Hogwarts RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts RPG

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

III. Biçim Değiştirme dersi ~

+2
Zamiel Nagao
Nathaniel Petrasova
6 posters
YazarMesaj
Nathaniel Petrasova
M.Yardimcisi
B.D. Profesörü
Gryffindor Bina Sorumlusu
M.YardimcisiB.D. ProfesörüGryffindor Bina Sorumlusu
Nathaniel Petrasova

Erkek Mesaj Sayısı : 164
İş/Hobiler : Biçim değiştirme profesörü
Lakap : Nate

Karakter Sayfası
Para:
III. Biçim Değiştirme dersi ~ Left_bar_bleue600/1000III. Biçim Değiştirme dersi ~ Empty_bar_bleue  (600/1000)
Karakter Özellikleri: Aşırı terbiyelidir. Samimi biri olmasına rağmen soğuk gözükür. Kadınlardan korkar ama ikiz kardeşiyle yatar. Arada bir sinir krizi geçirir.
Rp Yaşı: 28
III. Biçim Değiştirme dersi ~ Empty
MesajKonu: III. Biçim Değiştirme dersi ~   III. Biçim Değiştirme dersi ~ Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 9:10 pm

Zaman: Ocak'ın ilk haftası. Hava hala soğuk. Salı öğleden sonra ilk ders.
Mekan: Biçim değiştirme dersliği. Derslikte sıralar yok onun yerine kocaman sınıfın büyük bir bölümü odalarla dolu. Bu küçük odaların sayısı sınıftakilerin yarısına denk geliyor.
Kurgu: Şimdi önceki iki derste kedi olalım dediniz durdunuz. Buyrun size fırsat. Bu derste herkes en az bir kere kedi olacak! İlk olarak profesör size gerçekle biçim değiştirmiş birşeyi nasıl ayıracağınızı anlatacak, sonra da sınıfın önce bir yarısı sonra ikinci yarısı sırayla odalara girip dersten geçmeye çalışacaklar. Ki bu olay o kadar basit değil.

Ders:
Herkes yere oturunca profesör tahtaya geçiyor. Tahtada tebeşirle iki tane tavşan çizilmiş. Profesör asasının bir hareketi ile ikisini de hareket ettiriyor. "Biçim değiştirilmiş canlıyı anlamak her zamanki gibi gözlemden geçer. O kadar istediğiniz için kediyi seçtim çünkü kedilerin her hareketini biliyorsunuzdur diye düşünüyorum. Tavşan besleyen biri olarak en iyi gözlemleyebildiğim hayvan onlardır." İki resme de baktıktan sonra asası ile birini işaret eder. "Şöyle ki bir tavşan böyle koşar. Diğeri hatalıdır. Bu yüzden gerçek olmayanın o olduğunu kolayca anlayabilirim. Tabi bu derste öğreneceğiniz anlama şekli sadece kendi istekleri dışında dönüşmüş kişiler için." dedikten sonra sınıfa soruları var mı diye bakar. Ki zaten bunda anlaşılmayacak birşey yoktur. Bundan sonraki derste de kendi isteği ile dönüşen kişiyi anlama yollarını öğretecektir. Belirli kişileri işaret eder ama onların en yakın arkadaşlarını işaret etmez. İşaret ettikleri odalara girince dışarıda kalanları kediye çeviriverir ve etraftaki saçma sapan eşyaları da kediye çevirip her odaya herkesin en yakın arkadaşını ve 4 eşyadan dönüşme kediyi uçurur. Her odada 5 tane kedi vardır ve bağırır "İçlerinden biri en yakın arkadaşınız! Onun haricinde diğerlerini ezmenizi istiyorum. Merak etmeyin arkadaşınızı ezerseniz sadece revirlik olacaktır. Kimsenin dersimde ölmesine izin vermem."

Not- Herkes bi kere kedi olup bir kere de kedi ezecek. Karakterinizin en yakın arkadaşı yoksa biri ile eş olun!
XoXo Gossip Nate
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Erkek Mesaj Sayısı : 394

Karakter Sayfası
Para:
III. Biçim Değiştirme dersi ~ Left_bar_bleue100/1000III. Biçim Değiştirme dersi ~ Empty_bar_bleue  (100/1000)
Karakter Özellikleri: Siyah saçlı.
Rp Yaşı: 14
MesajKonu: Geri: III. Biçim Değiştirme dersi ~   III. Biçim Değiştirme dersi ~ Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 1:22 am

Zamiel dersin içeriğini duyduğunda sevinmekten alıkoyamadı kendini. . Sonunda istediği olmuştu yani tam istediği olmasada yarı yarıya olmuştu. . Profesör kendisini işaret ettiğinde bir şarkı mırıldanarak odaya girer. .

