Hogwarts RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts RPG

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-

+4
E. Eleonora Esta
I. Monique D'or
Amacleto Babieca
Dean Break
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Dean Break
Hogwarts Çalışanı
Hogwarts Çalışanı

Erkek Mesaj Sayısı : 36
İş/Hobiler : Zümrüd-ü Anka Kuşları
Lakap : sakalcı

Karakter Sayfası
Para:
16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Left_bar_bleue1000/100016. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı:
16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 2:10 pm

Konunun ilk mesajı :

grubu yönlendirmek ne kadar zor :S ama yinede keyifli geçiyordu.ağaçlar banada ürkütücü geliyor nedense bu geceye özel sanırım...öğrencilerin yüzü değişmişti. Smile çok dalgasını yapmışlardı bu konunun ama gelip yaşayınca anladılar.

(şlak) tekboynuzlu at kanına battı ayağım ve irkildim.

-lanet olsun!! halen kaldı mı tekboynuzlu at yiyen lanetliler?
(yasak ormanda bir gölün kenarına gelmiştik)

-evet çocuklar gölden ayrılmamak şartıyla etrafını turlayabilirsinz.bende paçalarımı temizleyim bu arada...

YazarMesaj
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Erkek Mesaj Sayısı : 394

Karakter Sayfası
Para:
16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Left_bar_bleue100/100016. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (100/1000)
Karakter Özellikleri: Siyah saçlı.
Rp Yaşı: 14
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 12:23 am

Derin bir nefes alıp dinlenmeye koyuldum. O sırada Nora etrafına bakınıyordu ve bende ilgiyle onu izliyordum. . "Ne için sabrettiğimize bağlı küçük hanım. Eğer canlılardan bahsediyorsanız kesin bir şey diyemeyeceğim zira her varlığın kendine has bir rutini ve huyu vardır. Belki hiç bir şey göremeyiz. . Ve pek emin değilim neticede kaybolur ve ölürsek onun başı derde girer. O yüzden bizi unutacağını düşünmüyorum. Ama aramaya çıkacağınıda sanmıyorum. Biraz bu güzel gecenin tadını çıkarır sonra işimize döneriz." Gerinerek sırıttım ve dibe gidip sırtımı ağacın gövdesine dayayıp tek ayağımı aşağı sarkıttım. Sonra bir sigara yakıp Nora'ya uzattım ?

"Sakıncası yoktur umarım küçük hanım veya isterseniz buyurun."
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Kadın Mesaj Sayısı : 131
İş/Hobiler : Her şeyden iğrenmek. Yeterince zevkli.
Lakap : Nora

Karakter Sayfası
Para:
16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Left_bar_bleue1000/100016. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri: Kısaca, bir Slytherinliye göre fazla dengesiz davranabiliyor.
Rp Yaşı: 12
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 11:19 am

Heee, oraya ben dayanacaktım. Neyse sorun değil, en azından bacaklarımı sallandırabiliyorum ve bu da yeterince zevkli bir şeydi. Doğru şeyler söylüyordu fakat yine de bir şey görmek için çocuksu heyecanımı yenemiyordum. Bir kaç saniye içinde bana uzatılan sigaraya baktım. Elimin tersiyle hafifçe elimi ittirdim ve derin bir nefes aldım. Neyseki hafif esen rüzgar benim tarafımdan Zamiel' e doğru estiğinden, bana pek dumanı gelmiyordu.

- Hayır teşekkür ederim. Denemek istesem bile hala küçük olduğumu düşünüyorum ki, denemek istediğimi de sanmıyorum.

Dedim ve kafamı kafamı kaldırdım. Ağaç dalları ve yapraklarından pek bir şey görünmese de yukarda, minicik bir aralıktan gökyüzünü görebiliyordum. Ellerimi kol yenlerimden içeri doğru çektim ve kafamı indirmeden bakamay devam ettim.

- Bugün gökyüzüde çok güzel.

Dedim ve ayaklarımın üşüdüğünü farkettim. Eh, nemli yerlere basarsam olacağı budur. Bir an için ayakkabıları çıkarıp direk aşağıya bırakmayı düşündüm fakat başka bir şeyin gelip alabilme olasılığı aklıma gelince ilk önce sağ sonra sol ayağımı sırayla kendime doğru çekerek ayakkabılarımı çıkarıp yanıma sabit duracakları bir şekilde koydum dikkatlice. Sonra tekrar ayaklarımı aşağıya sarkıttığımda sanki tam altımdan hızla bir şey geçti, bir an için bir tür köpek olduğunu düşündüm ama normal bir köpek canına mı susamıştıda yasak ormana girmişti?

- Sen de gördün mü?
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Left_bar_bleue100/100016. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (100/1000)
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 3:03 pm

Arkama yaslandığım sırada suratındaki ifadeyi gördüm ve yaptığımdan pişmanlık duydum. Gözlerindeki o "Bende onu yapmak istiyordum" ifadesi nefesimi tutmama neden oldu. Ne zaman kendimi kötü hissetsem bunu yapardım. Daha sonra sigaramı geri çevirince yüzüme bir gülümseme oturdu;

"Zaten alsanız kızardım sevimli bayan, sadece nezaketen uzatmıştım."

Sonra başımı ağacın gövdesine yaslayıp mırıldanmaya başladım, o sırada Nora gökyüzüyle ilgili birşeyler söyledi. Gözümü açıp gökyüzüne baktım. . Evet hakkatende tatlı bir hali vardı. Ormanda, güzel bir sohbet edebileceğin biri varken ve yüksek bir ağacın tepesindeysen özellikle havanın böyle olması daha çok anlam ifade ediyordu insana.

Kız o arada iyice kendini bırakmıştı, yüzünde bir huzur vardı. Ayakkabılarını gene çıkarmıştı ama kendi kendime acaba şimdide beni mi parçalayacak diye geçirip gülümsedim. Çok sessiz bir geceydi taa ki Nora birden hareketlenen bir şey görene kadar.

"Hm ? Neyi ?" Yoo ben hiç bir şey görmemiştim. Yani o sırada hala Nora'yı ve hareketlerini izliyordum ki kız bir anda irkilmişti. .
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Kısaca, bir Slytherinliye göre fazla dengesiz davranabiliyor.
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 5:53 pm

- Eeeh, bilmiyorum aslında, çok hızlı geçti sanki, yani göremedim ama...

Kafam karışmıştı. Bir şeyin geçtiğinden emindim fakat tam olarak ne anlayamamıştım.

- Sence bu yakınlarda süper hızlı bir şekilde ne geçebilir? Bir örümcek olacağını sanmıyorum, örümcekler biraz daha yavaş mesela...

Sustum ve aşağıya tekrar bakmaya başladım. Kulaklarımı dolduran sadece hafif esen rüzgardı ve bu hoşuma gitmeye başlamıştı. Kafamı uzunca bir süre yerden çevirmeden bekledim. Arada yere bakınarak gerindim, arada bacaklarımı ileri geeri salladım, bir süre, çok kısa bir süre ıslık bile çaldım. Geçmiyordu. Az önce geçmiş olan her neyse, gideceği yere gitmiş ve geri dönmemiş olmalıydı. Derin bir iç çektim ve beklemeyi bıraktım, moralim bozulmuş değildi fakat...

- Eh bugün şanslı günümüzde değiliz herhalde.

Dedim ve Zamiel' e bakıp gülümsedim, biraz hayal kırıklığıyla. Tam gülmekten kısılmış gözlerimi açmıştımki, Zamiel' in hemen solunda bir kıpırdanma gördüm. Gözlerimi açıp çocuğun soluna odaklandım. Sanırım benim ona doğru döndüğümü farkedince durmuştu. Yavaş yavaş Zamiel' e doğru eğildim ve mırıldandım.

- Ani bir hareket yapma.

Sol elimi oturduğum dala dayamışken, sağ elimi yavaşça Zamiel' in kulağının hizasına doğru götürdüm ve gördüğüm şeyin hemen altına koydum. Örümcek. Bir süre elimi öylece tuttuktan sonra, örümcek yavaş yavaş elimin üstüne çıktı ve gözlerimin faltaşı gibi açılmasın sebep oldu. Çünkü şu an elimde örümceğin buralarda bulunması neredeyse imkansızdı. Bir anda sessiz sessiz konuşmaya başladım.

- Merhaba minik arkadaşım, niçin buradasın merak ediyorum.

Dediğim anda cebimdeki kıpırtıyı hissettim. Ceviz. Nasılsa elimde bir örümcek olduğunu anlamış olmalıydı, rahatsızca kıpırdıyordu. Bir süreliğine onu boşverdim.

- Bu elimdeki...

Dedim ve Zamiel' in rahatsız olmamasını umarak ona doğru biraz yaklaştırdım elimi.

- Dişi bir kurt örümceği. Doğrusu, niye burada hiç bir fikrim yok. Kendisi aslında bir Avusturulaya örümceğidir...

Dedim ve elimin kenarına doğru giden örümcek düşmesin diye elimi ters çevirdim.

- Genellikle ağaçlara da tırmanmazlar. Yuvalarını yerlere yaparlar.

Dedikten sonra elime biraz daha yaklaştım. Gerçekten garipti. Ayrıca bunun sırtında yumurta vardı, yeni yumurtlamış olmalıydı. Derin bir nefes alıp, cevizi takmamaya devam ederek hızlı hızlı dönen büyük örümceği izlemeye devam ettim...
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 6:15 pm

Evet sahidende daha önce geçmiş olan neyse pek geri dönmeye niyeti yok gibiydi. . Sıkıntıyla homurdandım;

Uhm. . Sanırım haklısıın. . Sana da sanki koskoca Yasak Orman'da gidip en sakin yeri seçmişiz gibi gelmiyor mu ?" diye sordum fakat tam o anda gülümsemeyi kesmiş ve bana kıpırdamama emrini vermişti. Dediğini yaptım ve nefesimi tutup bana uzanmasını izledim. Eli yüzüme yaklaştı ve geçip kulağımın arkasına uzandı ve duyduğum bir ses irkilmeme sebep oldu. . Tahmin ettiğim şey değildir umarım diye sessizce nefesim tutulu bekledim.

- Bu elimdeki...

- Dişi bir kurt örümceği. Doğrusu, niye burada hiç bir fikrim yok. Kendisi aslında bir Avusturalya örümceğidir...

- Genellikle ağaçlara da tırmanmazlar. Yuvalarını yerlere yaparlar.

Gözlerimi kısmış ve kafamı geri çekmiştim. Açıkcası örümcekleri pek sevdiğim söylenemezdi ve bana bu kadar yakın bir taneside beni aşırı geriyordu. Özellikle Nora'nın burnuma sokmaya çalışmasıda pek yardımcı olmuyordu doğrusu. .

"Nasıl desem küçük hanım. Hiç sanmazdım ama hayatta benimde ilgimi çekmeyen şeyler mevcutmuş. Sakın saygızlık olarak almayın ama bilirsiniz bu tür ve ben. Pek birbirimizle anlaşabildiğimiz söylenemez."

Kafamıda ağacın gövdesinden kaldırdım belki dahası vardır diye. Dayanamıyorum şunlara lanet olsun ki. . İçimin ürpermesine aldırmayarak sigaramı içmeye devam ettim biraz gerginliğimi alır umuduyla.
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 6:27 pm

Zamiel' in tepkisine karşın şaşırdım ve çocuğa baktım. İlgisini çekmediği gibi hoşlanmamıştı da... Eh olabilirdi, doğal şeyler bunlar. Bunun üstüne gülümsemeye çalışıp, ağacı şöyle bir gözden geçirdim. O sırada elimi kendime doğru çekmiştim iyice, daha fazla rahatsız olmasın diye.

- Daha fazla olduğunu düşünmüyorum merak etme. Özellikle bunun gibi bir taneyle, sadece tehlike altında olduğunu düşündüğünde ısırır ki, bu normal bir arı ısırığı kadar şişmesini sağlar sadece ısırdığı yerin, öyle süper zehirli falan değildir heralde.

Dedim ve umarım rahatlatır diye düşündüğüm şirin bir gülümseme atmaya çalıştım. Ardından bununla ne yapacağımı düşündüm ve son kararımı verdim. Neyse ki iyi tırmanan bir örümcekti. Elimin duruşunu değiştirmemeye çalışarak (ve Zamiel' den olabildiğince uzak tutarak tabii ki) dala yüzüstü yattım ve Zamiel altına doğru ağacın gövdesine uzattım elimi, örümcek insin diye. Örümcek küçük bir sıçrama ile ağacın gövdesine geçti ve aşağıya doğru yoluna devam etti. Yeterince aşağıya indiğinden emin olduktan sonra kafamı kaldırdım.

- Gitti.

Dedim gülümseyerek ve olduğum yerde doğrularak tekrar oturdum.

- Bildiğim en zehirli örümcek karadul olup, bu bölgelerde neredeyse hiç rastlanmayan bir tane olduğunu biliyorum, merak etme.

Dedim, biraz tekrar eder gibi. Hoş, Avusturalyada olması gereken bir örümcek buradaysa karadulda olabilirdi fakat, yine de hiç sanmıyordum, genellikle taş... Lanet olsun, o kurt örümceği iyice kafamı karıştırmıştı. Derin bir nefes aldım ve biraz hayal kırıklığıyla karışık bir bakış attım çocuğa.

- Şey, çok rahatsız olduysan, inmeyi deneyebiliriz istersen?
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 10:41 pm

"Aslına bakarsan ısırıp ısırmaması değil benim sorunum. Örümcekler konusunda benim durumum direkman yargısız infaz olarak nitelendirilebilir. Diyorum ya pek anlaşamayız biz."

Sonra Nora'nın bana doğru uzanıp hayvanı serbest bırakmasını izledim. . Aslında bilmiyorum yakın zamanda bunu aşmalıydım ve Nora bu konuda bana yardım edebilecek tek insan olabilirdi. Tamam Xi'de örümceklere sevgi beslerdi ama bu konuda Nora daha bilgili görünüyordu. Xi'ye kalsa elime bir tarantula verir ve yalamamı isterdi. O da böyle bir adamdı işte.

Sonra inme teklifinde bulundu fakat rahatsız felan değildim, aksine gayet güzel geliyordu şu zaman bana. Ve bunu Nora'ya anlatabilmek adına konuştum;

"Açıkcası küçük hanım, böyle güzel bir havada, sizin gibi bir bayanla oturup sohbet etmek beni daha çok cezbediyor. Belki rahat bir yerde değiliz ama en azından yalnızız ve ben bu anın keyfine son saniyesine kadar çıkarmak isterim."
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 11:18 am

Aşağıya bakmaya devam ettim.

- Eh peki o zaman, sevindim...

Diye mırıldandım. Arkasından esnedim. Sonra gülümseyerek gözlerimi kıstım.

- Sence burada uyuyakalsak düşer miyiz? Yoksa sabaha üşütmüş bir şekilde mi uyanırız?

Dedim. Tam o sırada rüzgar bir kaç saniyeliğine hızlandı ve saçlarımın etrafta uçuşmasını sağladı. Aslında esnemem uykum geldiğinden değildi, uykum falan yoktu fakat şu saatlerde uyumamış olursam, esnemeye başlıyordum. Saat dedim de...

- Bu arada, saatin var mı?

Saat 3 falan olmalıydı herhalde.
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 2:06 pm

Esnemesi benide esnetmişti. Karşılıklı gülüştük ardından. Zira esneyen insanlar benide esnetirdi hep ve bilmiyorum acaba uykusu mu gelmişti ?

"Düşüncelerime göre uyurken düşersek ve yere çarpmadan uyanırsak sanırım canımız yanabilir ve küçük hanım üşüdüyseniz biraz daha yakında durabilirsiniz. Zira insanların vücut sıcaklığı yanyana durduklarında birbirlerini ısıtırlar. Ki şansınıza vücut ısım yüksektir."

Ters tepme ihtimali olan bir teklifte bulunduğumun farkındaydım ama üşütmesinide istemezdim. Özellikle dişiler soğuk konusunda ayrıca hassas oluyorlardı.

"Hm ? Saat. . Saat. . ." O sırada çantamı arıyordum. Sanki geçenlerde içine bir tane atmıştım gibi anımsıyorum. . Sonra elime metalik bir şey değdi, benim küçük eşeğim üstüne yatmıştı. Kafasını okşayıp saati altından aldım ve düğmesine basıp kapağını açtım. Eski bir cep saatiydi ve tik tak sesi çıkarıyordu durmadan.

"Biyolojik saatiniz haklıymış küçük hanım. Saat 3'ü çeyrek geçiyor."
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 11:19 pm

Derin bir iç çektim.

- Henüz çok üşümedim ama, eğer öyle bir durumum olursa, bunu değerlendireceğimden emin olabilirsiniz Sayın Nagao.

Dedim ve kıkırdadım. Ahh, açık hava çarpıyordu iyi mi. Saat içinde 3' ü çeyrek geçiyor dedi vay be! İyi tutturmuşum. Neyse, bir süre yapacak bir şey bulamayıp sadece bakındım. Sonra aklıma uykudan farklı olarak bir şeyler daha geldi.

- Peki burada sabahlasak ne olur sence? Hoş, sonradan gittiğimizde hiç iyi olmaz bizim açımızdan sanırım Petrasova' nın bizi haşlamaya kalkacağına şimdiden emin gibiyim.

Dedim ve sarsılarak kıkırdadım. Oha, gerçekten açık hava çarpıyor beni galiba.
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 11:46 pm

"Hasta olmanızı hiç mi hiç istemem küçük bayan, pelerinimin altında sizin için her zaman bir yer vardır."

Sonra güldü. Ters tepmemesine sevinmiştim doğrusu ve insanları vücut sıcaklıklarını paylaşıp soğuk geceleri atlattıklarıda bir gerçekti. Özellikle gülmeyi kesince söyleyeceği cümleden sonra iyice farkedecektim sahidende buna ihtiyacımızın olacağını. .

- Peki burada sabahlasak ne olur sence? Hoş, sonradan gittiğimizde hiç iyi olmaz bizim açımızdan sanırım Petrasova' nın bizi haşlamaya kalkacağına şimdiden emin gibiyim.

Daha sonra sarsılarak güldü. Hatta biraz daha sarsılsaydı ben cevap veremeden hızla aşağı inmiş olacaktı. Yani bir ihtimal dengesini kaybetseydi. . Neyse en iyisi bunu düşünmemekti. Ve bu tarz bir şeye engel olabilmek adına Nora'nın kolunu tuttum ve kendime doğru çektim. Sonra gülümseyerek;

"Dikkat edin küçük hanım. Burada kalma planları yaparken kendinizi aşağıda bulmak istemezsiniz değil mi ? Ve teklifiniz bence gayet cezbedici, tek sorunumuz uykumuz gelirse yatacak yer sıkıntımız olur. Onuda benim değersiz varlığımın yakınında durmayı kabul ettiğiniz takdirde çözebiliriz. Ve hanımefendi risk almadan serüvene çıkılmaz bunuda unutmayın."
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 8:31 am

Esnedim. Hem de çoook uzun uzun bir şekilde. Esnemem yüzünden gözlerim yaşarmıştı fakat aldırmadım Son dediğinide anlayamamıştım, esnerken kulaklarım tıkanmıştı. Tekrar Zamiel' e dönüp. Hafif uykulu gibi bir halle.

- Pardon şey, son dediklerin bana "onuda benim değeğersiz varlığ..." Şeklinde çıktı da, pek anlayamadım?

Tanrım, nasıl esnemeydi o öyle. Acaba aşağıya mı insek? Uyuyakalarsım falan aşağıya düşme ihtimalim, pek hoşuma gitmemişti doğrusu.
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 11:32 am

Esnemesini bitirip ne dediğimi tekrar sordu. Çok uzun esnemişti ve bu gözlerini yaşartmıştı. Uzanıp yaşaran gözlerinden bir tanesini hafifce sildim ve kıza bakarak gülümsedim.

"Diyordum ki küçük hanım şayet yakınımda durmak sizi rahatsız etmeyecekse rahatca uyuyabiliriz. Ve Madam konusuna gelirsekte bu bir risk olur ve risksiz serüven olmaz bana göre. Tabii genede siz nasıl isterseniz bayan."
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 8:20 pm

- Sanırım bugün pek adrenalin salgılamak istemiyorum.

Dedim fakat Zamiel' in ortamı sevdiğini düşününce dönüp gülümsedim.

- Ama söz veriyorum en kısa zamanda tekrar geliriz!

Dedim ve doğruldum. Ardından ağacın aşağısına doğru olan kısma elimle işaret edip gösterdim.

- Bak, şurada aşağıya doğru iki dal var, neredeyse yolun yarısındalar, ikimizinde basabileceği kadar kalın olduklarını sanmıyorum fakat, bastıktan sonra kırılacaklarını düşünürsek birimiz ona, diğerimizde ikincisine basarak halledebiliriz. Tabi, oraya gelene kadar biraz dönerek inmemiz lazım. Neyse, yapabileceğimizi düşünüyorum.

Dedim ve oturduğum yerde iyice eğildim. Tabi ki ilk ben iniyordum. Hem makul bir mesafeden çantasını bana atabilirse tutabilirdim ve yükünü de hafifletmiş olurdum. İyice Zamiel' e doğru yanaştım, eh gövdeye en yakın olan oydu çünkü ve kendimi bırakıp gövdeye yapıştırmaya hazırken bir anda döndüm ve göz göze geldik.

- Çantanı tutabileceğimi düşünüyorsan atabilirsin.

Dedim ve ağaç gövdesine yapıştırdım kendimi. Yavaş yavaş, ağacın etrafından bir yandan dönerek inmeye çalışıyordum, bir yandan ayağımla da boşlukları yoklayarak tabi. Bir adım aşağıya, ikinci adım aşağıya üç.. Beşinci adımda bir süre soluklanmak için durdum ve yukarıya baktım ve sırıttım, ben iyiyim der gibi. Ardından sol ayağımla yoklayarak bir çıkıntı daha buldum ve..
*Çat*
Çığlığı bastım. Hem de ne çığlık. Aşağıya doğru düşüyordum ki iki elimi de gövdeye saracağıma açtım. Neyseki tam altımda Zamiel' e gösterdiğim dalalrdan biri vardı ki, bir süre beni tutmasına rağmen kırılması pek uzun sürmedi. Kırılmadan hemen önce elim bir şeye çarptı ve gözlerimi açıp döndüm, daha kalın bir dal! Sol elimle dalı nasıl kavrayıp kendimi dala doğru çektiğimi hatırlamıyorum bile. Bir şekilde olmuştu. İşte. Bir süre dalda oturarak soluklandım ve görmediğim fakat hala yukarıda olduğunu düşündüğüm Zamiel' e doğru bağırdım.

- Ben iyiyim! Bu arada, bir sonrakine süpürgeyle çıkalım, çok daha kolay olur, ne dersin!
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 11:31 pm

İnmek istediğini duyduğumda üzülmüştüm. . Ama daha sonra tekrar gelebileceğimize dair söz alınca tekrar gülümsedim.

"Söz, sözdür küçük hanım bunu biliyorsunuz."

Daha sonra biraz aşağı sarkıp iki dal gösterdi. İkimizde birine basarsak rahat bir iniş yaşayabilirdik sanırım. Kız mantığını kullanmada gayet iyiydi ve bu takdir ettiğim özelliklerinden sadece biriydi. .

Daha sonra iyice yaklaştı bana doğru, hava serinleşmişti ve vücut sıcaklığını hissedebiliyordum biraz daha yakınıma geldiğinde artık aşağı inmeye hazırdı ve çok yakınımda duruyordu. Sonra bir anda döndü, gözlerimiz birbirine kenetlendi ve o arada kıza belli belirsiz yaklaştım.

- Çantanı tutabileceğimi düşünüyorsan atabilirsin.

Zaten yakındık ama daha yakın olmak istemiştim bir anda. Sonra sözleri beni kendime getirdi. .

"Teşekkür ederim küçük hanım ama bundan sonrasını ben halledebilirim sanırım, siz dengenizi sağlamaya çalışın iyisi mi. Çanta inerken ağırlık yapmaz bana." Sonrasında kız tekrar inmeye başladı ve bir ara dönüp sırıttı. "Kendinden emin ve becerikli bir kız şu Nora." diye geçirdim aklımdan, haksızda sayılmazdım. Onun inebildiğinden emin olduktan sonra çantama daldırdım elimi tekrar.

Aradığım şey burdaydı biliyorum. . Ve evet işte burda. Çantama ne amaçla attığımı bilmediğim bir halat çıkardım, kim bilir hangi düşünceyle atmıştım oraya. Tahminen bir 6-7 metre geliyordur. Bir ucunu belime sıkıca dolayıp düğümledim, diğer ucunuda kalın daha bağladım, geriye kaldı 5 metre desek, ağaç zaten 10 metreydi, 5 metrelik bir düzgün bir atlayışında kimseyi öldürdüğü görülmemişti. Yani bu işi başarabilirdim. .

Aynı zamanda aceleci bir kızdı keşke bekleseydi beni. . Ama o kadar istekli görünce ve yakınımdayken nedense hayır diyecek gücü bulamadım. . Garip bir duyguydu, istediğini yapınca mutlu olacaktım sanki ? Tam bunlara dalmış ve düğümü tamamlamışken aşağıdan bir kırılma sesi geldi, onuda bir çığlık izledi. Düşünmeden halatı tuttum ayaklarımı gövdeye bastırdım ve kendimi aşağı doğru sarkıttım. .

"NORA ?"

Umarım bir şey olmamıştır kıza, yoksa kendimi affedemem. . Bunları düşünerek yavaş yavaş aşağı sallandırdım kendimi ve biraz sonra içimi rahatlatan bir ses duydum. Nora iyi durumdaydı, hatta bir daha süpürgeyle çıkmak hakkında bir şaka bile yapmıştı. Bunu duyunca gülümsedim ve sık dalların arasından geçerek aşağı sarktım. İşte ordaydı ! Ve gayet iyi görünüyordu. Yanına kaydım ve;

"Küçük hanım kurtarıcınız geldi işte ! Her zaman gururlu ve sabretmeniz gerektiğini söyleyemeyen şövalye. Şimdi lütfen arkama tutunun. Zira beni o kadar korkuttunuz ki bir daha sizi yalnız başınıza tuvalete bile gönderemem."
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 10:16 am

Son sözlerine karşılık kahkaha attım ve sağ elimi ilk önce sağ omzuna yerleştirdim.

- Yok artık! Böyle bir düşüşte bile kendimi kouratabildiysem asıl korkmaman gerekir.

Dedim ve sol elimi de omzuna koyduktan sonra şöyle bir test ettim. Eğer bu durumdayken inmeye kalkarsam muhtemelen ellerim kayacaktı, o nedenle gölzerimi kapadım ve ellerimi omzularından göğüsüne doğru indirdim ve ikinci test başarılıydı. Aşağıya kayarken ellerimin boynuna çıkma gibi bir ihtimali olduğundan...

- Eğer canına yakarsam haber ver lütfen. Gece gece kendimi suçlu hissetmeye başlarsam uyuyamayacağım çünkü şövalyem.

Dedim ve içimden üçe kadar sayıp oturduğum daldan atlayarak bacaklarımı beline doladım. Ehh, bir çabuk olsaydık fena olmayacaktı çünkü belim acımaya başlamıştı bile. Aslıdna Zamiel' in bir yerini inciteceğinden korkuyordum ama söyledim, zira dediklerimden sonrasadece kendimi düşünüyormuşum gibi duracaktı.
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 12:17 pm

"Genede çekirgeler zıplamayı seven fakat her zıplayışta başarılı olmayan hayvanlardır. Eğer sizin başınızada böyle bir şey gelirse asıl ben uyuyamam sanırım. Revirde başınızda beklerim ama mesela."

Daha sonra ellerini önce omzuma koydu. Tahminen bana öyle tutunursa canı yanardı. . Tam farklı bir şey denemesini önerecektim ki ellerini aşağı kaydırdı. Yani boynumdanda tutabilirdi ama hızlı inersek boğulma ihtimalim vardı ve nefes almayı severdim, ama sigarayıda severdim. İronik bir olay oluşturuyordu bu iş. . Sonra Nora'dan beni düşündüğünü belirten bir cümle geldi ve sonundaki hitap. Hoşuma gitmişti. . Ben söylerken normal gelmişti ama o söyleyince kulağa çok hoş geliyordu. Evet ben her zaman gururlu şövalyeyim.

"O halde merak etmeyin küçük hanım ben uyuyana kadar başınızda beklerim." Dedim gülümseyerek. Evet yapabilirdim bunu eminim ki uyurkende böyle tatlı oluyordu. . Sonra hızlı bir hareketle bacaklarını belime doladı ve bir anda gecenin tüm o soğuğu gitti. Birden etraf ısınmıştı. Yoksa ben mi ısınmıştım ? Daha fazla düşünecek gibi oldum ki Nora'nın rahatsız olduğunu belirten kıpırtıları beni kendime getirdi ve biraz daha aşağı kaydık, sanırım 2-3 metre daha kaymıştık ki ip bitti. Ve tahminimden uzun gelmişti biraz daha yani 5 metre yerine 3.5-2 metrelik bir atlayış yapacaktık sanırım. .

Nora'ya döndüm ve;

"Küçük hanım yolun bu kısmından itibaren katırı bırakıp hızlı bir iniş yapmanız gerekiyor, elimi tutun ve sizi aşağı sarkıtayım." Sonra gülerek ekledim "Ondan sonrada çekilin ki katır üstünüze inmesin."
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 10:20 pm

Güldüm. Fakat kendini iğnelemesi... Neyse, ona da bir cevabım var elbet. Sanırım alıngan yönümü gösterecektim bu sefer. Aşağıya şöyle bir baktım. Çokta uzak durmuyordu, bu mesafeden atlayabilirdim sanırım. Elini uzatırsa sonradan çok keskin bir acı duyabilceğini düşündüğümden, el tutarak inme fikrini reddettim.

- Elini tuttumda bile beni sarkıtsan, mesafe pek değişmeyeceğinden, ikimizide olabildiğince sağlam ve acısız inmesi..

Dedim ve durakladım. Acımazdı heralde.

- Açısından, sadece dikkatlice atlıyorum.

Dedikten sonra derin bir nefes aldım ve tekrar aşağıya baktım. Kendimi öyle bırakmayacaktım tabi. İlk önce yavaş yavaş bacaklarımı çözmeye başladım. Tamamen çözüldüğünde de boynunu bırakacatım ki, kayıp onu da çekmeyeyim. Nerdeyse bacaklarımı tamamen çözmüştüm ki diyeceğim şey aklıam geldi.

- Bu arada, şövalyeyi tercih ederim.

Dedim ve ilk önce ayaklarımı, sonra geriye doğru kayan hafif terlemiş ellerimi bırakıp, dağlam bir düşüş için ağırlığımı ayaklarıma vermeye çalıştım. Yere düşmem hızlı gerçekleşmiş olmasına rağmen çarpmak üzereyken dizlerimi büktüm, böylece ilk önce ayaklarım, ardından dizlerim ve ardından tüm vücudum olmak üzere kendimi yerde buldum. İlk önce zonklayan ayaklarıma dizlerime yanarak yattığım yerde döndüm ve yukarıya baktım. Sonra Zamiel' in de atlayacağı aklıma gelerek hızla ayaklandım ve biraz geriledim. Bana bakan Zamiel' e çok az bir miktar sesimi yükselterek...

- Tamamdır!
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 10:36 pm

Aslında tamamen aşağı sarkıtsam mesafe kısalırdı belki, yani gözle görülecek bir şey olmazdı belki ama kısalırdı en azından. . "Ama zeki bir kız olan Nora'nın illa ki bir bildiği vardır." diye düşünüp dediğine karşı çıkmadım, hem belki haklı olabilirdi. Denemeden bilemezdik sanırım. Sonra yavaş yavaş ayrıldı benden. O arada psikolojik olsa gerek ki o sıcaklık kayboldu yavaş yavaş ve tam o sırada durup bir laf etti;

- Bu arada, şövalyeyi tercih ederim. İster istemez gülümsedim haliyle. En azından şövalye olabileceğim ihtimalini göz önünde bulunduruyordu;

"Peki o halde katırı bırakıp şövalyenin üstüne çıkabilirsiniz seçim sizin." dedim sırıtarak. O sırada kendini bıraktı sağlam bir düşüş yaşamış gibi görünüyordu, sanırım biraz sarsılmıştı. O an üzüldüm işte keşke benim dediğimi deneseydik. Yattığı yerde döndü ve bana baktı, bende onu izliyordum haliyle. Bir ara yukarıdan çok sevimli göründü gözüme. Neden bana kedileri çağrıştırıyor bu tarz şeyler ? Cevabı öğrenmem için merak etmem gerekiyordu sanırım zaten o arada ayaklandı ve biraz geriledi. Ardından tamam olduğunu belirten bir cümle geldi. .

Bende ayaklarımla gövdeden bastırıp kendimi biraz ileri attım ve havada Nora'dan tarafa dönerek tek dizimin üstüne inip yumruğumu yere vurarak dengemi sağladım. Phew. . İyi bir inişti sanırım. . Yavaşca kalktım ve yüzümde "İşte oldu" sırıtışıyla kızın yanına yaklaştım.

"İyi olduğuna emin misiniz küçük hanım ? Bu aralar beni pek bir endişelendiriyorsunuz."
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 11:43 pm

Zamiel' in mükemmel düşüşünü izlerken az önce dalına takıldığım ağaca yaslanmıştım. Nedense yerde olmak daha çok güven vereceğine, ağaçta olmak daha dagüven veriyordu sanki, yere inince biraz tedirginleşmiştim. Yere indikten sonra doğruldu ve bana yaklaştı, yaklaşırken ben doğruldum ve ona doğru yürümeye başladım.

- Endişelenmene gerek yok! Sportif ve biraz sakar olabilirim fakat hareketli olmama rağmen henüz bir yerimin kırıldığı görülmemiştir..

Dedim ve normalde dalga geçer bir gülümseme gelirdi fakat biraz üzgün bir gülümseme olmuştu benimkisi, yere basınca niye bu kadar garip hissettiğimi henüz anlamamıştım. Çocuğun yanına yeterince yaklaştıktan sonra elini hızla ve düşünmeden tuttum ve çektim. Hızlı hızlı yürümeye başladıktan bir kaç saniye sonra

- Heh madem dönmek için indik, bir an önce dönmemizde sorun yoktur heralde.

Dedim ve bir an için doğru yönde olup olmadığımıza bakmak için bir miktar yavaşladım. Çok zaman geçmeden uzak bir ağaçta mavi bir parlama gördüm. Belli belirsizdi ama... Parmağımı uzattım o tarafa doğru uzattım ve o yöne döndüm.

- Şu gördüğüm gölün parlaması değil mi? Umarım Yasak Ormanda başka göl yoktur.
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 11:58 pm

Tekrar yan yana geldiğimizde kızın yüzünde tedirgin bir ifade gördüm gibime geldi ya da daha çok üzgünde olabilir tam kestiremedim.

- Endişelenmene gerek yok! Sportif ve biraz sakar olabilirim fakat hareketli olmama rağmen henüz bir yerimin kırıldığı görülmemiştir..

Aslında sevinmiştim. Sportif olduğu doğruydu ve sanırım dediği gibi birazda sakardıda ama bu onu sevimli yapıyordu sanırım. Sanırım değil sevimliydi işte düpedüz. Bu aralar neden bu kadar sevimli geliyordu ki bana ? Önce kediye benzetmem, sonra sevimli gelmesi ? . .

Ben bunları düşünürken gitmemiz gerektiğini söyledi ve bir anda elimden tuttu ve çekiştirdi. Bir sür hızlı hızlı yürüdük ve sonra yavaşlayıp parmağını uzattı;

- Şu gördüğüm gölün parlaması değil mi? Umarım Yasak Ormanda başka göl yoktur.

Elimi sakince kurtardım ve yavaşca elini tutup verdiği tepkiyi görmek için gözlerine baktım.

"Okuduğuma göre pek göl yok buralarda sanırım doğru yol ?"
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 8:05 pm

- Her neyse, sonuçta bir taraftan gitmemiz lazım ve...

Dedikten sonra elimi bir an boşlukta hissettim sonra tekrar elim tutuldu. Dönüp Zamiel' e baktım, bir şey mi olmuştu sendelemiş miydi? Gayet iyi görünüyordu. Gülümsedim, hala biraz tedirgin olsamda, yanımda biri olması cesaret veriyordu. Elini biraz sıktım ve tekrar çekmeye başladım. Bir süre yürüdük, gördüğüm şey tahminim gibi göl çıkmadı, aksine, ışımanın bir oyunu olduğunu anlamıştım. Yuvarlak bir boşluğa vardık ki, bu biraz korkutucuydu benim açımdan, dönüp "ne yapabiliriz" der gibi bakan çaresiz gözlerle Zamiel! e baktım. Bir süre de etrafıma bakındım ve boş bir arazi gördüm, çok uzak olmayan.

- Şurası açık bir çimenlik mi, bana mı öyle geliyor?

Dedim ve elini biraz daha sıkıp çekmeye başladım hiç düşünmeden sanırım üçüncü ya da dördüncü kez. Bu sefer gözlerim yanılmamış olmalı ki, bir süre yürüdükten sonra açıklığa vardık ve çokta uzakta olmayan Hogwarts' ı gördüm.
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 8:28 pm

Gülümsedi ve elimi biraz sıktı. Daha bir tepki vermeye vakit kalmadan tekrar çekilmeye başlanmıştım. Bir süre yürüdükten sonra gölün yansıması sandığım şeyin aslında ağaçların arasından sızan ay ışığı olduğunu anladık. .

Ki bu Nora'nın pek hoşuna gitmemişti sanırım. . Dönüp bence çok sevimli fakat çaresiz bir bakış attı. İster istemez elini bu sefer ben sıktım güvende olduğunu anlaması için ve parmaklarımı onunkilerin arasından geçirip kızı biraz daha yakınıma çektim.

Daha sonra biraz daha etrafına bakındı ve bu sefer bakışlarına nazaran daha iyi bir ses tonuyla konuştu;

- Şurası açık bir çimenlik mi, bana mı öyle geliyor?

Tam ağzımı açmıştım ki daha sonra tekrar çekildim ve kelimeler dilimin ucundan yere düştüler. Evet aynen böyle hissetmiştim ama sebebi elimi gene sıkmış olmasıda olabilirdi. Soğuk geceden geriye bir şey kalmamıştı artık. Kaybolsak bile umrumda da değildi ilginç bir geceydi çünkü. Tam bunları düşünürken kafamı istemsiz kaldırdım ve Bingo ! Hogwarts tam oradaydı ! Yani tam değildi ama dev şatonun silüeti görünüyordu ileride. Kendimi Nora'ya bırakıp sıkıca tuttuğum elinin beni istediği yere götürmesine izin veriyordum. .
Marcelline K. Nadine
Yönetici
Tılsım Profesörü
Ravenclaw Bina Sorumlusu
YöneticiTılsım ProfesörüRavenclaw Bina Sorumlusu
Marcelline K. Nadine

Kadın Mesaj Sayısı : 127
İş/Hobiler : Tılsım Profesörü

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Teatral
Rp Yaşı: 28
MesajKonu: Geri: 16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-   16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK- - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 9:51 am

RP OUT: Zamanı baya geçtiği için ve rpler aksadığı için başlığı kilitliyorum. Dönüş rplerinizi çok istiyorsanız bahçeden yapabilirsiniz ^^

16. YASAK ORMAN SEFERI- GECE ÇOK KARANLIK-
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 16. Yasak Orman Seferi - Kayıp Gençler
» DEAN'IN 16. YASAK ORMAN SEFERI.YOLCU KALMASIN...(baykuşhane)
» Dean'ın geleneksek yasak orman SEFERİ (sadece öğrenciler ve hogwarts çalışanları)
» Yasak Orman Dönüşü
» 4 ocak - yasak orman gezisi