim küçük hanım fakat okulumuzun kıyafet tercihini göz önünde bulundurursak sizi önden yollamam pek hoş kaçmaz değil mi ? Lütfen böyle buyrun elimi tutun ve bastığım yerlere basın. ."

Aklıma bir an şu iki kişi ve ağaçta öpüşmekle ilgili olan saçma tekerleme geldi. Ne yani büyükmek böyle birşey miydi ? Saçmalık.
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 5:36 pm

Kıpkırmızı kesildim. Bir an için atlayıverecektim çünkü, "Ben çıkıyorum öndeen" diye bağıra bağıra. Önden ilerledi ve bir süre ağacı süzüp tırmanabileceği yerlere baktı sanırım. Ardından Bir miktar tırmandı ve elini bana uzattı.

- Zaten birininde benim gibi her şeyde nefes nefese kalan birini yukarı çekmesi lazımdı!

Dedim ve elini kavradım. Hee, eli benimkinden soğuktu, üşümüş müydü? Neyse, tepeye çıkınca sorardım, şu an sormamın bir manası yok herhalde. Bir adım daha ilerlemey kalktığında çok hızlı bir şekilde sol ayağımı az önce ayağını dayayadığı yere dayadım ve sol elimle de ağacı yoklayarak tutanacak bir yer aradım. Neyseki eski bir ağaç gibiydi, kabukları kalın ve yapışkandı, biraz aşınmış bir kabuğa tutunup destek almam çok zor olmamıştı. Bir süre beni yukarı çekti ve takip ettim. Çok fazla çıkamadığımızı düşünüyordum ki aşağıya doğru baktım. OHA! Bu ağaç tahmin ettiğimden de yüksek olmalıydı.

- Şey, acaba çıkmasak mı?

Diye mırıldandım Zamiel' e fakat duyduğundan emin değildim. Hoş, yolun çoğunu da katetmiştik ama.... Bir an için panikledim, başım falan dönmemişti ama bir sonraki hamlemi düşünmeden yaptım ve bakmadan bir kabuğa tutunmaya kalktım ki, benim için iyi olmadı, kabuk kırıldı. Çığlığı yuttum ama kendimi bıraksam muhtemelen bir kaç yüz metre öteden kolayca duyulabilecek bir çığlık atacaktım. Dudağımı ısırdım ve gözlerimi kapatıp Yükümü öne doğru vermeye başaldım ama ayaklarım çok dayanmayacak gibiydi. Zamiel' in elini inanılmaz derecede sıktım ve diğer elimle ağacın kabuğunu yoklamaya başladım. Tutunacak yer bulamıyordum bir türlü!
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 5:55 pm

Elimi bir anda sıkmıştı kız sanırım dengesini kaybediyor olmalıydı. . Elini sıkıca tuttum ve sabit bir güç verip ayağını koyabileceği kadar öylece tuttum. Şansımıza kalınca bir dal vardı yukarıda ve Nora'yı oraya ulaştırabilirsem işimiz daha kolaylaşacaktı. Ama birazcık üstüme geçmesi gerekiyordu. . Hoş kabul etmekten başka bir seçenek yoktu ve bende bu durumdan yararlanmayı düşünmüyordum.

"Aklıma bir fikir geldi. . Ama yukarıda senin olman gerekiyor. Merak etme aklımdan birşeyler geçmiyor" Güven verebileceğini düşündüğüm bir gülümsemeyle biraz yukarıdaki dala uzandım ve tek kolumu ona dolayarak kızı kendime çektim.

"Şimdi omuzlarıma tutun ve kendini yukarı çek istersen üzerime basarakta güç alabilirsin." dedim ve başını tamamen aşağıyı görecek şekilde eğdim. Akına yanlış bir şeylerin gelmesini istemezdim. .

"Hazır olduğunda !" Omuzlarımı tuttuğu anda ikinci kolumuda ağaca doladım ve ayaklarımı ağacın gövdesine dayayıp düşme ihtimaline karşı kız için bir kafes oluşturdum. . Yani dengesini kaybetse bile basacağı yer bacağım olacaktı ama biraz acele etmesi gerekiyordu. Her ne kadar dayanıklı olsamda bu kavgalar biraz kollarımı yormuştu. .

Daha sonra kafamı kaldırmadan konuştum;

"Sanırım bu büyük dal işimizi görür ve bu kadar yükseklik bize yeter küçük hanım ?"
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 6:17 pm

Eeeh! Bunu yapabilir miydim acaba? Böyle daha kolay olacaktı ama. Kıpkırmızı bir şekilde bağırdım.

- Ta... Tamam! Ama eğer yukarı bakacak olursan, dala vardığımızda burnunu kırarım!

Şeklinde. Gözlerimi açtım ve yukarıyı yokladım. Boşta kalan sol elimi de bir şekilde ağaca yapıştırmıştım, herhangi bir yeri tutamadan. Derin bir nefes aldım ve bağırdım.