"Hm hhm hmhhm hmm"

"İçlerinden biri en yakın arkadaşınız! Onun haricinde diğerlerini ezmenizi istiyorum. Merak etmeyin arkadaşınızı ezerseniz sadece revirlik olacaktır. Kimsenin dersimde ölmesine izin vermem."

Sakin sakin beklemektedir. Ama son duyduğu şey biraz keyfini kaçırmıştır. . Kedi ezmek mi ? İşte bu hayatta yapmayacağı bir şeydir ve içi bir anda öfkeyler dolar. . Daha sonra kendini sakinleştirip gelen birbirinden tatlı 5 yavruya uzun uzun bakar. . Hepsi çok az farklarla birbirlerine benzemektedirler. Fakat tek bir farkla içlerinden biri kuzgun karası tüylere, pembe bir buruna ve buz tonunda açık mavi gözlere sahiptir ve diğerleri etrafta dolaşırken o tek kedi dümdüz Zamiel'e bakmaktadır. .

Daha sonra eğilip kedileri çağırır. . Önce siyah tüylü, siyah burunlu ve yeşil gözlü bir tane gelir. . Tıpkı Zamiel'in ilk kedisi Yurine gibi. . Kediyi zarif bir hareketle bacaklarına dolanır, o sırada kediyi kucaklayıp cübbesinin cebine koyar ve kafasını sever. Daha sonra diğer kedileri çağırır, ilk dikkatini çeken kedi hariç hepsi gayet zarif bir şekilde yürürlerken o kedi biraz daha sarsak yürümektedir. Tıpkı 4 ayağa alışamamış biri gibi. .

Diğerlerinide cübbesinin ceplerine koyar ve son kedinin yanına gidip eğilir. Çenesinin altını kaşırken gözlerini kısan ufaklık mırlamaya başlar ve Zamiel'e sokulur.

Buraya gelin bakalım küçük hanım. . Diyerek yavruyu bebek gbi kucağına alır ve patileriyle oynamaya başlar. . Ardında kulaklarının arkasını kaşıyarak kapıdan çıkar.

Profesörün yanına yaklaşır;

"Sanırım bunlar size ait profesör." der. Cübbesinin ceplerindeki diğer 4 yavruyu göstererek ve sevimli bir surat ifadesi takınıp ekler;

"Herkes çıkana kadar geri dönüştürmesenizde biraz daha sevsem ? Baksanıza ne kadarda mutlu görünüyor. . Ve sonunda beni dinlediğiniz için teşekkür ederim profesör." Sevgiyle göğüsüne bastırılırken Kedi Nora'da açık buz mavisi gözlerini kısmış keyifle mırıldamaktadır. .
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Kadın Mesaj Sayısı : 131
İş/Hobiler : Her şeyden iğrenmek. Yeterince zevkli.
Lakap : Nora

Karakter Sayfası
Para:
III. Biçim Değiştirme dersi ~ Left_bar_bleue1000/1000III. Biçim Değiştirme dersi ~ Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri: Kısaca, bir Slytherinliye göre fazla dengesiz davranabiliyor.
Rp Yaşı: 12
MesajKonu: Geri: III. Biçim Değiştirme dersi ~   III. Biçim Değiştirme dersi ~ Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 10:48 am

Profesör yanıma gelip kediye dönüşmemi izledikten sonra süper minik patilerimi gururlu bir şekilde Zamiel' in girdiği odaya doğru yönlendim, profesörün benimle bir likte gönderdiği kedilerle birlikte. İçeri girer girmez biz köşeye gittim ve sadece durup Zamiel' e baktım. Dümdüz. Neyseki beni tanımışş olacaktı ki, etrafta hoplayıp zıplayan minikleri teker teker çağırıp aldı ve cebine attı. Hehe, cebi çok komik görünüyordu, kıpır kıpır. Kedilerin hepsini cebine koyduktan sonra yanıma geldi ve bana doğru eğildi. Tanrım çok büyük görünüyordu, bir an içini bir korku saldı, sağa sola sıçramaya kalkacaktım ki, beni gayet nazik bir şekilde tutup kaldırdı. Sonra patilerimle oynamaya başladı! Eaa! Napıyorsun diye bağırsasım geldi ama o anda iki şey farkettim. Bağırmak isteyin garip bir "nyaa" çıkıyordu ağzımdan ikincisi ise patilerimle oynamasından hoşlanıyordum. Sanırım dönüşünce beynimin bir kısmı kedi içgüdüleriyle falan dolmuş olmalı. Neyse dışarı çıktık ve Profesöre bir şeyler söyledi ama ben kulağımın arkasındaki elle daha çok ilgileniyordum o arada. Uzunca bir sürede öyle kaldım heralde, daha çıkarmadığım tipten sesler çıkararak. Bir süre sonra hafif hafif keyifle sallanan kuyruğuma bir şey çarptı, ne olduğundan değilim am refleks olarak yaptığımgeri çekme hareketi beni biraz uyandırmıştı. Çevik bir hareketle kafamı kaldırıp aşağıya atlayıverdim. Yerde geri dönüşmeye başladım. İlk önce yavaş yavaş dikleşmeye ve boyum uzamaya başladı. Bir yandan kulaklarım ve kuyruğum küçülüyordu. Dişlerimde bile olan değişiklik bazen sinir bozucu olabiliyordu. Ardından kollarım kalınlaşıp uzamaya başladı ve tüylerim kısalmaya başladı. Ta-da! Sonunda tekrar siyah saçlarıma falan kavuşabilmiştim. Saçlarımı savurup derin bir nefes aldım. Tek seferde içine bu kadar çok hava çekebilmek güzel bir duyguydu. Ardından dönüp Zamiel' e "Hadi bakalım" tarzında bir bakış attım ve az önce kedi olarak girdiğim odaya girdim. Bir süre bekledikten sonra içeriye 5 minik kedi doluştu. Tanrım! Profesörün dediği gibi kafalarını ezmeliydim ama bunlar ezemeyeceğim kadar şirin bakıyorlardı. Hepsi bir etrafa dağıldı, biri kapanan kapıyı tırmalamaya başladı. Biri bir köşeye çekilip kıvrıldı. Bir kaç saniye sonra köşeye çekilip kıvrılanın yanına oturdu. Biri ise bir köşede duran koli tarzı şeylerin üstüne tırmanmaya başladı. Harbi, onlar niye oradaydı. Sonuncusu da onu takip etti ve benim Zamiel' i bulmam da çok zor olmadı. Hepsinin renkleri alacalı gibiydi, Zamiel' in olduğunu düşündüğüm dışında. Simsiyahtı ve büyük gümüş gözleri vardı. İlk önce gidip kapıyı tırmalayanı aldım ve kolilerden birini açıp içine baktım, boştu. Kolinin içine attım, kafalarını ezmeyecektim ama profesöre götüremezdim hepsini, Cebime sığmayaack kadar büyüktü bunlar çünkü, ayrıca cebimde ceviz vardı. Neyse ardında yumuşakça kıvrılıp uyuyanları tuttum ve garip bir ses çıkarmama sebep oldular, ikiside yumuşacık ve mırlıyordı mutlu mutlu, karınlarındaki titreşme çok hoşuma gitmişti. Her neyse, ben onları da tutup koliye götürdüm. Zaetn kolilerin üstünde duran miniği tuttum ve kolinin içine attım ardından Zamiel ollduğunu düşündüğüme geldim ve arkasına geçip kucakladım. Muhtemelen önden çok garip duruyordu, öyle bir kucaklamıştım ki çünkü tuttuğum yerden ön bacaklarına kadar olan kısmı buruşmuştu. Eheh, yumuşacık. Odadan çıktıktan sonra elimde Zamiel aynen bu şekilde Profesörün yanına gittim.

- Profesör, diğer kedileri koliye koydum. Yüksek bir koliye, eee, biraz daha çirkin kediler gönderseydiniz içeri belki Zamiel dışındakilrei ezebilirdim..

Dedim ve hala dönüşmemiş olan Zamiel' i de alıp sınıftaki boş sandalyelerden birine geçtim. Eğildim ve elimi kulağının arkasına attım. Böle mi yapmıştın ki der gibi gözlerle ki, doğru yapmışım gibi duruyordu, siyah kedi mırıldanmaya başladı...
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
III. Biçim Değiştirme dersi ~ Left_bar_bleue100/1000III. Biçim Değiştirme dersi ~ Empty_bar_bleue  (100/1000)
MesajKonu: Geri: III. Biçim Değiştirme dersi ~   III. Biçim Değiştirme dersi ~ Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 2:27 pm

Nora kucağından atladı ve dönüşmeye başladı. . Tekrar eski insan haline dönüştü. Tamam böylede iyi olabilirdi ama kedi hali daha sevimliydi, hiç olmazsa oynayınca kızma ihtimali yoktu. O yüzden suratına hüzünlü bir ifade yerleşti çocuğun sonra Nora içeri girdi ve Zamiel'e sırasının geldiğini gösteren bir bakış attı. . Zaten hemen sonra profesör kendisini bir kediye çevirmişti.

Karakterin gözlerinden;

Profesör beni kediye çevirdiğinde yaşadığım mutluluğu size anlatamam. O her yöne hareket eden kulaklar, o tatlı kuyruk, o minik patiler ! Ah Lord gene beni şaşırtmayı becerdin değil mi ? Hiç bu kadar mutlu olmamıştım, içimden gülmek geldi ama onun yerine mırlamaya başlamıştım. . Lanet olsun harika bir duyguydu bu, sevinçten yerlerde yuvarlanmaya başladım. . Daha sonra ikinci bir zevkti tattım; havada süzülmenin güzel hissini. . Bugün sanırım en mutlu günümdü. Birde az sonra Nora tarafından sevilirsem tam olacaktı. .

Odaya girince ben hariç diğer tüm kediler bir yerlere dağıldı, ikisi uyumaya, biri kolilerin tepesine, bir diğeride kapıyı tırmalamaya. . Bense asil bir oturuşla meraklı meraklı bakınmaya koyuldum. Oda çok büyüktü, Nora dahada büyüktü ve benimde bir kuyruğum vardı. İkide bir gözüm ona kayıyordu. . Evet tahmin ettiğim kadar güzel bir şeydi kuyruğun olması. Hem öyle yanlışlıkla üstünede oturamıyordun zira sen otururken içgüdüsel olarak kenara çekiliyordu. .

Ah bu gün hiç bitmesin isterdim ki Nora bir bir kedileri almaya başladı, hepsini bir koliye koydu ve bende kaçınılmaz sonumu yani kucaklanmayı beklemeye başladım. Sonra arkamdan beni kavrayan büyük elleri hissettim zaten, ister istemez keyiflenmiştim. . Sıcak eller beni tutuyor ve içimi ısıtıyordu ki bilindiği üzere kediler sıcağa bayılırdı. Ama kaldırılınca içgüdüsel olarak arka patilerimi kendime çektim, hoş sevimlide bir görüntü oluşturmuş olmalıyım ki Noranın elleri biraz daha ısındı.

Sonra dışarı çıktık zaten, O sırada profesörü görüp patimi salladım;

"Nyaa ! Purr ~ (Yani:Çok teşekkür ederim profesör size minnettarım)"

Sonrada zaten Nora beni aldı, boş bir sandalyeye geçti kucağına aldı ve kulaklarımı kaşımaya başladı. Bende hiç direnmeden saldım kendimi. Ah Lordum lütfen profesör hafızasını kaybetsinde sonsuza kadar böyle kalayım. . Lütfen !! Gözlerimi açtım ve Nora'nın göğsüne başımı sürtüp patimi yüzünün hizasında salladım;

"Nya-yaa ?? (Daha çok ??) İnsan her gün kedi olamıyordu ki. Tabii ki biraz şımaracaktım. . Kuyruğumu keyifle savurup Nora'nın yüzünün önünde tekrar salladım patileri. . (Hadi ama daha ne bekliyorsun !? Sev beni, sev sev sev. Okşa kulaklarımı kaşı, Zaman azalıyor, tekrar insana dönüşmek istemiyorum. Zaman kaybediyoruz !)
E. Eleonora Esta
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
E. Eleonora Esta

Kadın Mesaj Sayısı : 131
İş/Hobiler : Her şeyden iğrenmek. Yeterince zevkli.
Lakap : Nora

Karakter Sayfası
Para:
III. Biçim Değiştirme dersi ~ Left_bar_bleue1000/1000III. Biçim Değiştirme dersi ~ Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Karakter Özellikleri: Kısaca, bir Slytherinliye göre fazla dengesiz davranabiliyor.
Rp Yaşı: 12
MesajKonu: Geri: III. Biçim Değiştirme dersi ~   III. Biçim Değiştirme dersi ~ Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 4:38 pm

Aaah, kucağımda duran şirin şeye bakmaya daha fazla dayanamaycaktım, gerçekten insanın bğaırıp mıncırası falan geliyor, çook kötü bir durum. Üstüne üstlük Zamiel şirinlik yapmak için can atıyor gibiydi. Yine de tek emin olduğum onu biraz daha sevememi istemeseydi. Üstüme tırmanacak gibi olduğunda derin bir iç çektim ve ensesinden tutup kucağıma geri koymadan önce göz göze gelebileceğimiz bir hizaya kaldırdım. Ardından sol elimle onu tutarken sağ elimle burnuna hafifçe vurdum. Bir an için vurmanın etkisiyle kafasını eğip gözlerini kısmıştı, tanrım çok şirin!

- Tamam, kucağımda rahat durduğun sürece severim, fakat kıpraşıp durma!

Dedikten sonra çaresiz bir ses tonuyla, kucağıma bırakıp kaşıyabildiğim heryeri yumuşak yumuşak kaşıdım sanırım. Ensesini, arada karnını, kulak arkasını ve gıdığını. Çok yumuşak olduğundan ve mırladığından bir yandan, elimin altında olmasından şikayetçi değildi, parmaklarımın ucunda titreşim hoşuma gidiyor bile denebilirdi. Yine de ne kadar uzun süre sevebilirdim ki? En kısa sürede bir köşeye bırakmak zorundaydım yoksa iyice tüylerini çekiştirmeye falan başlayacağımdan korkuyordum.
Zamiel Nagao
Slytherin 4. Sinif

Slytherin 4. Sinif
Zamiel Nagao

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: III. Biçim Değiştirme dersi ~   III. Biçim Değiştirme dersi ~ Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 5:01 pm

Anlamıştı beni tanrıya şükür ensemden tutup kaldırdı ve burnuma hafif bir dokundu. İç güdüsel olarak suratımı buruşturup gözlerimi kıstım. Şahsen benim kedim yaptığında bayılırdım buna. Sanırım Nora'da aynı düşünüyordu ki yüz ifadeside bunu kanıtlar gibiydi. .

Beni indirmeye fırsat bulamadan patimi alıp burnuna koydum ve mırlayarak gözlerine baktım

"Nyaaa ~ (Durmamam için bir sebep yok ki küçük hanım.)"

Sırt üstü kucağına yatıp patilerimi kendime çektim ve cenette geçen o dakikaları keyifle yaşadım. Ah Lordum ne büyük bir zevk !! Mutlu olduğumu anlaması için sanırım bir ses çıkarmama gerek yoktu ama genede mırlamaktan alı koyamıyordum kendimi. Düzenli olarak çıkan şu ses onun kadar benide bitiriyordu. . Kedi olsam narsist olurdum sanırım. Sevmesi durunca karnına sürünmeye başladım sonra o da yetmeyince 2 ayağım üstüne kalkıp kafamı boynuna dayadım ve miyavladım. Kedi olmak harika !

"Nya ?(Daha çok ? :3)"
I. Monique D'or
Hufflepuff 4. Sinif

Hufflepuff 4. Sinif
I. Monique D'or

Kadın Mesaj Sayısı : 46
İş/Hobiler : Cadı! Ayrıca, Hufflepuff Quidditch Takım Kaptanı!
Lakap : Isa & Moni & Mon

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri:
Rp Yaşı: 13
MesajKonu: Geri: III. Biçim Değiştirme dersi ~   III. Biçim Değiştirme dersi ~ Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 12:03 am

Profesör tarafından içeri gönderildiğimde kimin kedi olarak gönderileceğini biliyordum. Baudoin. Derin bir nefes alarak odada beklemeye başladım. Bir an için klostrobfobim falan olduğunu düşünmeye başladım. Kediler içeri girene kadar çıldırıyordum neredeyse! Bir süre ağır ağır nefes falan aldım. Neyseki tam kendimi duvara falan atacaktım ki, içeri 5 kedi doluştu. Derin bir nefes aldım. Ne yapacağımı çok iyi biliyordum. Bütün kedileri teker teker süzdüm. Hepsi farklı farklıydı ve hepsi inanılmaz gururlu duruyordu. Baudoin' i bulmak için sabırsızlanıyordum. İlk önce kahverengi tüylü yeşil gözlü bir tanesine gittim ve gözlerimi kapatıp tekme attım. Kedi hiç bir ses çıakrmadan havada bir miktar uçtu ve duvara çarptığında eşya haline döndü. Güldüm, bir kitaptı. Ardından ikincisini bulmak için döndüm, simsiyah ve mavi gözlüydü, direk tekmeyi savurdum, Baudoin için acımam! O da aynı şekilde ses çıkarmadan uçtu ve... Koli. Daha komik. Her neyse, üçüncüsü alcalıydı, sarı-kahverengi tüyleri vardı. Buna da, hiç acımam! Vurdum ve savruldu, sanırım hayatımda gördüğüm en büyük tüy kalemini gördüm onun sayesinde de. Son iki tane kalmıştı, hadi bakalım. İkisini de yanıma çektim ve baktım. Biri bembeyaz ve mükemmeldi, açık kahve koyu gözleri vardı. Diğeri ise griydi, o da çok güzeldi, biri yeşil biri sarı gözleri vardı. Doğal olarak beyazı aldım elime, baudoin olduğundan adım gibi emindim. Tam ayaklanmış diğerine tekme atacaktım ki, diğerinin Baudoin olma olasılığı beni çok korkuttu o yüzden elimdekinin kulağına mırıldandım.

- Kızarmış patlıcan.

Bunu dememle elimdeki kedinin sinirlenip bana saldırması bir oldu. Evet bu kesinlikle Baudoin' di. Çok zaman kaybetmeden ve Baudoin' i herhangi bir yere bırakmadan sonra tekmemide attım... OHA sandalye. Neyse. Baudoin' i tutmaya devam ederek dışarı çıktım ve profesörün yanına gittim, gülümseyerek.

- Benim kızgını buldum, diğerleri bir kitap, bir sandalye, bir koli ve bir tüy kalemi oalrak odada kaldılar. Ah profesör, aslınd... AAAAH

Dememle Baudoin' ini yere var gücümle fırlatmam bir oldu. Boynumu tırmalamıştı fakat öyle böyle değildi, bildiğin tırnaklarını geçirmişti. Elimi boynuma götürdüm inleyerek boynumu şöyle bir sildim. Çok kötü kanıyordu. Eh, kanının kokusuna dayanamazdım ben. Biraz başım dönmüş bir şekilde dizlerimin üstüne çöktüm ve Baudoin' e baktım. Sanırım çok sert savurmuştum, Baudoin yerde kaskatı yatıyordu. Baudoin' i öyle görünce çığlığı bastım ister istemez ve yaramı unutup (yine de istemsiz olarak gözümün seğirmesine ve başımın dönmesine yol açıyordu yara) Baudoin' i kucakladım...
Sonra? Hatırlamıyorum...

Elisa Graveworm
Ravenclaw 1. sınıf
Ravenclaw 1. sınıf
Elisa Graveworm

Kadın Mesaj Sayısı : 14
İş/Hobiler : Sadizm...Karanlık düşünceler...
Lakap : Lisa

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Karanlık....
Rp Yaşı: 11
MesajKonu: Geri: III. Biçim Değiştirme dersi ~   III. Biçim Değiştirme dersi ~ Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 1:24 pm

Hah evet...Acaba hangisi kimdir? Kedilere baktım da,hepsi aynı duruyor.Biri hiç kıpırdamıyor,biri sanki acı çekiyormuş gibi bakıyor ve...bi dakka! acı çekiyormuş gibi bakan kedinin gözleri ne kadar garipti? Kırmızı? Şüpheli bir durum.Diğer kedilere de bakmalıydım.

Birisi çok sakindi.Neredeyse kıpırdamıyordu.Diğerleri ise standart birer kedi gibi davranıyorlardı.Kırmızı gözlüyü seçtim.Elime aldığımda bir ürperti hissettim.Lanet kedi yüzünden olmuştu sanırım.Kediyi biraz sevdikten sonra profesöre verdim.

"Hey.bu doğru kedi mi?" dedim.Şüpheli bir durumdu.Tahminen bu kedi o kırmızı gözlü çocuk olabilirdi.Gerçi bide çilek kokuyordu.
Stanley Plague
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
Stanley Plague

Erkek Mesaj Sayısı : 103
İş/Hobiler : Koleksiyonculuk
Lakap : Stan,BiBi,Zombi

Karakter Sayfası
Para:
Karakter Özellikleri: Karmaşık kafalıdır.Anlaşılamaz biri.
Rp Yaşı:
MesajKonu: Geri: III. Biçim Değiştirme dersi ~   III. Biçim Değiştirme dersi ~ Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 2:50 pm

Kedi olmak kadar korkunç biri yoktu...NEFRET EDİYORDUM! Şu halime bak.Dünyanın en nankör hayvanı oldum! Tatlı durabilirdim ama bu hal çok kötü.Bir an önce bitmesini diliyordum.Patilerimi inceledim.Vaov...Dilimle yalamaya başladım kendimi.Zevkliydi.Sonra birinin geldiğini gördüm.Dev gibiydi! Karanlık tipli bir kişiydi.Ah evet...Bu o kızdı.Etrafa biraz bakındı.Doğru kediyi seçmesi biraz vaktini alıcak gibi gözüküyordu.Ona bakmaya başladım beni alması için.Gözlerimi ona diktim.O da bana baktı.Sanırım anlamıştı.Diğerlerini ayağıyla savuşturup beni kavradı.Vay canına...Elleri buz gibiydi.Tıpkı bir ceset gibi.Beni pek kibar tuttuğu söylenemezdi beni.Tırmıklamak istedim ama bunu yaparsan sonu kötü olabilirdi.Beni profesöre uzattı.Profesör ise onaylamış gibi kafasını salladı.

Dönüşü başladığında insan olmayı çok özlediğimi farkettim.Boyum uzadı,saçlarım belirdi,patilerim birer el oldu.
"Ah evet!" diye bağırdım.Kedi olmak korkunçtu.Sonra o kıza baktım.
"Sanırım sende." dedim ve oradan uzaklaştım.Mekana girmiştim.Bakalım ben ne yapacaktım?
Elisa Graveworm
Ravenclaw 1. sınıf
Ravenclaw 1. sınıf
Elisa Graveworm

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: III. Biçim Değiştirme dersi ~   III. Biçim Değiştirme dersi ~ Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 3:09 pm

Stan'i dönüşmesini izledikten sonra odaya girişini izledim.Ardından dönüşüm sırası bendeydi.

Herşeyiyle kendimi kedi gibi hissediyordum.Miyavlamak geliyordu içimden ama olmuyordu.Kendimi süzmeye çalıştım.Sonuç olarak çok hoş bir kedi olmuştum.Siyah ve kırmızı tonlarında tüylerim vardı.İlgi çekiciydim.

Kedilerle birlikte odaya girdim.Ah lanet kediler,çok salaklardı.Birisine dalmamak için kendimi zor tuttum.Hatta birisi yanlışlıkla bana çarptı.Ona sağlam bir pati oturtmak için neler yapmazdım.Keşke gerçekten kedi olsalardı,ama eşyalardı...Stan'e doğru bakmaya başladım.Kendimi farkettirmeliydim ki kafamı kurtarabiliyim bu odadan.Çok kararsız görünüyordu.Şu adam bir kezde kararlı olabilse...Ona kendimi belli etmek için biraz hile mi yapsam diye düşündüm.Fena fikir değildi.Yandaki kediye dönüp sağlam bir vücut koydum.Darbeden dolayı hafiften salladı.Sanki kazara vurmuş gibi hava yarattım.Sonra Stan'e baktım.Gözlerinde zafer ışığını gördüm.Beni ellerine aldı...
Stanley Plague
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
Stanley Plague

Karakter Sayfası
Para:
Rp Yaşı:
MesajKonu: Geri: III. Biçim Değiştirme dersi ~   III. Biçim Değiştirme dersi ~ Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 3:23 pm

Kediler içeri doluştuğunda çok farklı kediler vardı.Ah evet,tip tip kediler.Renkleri bile farklıydı.O kadar kedi vardı ki...Iyyy! Lanet yaratıklar.Nankörler! Tamam sakinim.Evet,şu gri kedi dikkatimi çekti.Lakin çok sakin duruyordu.Bu olamaz.Elisa çok agresif ve karanlık bir kedi olmalıydı.Kahverengi kediyi inceledim...yaramaz bir kediye benzemiyordu.Etrafa bakınıyordu sadece.Üçüncü kediye baktım,simsiyah bir kediydi.Kendini yalayıp duruyordu.Elise böyle yapmazdı.Derken kırmızı ve siyah tüyleri olan bir kedi kahverengi kediyle çarpıştı.Kazara olmuş gibi durmuyor.Muhtemelen bu oydu.Diğerlerine birer tekme atıp onu yerden kavradım.Bir kediye göre çok soğuktu.Brr....Gözlerine baktığımda ürkütücü bir kedi olduğunu farkettim.Elimdeki kediği profesöre gösterdim.Ardından bir sandalyeye oturup Elisa okşamaya başladım.Rahatsız olmuşa pek benzemiyordu hani...
Elisa Graveworm
Ravenclaw 1. sınıf
Ravenclaw 1. sınıf
Elisa Graveworm

Karakter Sayfası
Para:
MesajKonu: Geri: III. Biçim Değiştirme dersi ~   III. Biçim Değiştirme dersi ~ Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 4:15 pm

Stan'in elleri...Üzerimdeydi...Çok ezici bir durumdu bu.Beni okşuyordu.Gerçek hayatta asla buna izin vermezdim.Suratına bir tane yumruk oturtmuştum.Ama bu sefer...Çok hoşuma gidiyordu.
"Mrrrr...." dedim.İstemeden çıkmıştı ağzımdan.Patilerimi ellerine bastırıyordum.Keşke bu an hiç bitmeseydi...

Ne diyordum ben? Hayatım boyunca hiç yapmadığım davranışları şimdi yapıyordum? Bu kahrolası çocuğun gücü neydi? Sevgiden yoksun büyümüştüm.Ama bu çocukta...onun gibi birşeyler var.Emin olamıyorum.Duygular bana yabancı.En iyisi sadece andan zevk almak.Bu yabancı...Bu stan...gerçekten ilginçti...

"Sadece yapman gerekeni yap Elisa...Kaderinin yolları onunla keşisecek...Bundan kaçamazsın.Unutma...senin anahtarın o."
İçimden gelen bu seste neydi? Yoksa o doğru insan mıydı? Bu sestende,duygulardan da nefret ediyorum.

Stan'in ellerine yatıp ona doğru baktım.Kedi halimden hoşlanmış gibi duruyor.O doğru miyavladım.Ah evet...Sevgiymiş?
Stanley Plague
Slytherin 2. sınıf
Slytherin 2. sınıf
Stanley Plague

Karakter Sayfası
Para:
Rp Yaşı:
MesajKonu: Geri: III. Biçim Değiştirme dersi ~   III. Biçim Değiştirme dersi ~ Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 8:33 pm

Kucağımdaki kediyle yada daha doğrusu Elisa'yla oynuyordum.Okşuyordum onu.Çok tatlı olmuştu.Bu karanlık insan...ne bileyim...tatlı durmuştu.Neyse,zaten kedileri de sevmezdim.Ama bu kedi farklıydı.Nankör gibi durmuyordu.Parmaklarımı kafasına bastırıp birşeyler mırıldandım.
"Bahçede bir ara buluşalım mı?" dedim.Gülümseyerek demiştim.Umarım yanlış anlamazdı.Bir yanda da profesöre bakıyordum.
Nathaniel Petrasova
M.Yardimcisi
B.D. Profesörü
Gryffindor Bina Sorumlusu
M.YardimcisiB.D. ProfesörüGryffindor Bina Sorumlusu
Nathaniel Petrasova

Erkek Mesaj Sayısı : 164
İş/Hobiler : Biçim değiştirme profesörü
Lakap : Nate

Karakter Sayfası
Para:
III. Biçim Değiştirme dersi ~ Left_bar_bleue600/1000III. Biçim Değiştirme dersi ~ Empty_bar_bleue  (600/1000)
Karakter Özellikleri: Aşırı terbiyelidir. Samimi biri olmasına rağmen soğuk gözükür. Kadınlardan korkar ama ikiz kardeşiyle yatar. Arada bir sinir krizi geçirir.
Rp Yaşı: 28
MesajKonu: Geri: III. Biçim Değiştirme dersi ~   III. Biçim Değiştirme dersi ~ Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 9:37 pm

-------------------------

Dersi kapatıyorum. Her öğrenci binasına 10 puan götürdü. Her katılan diyorum...

Slytherin - 30
Rawenclaw - 10
Hufflepuff -10
Gryffindor - Kalbimin birincisi.

III. Biçim Değiştirme dersi ~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» II. Biçim değiştirme dersi ~
» I. Dönem Biçim değiştirme dersleri
» I. Toplu KSKS dersi
» I. Tılsım Dersi, Sezon [I]