- 1... 2... 3!

Dedim ve Zamiel kolunu öle bir kuvvetle çektiki, bir an için yukarı fırlatılacağımı zannettim. Ben de ayağıma verebildiğim bütün kuvveti verdim ve yukarı doğru çıktım. Üstüne basabileceğini söylemişti ama hiç sanmıyordum. Bir miktar yukarı doğru çıktığımda elimi elinin üstüne koydum ve tutundum, sağ ayağımı da kolu ile bacağı arasında kalan bir yere bir şekilde bastım ve ikinci hamlemide yaparak biraz daha yukarı çektim kendimi ve Ta-da! Sol elim geniş dala tutunmuştu. Sol ayağımı da çıkıntılı bir kabuğa yerleştirdim ve kopmaya başladığını düşündüğüm sağ ayağımın altındaki kabuğu daha fazla baskı altında bırakmadım ve bir şekilde sağ dizimi kendime çekerek dala dayadım. Gerisi kolay sayılırdı, sol elimi arkasından da dizimi de dala dayadım ve kendimi yukarı çektim. Dala çıkar çıkmaz arkamı döndüm ve sol kolumu ağaca dolayıp, sağ elimi aşağıya sarkıttım.

- Şey, yine de bütün ağırlığını bana vermezsen çok mutlu olurum ama şu konumda sağlam gibiyim, sana destek olaiblirim.

Dedim aşağıya doğru. O sırada gözüm bir anlığına aşağıya kaydı. Vay anasını, gerçekten baya bir tırmanmışız.
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 6:29 pm

Kafam aşağıda sessizce tırmanmasını bekledim ara ara kendi kendime bir şarkı mırıldanıyordum. Hm. . Hmm. . Hhm. . Hhm. . Hmm. Aslında gayet dengeli bir kızdı, hemde berserk. . Zaten ilginç bir gece geçiriyorduk. Bakalım bunuda atlatınca başımıza neler gelecekti ?

- Şey, yine de bütün ağırlığını bana vermezsen çok mutlu olurum ama şu konumda sağlam gibiyim, sana destek olaiblirim.

"Teşekkür ederim küçük hanım." Zarif bir hareketle kızın eline küçük bir buse kondurdum ve yavaşca çantamı çıkarıp açık olan avcuna bıraktım askısından. "Böylesi ikimizede kolaylık sağlar küçük hanım. Çantam çok dolu ve devrilip içindeki sevimli kedilerimin düşmesini istemiyorum. Teşekkür ederim teklifiniz için."

Sonra ağacın gövdesinden destek alarak bacakları kalın dala doladım ve kendimi yukarı çekip yavaş bir hareketle dala oturdum. .

"İşte oldu ! Gördün mü tek ihtiyacımız olan biraz güvendi." dedim gülümseyerek. . Ama sonra aklıma birşey geldi ve kafamı kaşıyarak sırıttım. .

"Peki daha sonra nasıl ineceğiz küçük hanım ? Neyse bu tarz dünyevi soruları sonraya saklayalımda biraz anın keyfini çıkaralım değil mi ?"
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 11:11 pm

Ben elimi birelin kavramasını beklerken Zamiel bana çantasını uzattı. Ağır çantayı çekip yanıma koydum. Yukarı çekebileceğim kadar hafifti, fakat yine de ağırdı işte! Bu çocuk böyle ağır bir çantayla, bırakın sürekli etrafta dolaşmayı, bir ağaç mı tırmanıyordu? Vay be. Benim hayatta yapamayacağım bir şey, derslere bile kitap gerekmiyorsa cebimde iki katlanmış kağıt ve kalemle gitmeyi tercih ediyorum. Her neyse, çok artistik olduğunu düşündüğüm bir hareketle bacaklarını dala dolayıp kendini çekti. Ben de o sırada çantasıı düşmeyecek bir yere dayıyordum. Daha sonra nasıl ineceğiz diye sorduğunda... Derin bir iç çektim ve dudağımı ısırdım. Onu da yapabilirdik elbet. Neyseki bunu sonra düşünebileceğimiz belirtmesi, beni biraz rahatlattı. Derin bir iç çektim ve etrafıma bakındım. Aşağıya, karşıya, sağıma bakamadım ağaç vardı, soluma, Zamiel olmasına rağmen neyseki ağaç kadar kalın değildi, arkama, arkama ve aşağıya... Herhangi bir şey göremiyordum en azından ilginç bir şey. Kafamı kaşıyıp kısık bir sesle konuşmaya başladım.

- Sanırım biraz sabırlı olmamız gerekiyor, eh?

Yaptım ve Zamiel' e bir bakış attım.

- Sence burada ne kadar dururuz? Dean' in bizi bırakıp gitme ihitimali var mıdır ki?

16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki